głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika thewhitepearl

codziennie rozmawiamy  zwierzamy się sobie  szukamy w sobie wsparcia  które za każdym razem odnajdujemy. mimo tak dużej odległości zawsze jesteśmy dla siebie podporą  potrafimy sobie wzajemnie pomóc i poprawić humor w najgorszych chwilach. wiemy  kiedy coś jest nie tak nawet nie słysząc swoich głosów  a czytając fejsbukowe wiadomości. jesteśmy w pełni przekonane  że nie opuścimy siebie nigdy  a ta przerażająca dla niektórych odległość jest dla nas niczym  bo wiemy  że za jakiś czas  to nie kilometry będa nas dzieliły  a wspólna łazienka  o którą zapewne każdego dnia będziemy staczały wojny.   cooookies

cooookies dodano: 28 października 2012

codziennie rozmawiamy, zwierzamy się sobie, szukamy w sobie wsparcia, które za każdym razem odnajdujemy. mimo tak dużej odległości zawsze jesteśmy dla siebie podporą, potrafimy sobie wzajemnie pomóc i poprawić humor w najgorszych chwilach. wiemy, kiedy coś jest nie tak nawet nie słysząc swoich głosów, a czytając fejsbukowe wiadomości. jesteśmy w pełni przekonane, że nie opuścimy siebie nigdy, a ta przerażająca dla niektórych odległość jest dla nas niczym, bo wiemy, że za jakiś czas, to nie kilometry będa nas dzieliły, a wspólna łazienka, o którą zapewne każdego dnia będziemy staczały wojny. / cooookies

Walczę z pokusą  żeby nie strzelić Ci z liścia.

misspandora dodano: 27 października 2012

Walczę z pokusą, żeby nie strzelić Ci z liścia.

ona jest psem? teksty cooookies dodał komentarz: ona jest psem? do wpisu 23 października 2012
 Titanic  nauczył mnie  że gdy kocham kogoś  to powinnam sprawić żeby zamarzł na śmierć  utonął i zniknął gdzieś w oceanie.

misspandora dodano: 23 października 2012

"Titanic" nauczył mnie, że gdy kocham kogoś, to powinnam sprawić żeby zamarzł na śmierć, utonął i zniknął gdzieś w oceanie.

Torturowanie Ciebie jest niesamowicie nudne.

misspandora dodano: 22 października 2012

Torturowanie Ciebie jest niesamowicie nudne.

znów myślę o nim i nie wiem co zrobię  tak bardzo zaczynam czuć wewnętrzny ból

cooookies dodano: 21 października 2012

znów myślę o nim i nie wiem co zrobię, tak bardzo zaczynam czuć wewnętrzny ból

reprezent  reprezent KATO!

cooookies dodano: 21 października 2012

reprezent, reprezent KATO!

tylko to zostaje mi  to po każdym. zawleczki  nakrętki  kapsle.

cooookies dodano: 21 października 2012

tylko to zostaje mi, to po każdym. zawleczki, nakrętki, kapsle.

Podobno u kobiet krew płynie w sercu  dlatego marzną im palce. Chyba nikomu  nie muszę tłumaczyć  dlaczego mam zawsze ciepłe ręce.

misspandora dodano: 21 października 2012

Podobno u kobiet krew płynie w sercu, dlatego marzną im palce. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć, dlaczego mam zawsze ciepłe ręce.

i nie mówi mi kim mam być i jak żyć. nie ma mojego szczęścia bez niej :

cooookies dodano: 20 października 2012

i nie mówi mi kim mam być i jak żyć. nie ma mojego szczęścia bez niej :*

za umyślne zabicie dziecka  dostajesz hajs i dom. za wbiegnięcie na zmoczoną murawe  3 lata wiezienia HEHE POLSKA

cooookies dodano: 20 października 2012

za umyślne zabicie dziecka, dostajesz hajs i dom. za wbiegnięcie na zmoczoną murawe, 3 lata wiezienia HEHE POLSKA ;_;

this is love  this is love  this is love

cooookies dodano: 20 października 2012

this is love, this is love, this is love

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć