 |
|
choćbym modliła się kilka godzin dziennie lub wylewała litry słonych łez. gdybym przepraszała i żałowała za wszystko, co się wydarzyło. jeślibym błagała Boga o pomoc albo starałabym się cofnąć czas - to wiem, że przywrócenie komuś życia jest niemożliwe. choćbym chciała zastąpić Mu z powrotem świat swoim, wiem że to na nic. mogę się męczyć, krzyczeć, cierpieć, a to i tak nie pomoże. mogę umrzeć, ale tamten świat to przecież już nie to samo. [ yezoo ]
|
|
 |
|
Słodki do granic, jak pieprzony cukier, wole go nie pamiętać - chuj z nim i chuj mu w dupe.
|
|
 |
|
Tak, jestem sama. A Ty musisz być naprawdę zajebisty, żeby to zmienić.
|
|
 |
|
Koniec końcem, zawsze po burzy wychodzi słońce.
|
|
 |
|
wszystko czego chcę, to być Twoją codziennością.
|
|
 |
|
Walczyć trzeba bez przerwy chodź czasem życie sie wali, ze wszystkich stron, przygniata problemami, wtedy trzeba działać gdy kończy się beztroska, w najtrudniejszych chwilach kto jest z tobą szybko poznasz.
|
|
 |
|
I z każdą chwilą coraz bardziej mi obojętniałeś. Nie dlatego, że miałeś inną. Dlatego, że byłeś zapatrzony w takie pustaki, jak ona.
|
|
 |
|
' Cześć jestem facetem; najpierw z tobą poflirtuje, potem zawrócę ci w głowie, będę z tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba. Będę zaczepiał twoje koleżanki i gadał z nimi o tobie, będę ci kłamał potem będę ci zawracał w głowie do tego stopnia ze się we mnie zakochasz. Uszczęśliwię cie na jedna noc, ale na następny dzień będę cie porostu ignorować. Będę przychodził do ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół. A teraz najlepsza partią tego jest, że nie możesz nic zrobić, nic kompletnie nic a wiesz czemu? Bo się we mnie zakochałaś, głupia dziewczyno... '
|
|
 |
|
dziwisz się, że czasem się gubię? utknij między kocham a nienawidzę, wtedy zrozumiesz.
|
|
 |
|
Jak przyjaźń to naprawdę, jak miłość to na zawsze.
|
|
 |
|
Przychodzą takie momenty, że żaden wulgaryzm nie jest w stanie określić tego co czujemy.
|
|
|
|