 |
|
Zanotowała w pamięci, aby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na rozstania. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko
|
|
 |
|
jeśli Ty jej nie docenisz, zrobi to ktoś inny
|
|
 |
|
Kiedy kogoś kochasz, Twoje rzęsy podskakują i wychodzą z Ciebie małe gwiazdki
|
|
 |
|
Nigdy nie skoczę wystarczająco wysoko, aby Cię złapać. Nigdy nie pobiegnę wystarczająco szybko, aby Cię dogonić. I nie krzyknę też wystarczająco głośno, abyś zdołał usłyszeć moje wołanie.
|
|
 |
|
to będzie smutny koniec czegoś co nie miało jeszcze początku..
|
|
 |
|
Nie, nie jestem mściwa. ja tylko lubię wynagrodzić swój ból.
|
|
 |
|
Odchodził ode mnie zostawiając mnie bardziej samotną niż wtedy, kiedy Go jeszcze nie było.
|
|
 |
|
gdybym była choć odrobinę odważniejsza. gdybym podeszła i po prostu Cię przytuliła. przecież nie mam do stracenia nic, oprócz dumy.
|
|
 |
|
cień minionych dni pozostanie wyryty w sercu, lecz w głowie powoli wydostaje się słońce.
|
|
 |
|
Nie dotkniesz cienia, a jednak on istnieje.
|
|
 |
|
Nie rozumiem ludzi, którzy nie wiedzą czego chcą. Marnują tylko swój czas i energię. Ja na przykład doskonale wiem czego chcę, ale nie mogę tego posiąść.
|
|
 |
|
Kto nie ma odwagi starać się o swoje szczęście, tym samym udowadnia, że tego szczęścia nie jest wart
|
|
|
|