głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika takajednabezserca

Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu strachu nieustannego rozmyślania  po prostu spokój.

chokoreeto dodano: 18 listopada 2018

Najlepszym uczuciem na tej planecie jest czuć spokój duszy. Żadnego stresu, strachu, nieustannego rozmyślania - po prostu spokój.

Jedźmy gdzieś błagam. Potrzebuję ucieczki oderwania zapomnienia.   — jestem zmęczona

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

Jedźmy gdzieś, błagam. Potrzebuję ucieczki, oderwania, zapomnienia. — jestem zmęczona

“ Powiem ci złotą regułę mojej mamy  są porządni mężczyźni za których wychodzi się za mąż i podli dranie z którymi chodzi się do łóżka . ”   — Gabriela Gargaś

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

“ Powiem ci złotą regułę mojej mamy - "są porządni mężczyźni, za których wychodzi się za mąż, i podli dranie, z którymi chodzi się do łóżka". ” — Gabriela Gargaś

Pewność siebie nie oznacza że gdy spotkasz się z ludźmi zadzierasz nosa i uważasz się za kogoś lepszego. Pewność siebie oznacza że w spotkaniu z ludźmi jesteś sobą bo wiesz że z nikim nie musisz się porównywać.

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

Pewność siebie nie oznacza, że gdy spotkasz się z ludźmi, zadzierasz nosa i uważasz się za kogoś lepszego. Pewność siebie oznacza, że w spotkaniu z ludźmi jesteś sobą, bo wiesz, że z nikim nie musisz się porównywać.

“    Prawda jest taka że czasem patrzymy na kogoś i przestajemy go kochać  bo zaczął lubić musztardę.    A czasem trafia się taki ktoś kto zawodzi nas najmocniej na świecie a my chcemy być przy nim.   ”   — A wtedy to ja współczuję...

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

“ Prawda jest taka, że czasem patrzymy na kogoś i przestajemy go kochać , bo zaczął lubić musztardę. A czasem trafia się taki ktoś, kto zawodzi nas najmocniej na świecie, a my chcemy być przy nim. ” — A wtedy to ja współczuję...

“ Czasami wątpię w to że kiedyś uda mi się Ciebie kimś zastąpić. ”   — I nie wiem czy chcę.

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

“ Czasami wątpię w to, że kiedyś uda mi się Ciebie kimś zastąpić. ” — I nie wiem, czy chcę.

piłem melisę na uspokojenie ale wkurwiał mnie jej smak.

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

piłem melisę na uspokojenie, ale wkurwiał mnie jej smak.

“ Fakt że cierpisz znaczy że pozwoliłaś aby ktoś miał dla ciebie znaczenie. ”   — Emery Lord

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

“ Fakt, że cierpisz, znaczy, że pozwoliłaś, aby ktoś miał dla ciebie znaczenie. ” — Emery Lord

nieprzespana noc nie przez Pana absolutnie

chokoreeto dodano: 15 listopada 2018

nieprzespana noc nie-przez-Pana absolutnie

I możesz być atrakcyjna pachnieć mleczkiem kokosowym pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś kto sprawia że trzeba dokonać wyboru między nim a podeptaniem siebie.

melaa dodano: 1 listopada 2018

I możesz być atrakcyjna, pachnieć mleczkiem kokosowym, pracować na czternastym piętrze wieżowca i dobrze sobie radzić, ale będziesz walić głową w mur dopóki nie zrozumiesz, że ludzie przychodzą i odchodzą. Tylko ze sobą spędzisz każdy dzień i lepiej żebyś była kimś kogo lubisz. To dlatego szacunek jest ważniejszy od utrzymania przy sobie kogoś, kto sprawia, że trzeba dokonać wyboru między nim, a podeptaniem siebie.

Kumplostwo jest wtedy kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie co to znaczy że wychodzisz dzisiaj z kumplami a jak zadzwonisz w środku nocy pijany to poda Ci numer na najtańszą taksówkę zamiast drzeć się w słuchawkę że palancie od dzisiaj szlaban na seks.  Kumplostwo jest też wtedy kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat.

melaa dodano: 1 listopada 2018

Kumplostwo jest wtedy, kiedy możesz zabrać swoją dziewczynę na mecz, a po meczu zobaczyć z nią Iron Mana. Kiedy rozumie, co to znaczy, że wychodzisz dzisiaj z kumplami, a jak zadzwonisz w środku nocy pijany, to poda Ci numer na najtańszą taksówkę, zamiast drzeć się w słuchawkę, że palancie, od dzisiaj szlaban na seks. Kumplostwo jest też wtedy, kiedy Twój facet nie przewraca oczami na kolejną historię o kretynce Baśce, pomoże Ci czasem wybrać tę nieszczęsną sukienkę i – gdy spalisz kolację – przypomni Ci, że nie tylko od gotowania macie w kuchni ten pieprzony blat.

Z treningiem jest jak ze związkiem. To że osiągnąłeś już bardzo dobre efekty nie oznacza że możesz przestać się starać. Bo gdy przestaniesz się starać efekty znikną.

melaa dodano: 1 listopada 2018

Z treningiem jest jak ze związkiem. To, że osiągnąłeś już bardzo dobre efekty nie oznacza, że możesz przestać się starać. Bo gdy przestaniesz się starać efekty znikną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV