głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika taintedloveex3

w kłamstwach nie ma prawdy przecież.  Zyga

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

w kłamstwach nie ma prawdy przecież. /Zyga

nie mam urody  ale tony ambicji.  O.S.T.R.

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

nie mam urody, ale tony ambicji. /O.S.T.R.

muzyka jest jak respirator   podtrzymuje sygnał.  PMM

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

muzyka jest jak respirator - podtrzymuje sygnał. /PMM

pytasz co u mnie ? troche sie pozmienialo . swoje rozjebane zycie powoli ukladam w całość .

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

pytasz co u mnie ? troche sie pozmienialo . swoje rozjebane zycie powoli ukladam w całość .

udajesz że Ci nie zależy czy serio jesteś takim skurwysynem ?

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

udajesz że Ci nie zależy czy serio jesteś takim skurwysynem ?

przestań pierdolić kłamstwa na mój temat  bo zacznę mówić prawdę o Tobie.

green_ganja dodano: 11 listopada 2011

przestań pierdolić kłamstwa na mój temat, bo zacznę mówić prawdę o Tobie.

Chłopaku możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowaną  wybieraj .

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 11 listopada 2011

Chłopaku możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowaną, wybieraj .

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila  moment  ułamek sekundy  ale zatęsknisz  wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki  siedział na ławce z chłopakami  pił piwo  będziesz stał i śmiał się na klatce  a może będziesz słuchał jakiejś piosenki. Ale zatęsknisz. Albo będziesz z nią  poczujesz jej zapach i stwierdzisz  że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech  każdy smutek. Każda moja łza  każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

mycrazylive dodano: 10 listopada 2011

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz, wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, siedział na ławce z chłopakami, pił piwo, będziesz stał i śmiał się na klatce, a może będziesz słuchał jakiejś piosenki. Ale zatęsknisz. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każdy smutek. Każda moja łza, każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz.

Wiesz jak to jest  gdy patrzysz na Niego i wiesz jak bardzo Go kochałaś  ile dla Niego poświęciłaś  ile przez Niego wycierpiałaś  a On ma Cię łagodnie mówiąc w dupie ?

mycrazylive dodano: 10 listopada 2011

Wiesz jak to jest, gdy patrzysz na Niego i wiesz jak bardzo Go kochałaś, ile dla Niego poświęciłaś, ile przez Niego wycierpiałaś, a On ma Cię łagodnie mówiąc w dupie ? ;/

Chciałabym nauczyć się obojętności  by móc spojrzeć na Ciebie i nic nie czuć.

mycrazylive dodano: 10 listopada 2011

Chciałabym nauczyć się obojętności, by móc spojrzeć na Ciebie i nic nie czuć.

A najgorzej jest  jak zdasz sobie sprawę  że nic z tego nie będzie  że gdyby między Wami miało coś być  to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz  że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

mycrazylive dodano: 10 listopada 2011

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między Wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe  a prawdziwe nie zawsze piękne.

mycrazylive dodano: 10 listopada 2011

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć