głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika taconiepije

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Spędziłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: wczoraj o 19:36

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Spędziłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

przypadkowy dodano: wczoraj o 17:44

Pamiętam jak spędzałem całe noce płacząc za kimś, kto nawet nie miał problemów z zasypianiem.

Mam wkurwiający charakter.  Nie lubię jak ogranicza się moją wolność chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę jeśli będę miał na to ochotę.  Nie wierzę w kompromisy szczególnie te na które trzeba iść ze samym sobą.  Wierzę że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy spóźnianie się na autobus związki tracenie pracy poniedziałki gotowanie granie w szachy bywanie na mieście na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje spory myślenie o kimś zastanawianie się co by było gdyby bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Mam wkurwiający charakter. Nie lubię jak ogranicza się moją wolność, chociaż sam chętnie ją sobie ograniczę, jeśli będę miał na to ochotę. Nie wierzę w kompromisy, szczególnie te, na które trzeba iść ze samym sobą. Wierzę, że wszystko w moim życiu może być przyjemnością: zarabianie pieniędzy, spóźnianie się na autobus, związki, tracenie pracy, poniedziałki, gotowanie, granie w szachy, bywanie na mieście, na wsi lub kompletnym odludziu. Wiem, że nic nie jest złe samo w sobie tylko my sprawiamy, że staje się to dobre lub złe. Nie sądzę żebym cokolwiek musiał. Mam w sobie więcej wewnętrznej wolności niż cały wydział prawa uniwersytetu razem wzięty. Nie mam czasu na negocjacje, spory, myślenie o kimś, zastanawianie się co by było gdyby, bo zawsze ten czas mogę spędzić lepiej. Robię tylko rzeczy, w których jestem niezastąpiony. Resztę pozostawiam innym. A ty?

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości najbardziej podstawowa leżąca tak głęboko że wymyka się naszemu wzrokowi  polega na stosunku człowieka do tych którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Prawdziwa dobroć człowieka może się wyrazić w sposób absolutnie czysty i wolny tylko w stosunku do tego, kto nie reprezentuje żadnej siły. Prawdziwa moralna próba ludzkości, najbardziej podstawowa (leżąca tak głęboko, że wymyka się naszemu wzrokowi), polega na stosunku człowieka do tych, którzy są wydani na jego łaskę i niełaskę.

dlatego stań na ziemi twardo nie żyj cudzym życiem bo nie warto  wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie  lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać rozumiecie?

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

dlatego stań na ziemi twardo, nie żyj cudzym życiem, bo nie warto, wszystkim falstartom przyjrzymy się na mecie, lepiej jest na chwilę zgubić drogę w biegu niż wciąż stać, rozumiecie?

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

W jego objęciach spało mi się lepiej niż kiedykolwiek przedtem.

Somewhere anywhere everywhere.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

Somewhere, anywhere, everywhere.

„W nieznane wejdź odważnym bądź za tajemnicą idź”

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

„W nieznane wejdź, odważnym bądź, za tajemnicą idź”

Dziś robię szczęście.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

Dziś robię szczęście.

Chciałabym żeby mu się ułożyło wiodło pomyślnie jak najlepiej. Na początku było wręcz przeciwnie byłam rozgoryczona jego szczeniackim zachowaniem ale teraz  z perspektywy czasu  wiem że to błędy młodości. Chcę żeby był szczęśliwy miał kogoś kto pokocha go całym sercem tak jak on podobno kochał mnie.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

Chciałabym, żeby mu się ułożyło, wiodło pomyślnie, jak najlepiej. Na początku było wręcz przeciwnie, byłam rozgoryczona jego szczeniackim zachowaniem, ale teraz - z perspektywy czasu - wiem, że to błędy młodości. Chcę, żeby był szczęśliwy, miał kogoś kto pokocha go całym sercem, tak, jak on podobno kochał mnie.

 Spotkali się po to żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało ktoś z kimś musiał się rozstać ktoś kogoś musiał zdradzić zakochać się w kimś innym a potem uwierzyć że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

"Spotkali się po to, żeby się kochać przez całe życie. Żeby jednak tak się stało, ktoś z kimś musiał się rozstać, ktoś kogoś musiał zdradzić, zakochać się w kimś innym, a potem uwierzyć, że tym razem stał się prawdziwy cud. Miłość na całe życie."

„Chłopiec szuka kobiety bo chce wziąć to co ona może mu zaoferować natomiast mężczyzna chce być z kobietą bo jest gotowy dawać”.

jednorazowagra dodano: 6 dni temu

„Chłopiec szuka kobiety, bo chce wziąć to, co ona może mu zaoferować, natomiast mężczyzna chce być z kobietą, bo jest gotowy dawać”.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV