głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika taconiepije

Dziś zasypiamy w białej kołdrze a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

melancolie dodano: wczoraj o 10:48

Dziś zasypiamy w białej kołdrze, a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

Jestem z miejsca gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera a każdy dzień był po to żeby przegrać wygrali tylko stąd nieliczni.

melancolie dodano: wczoraj o 10:33

Jestem z miejsca, gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera, a każdy dzień był po to żeby przegrać, wygrali tylko stąd nieliczni.

napisz balladę mordercy.   mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie.   i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie.  tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to.   krótką mordercy spowiedź.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 01:12

napisz balladę mordercy. mroczną miłosną opowieść. o tym jak między palcami trzymałeś jej duszę. o tym jak ciało swoje i zapach w twoje złożyła dłonie. i o tym jak skrępowałeś jej czułość. jak żyły przerwałeś tęsknocie. tylko tyle jesteś jej winny. i tylko tyle już możesz. napisz to. krótką mordercy spowiedź.

serca wyrwane.  wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu.   i miłość ukrzyżowana.  i czułość.  wydarta. wydrapana z nałogu.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 01:11

serca wyrwane. wbrew ludziom. wbrew sobie. wbrew Bogu. i miłość ukrzyżowana. i czułość. wydarta. wydrapana z nałogu.

nie wracaj. zostań tam. tam gdzie ci się spełniłam. gdzie czułam to co czułam. gdzie byłam kim byłam. zostań tam. nie wracaj. nie sprawdzaj już jak głęboko tkwi nóż który wbiłeś. jesteś w tym dobry. nie chybiłeś.   nie pamiętaj mi tamtych dni. naszych chwil wydartych światu. odpuść mi. idź. nie odwracaj się za tęsknotą która ci obrzydła.  nic nie mów. nie patrz. idź.   one ciągle tam są. połamane nagie skrzydła.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 01:11

nie wracaj. zostań tam. tam, gdzie ci się spełniłam. gdzie czułam to co czułam. gdzie byłam kim byłam. zostań tam. nie wracaj. nie sprawdzaj już jak głęboko tkwi nóż, który wbiłeś. jesteś w tym dobry. nie chybiłeś. nie pamiętaj mi tamtych dni. naszych chwil wydartych światu. odpuść mi. idź. nie odwracaj się za tęsknotą, która ci obrzydła. nic nie mów. nie patrz. idź. one ciągle tam są. połamane nagie skrzydła.

“Będę kochać Cię na zawsze cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych będę dryfować blisko wieczności wszystkimi moimi atomami aż znów Cię odnajdę.”

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

“Będę kochać Cię na zawsze; cokolwiek się stanie. Aż do śmierci i po śmierci, a kiedy znajdę drogę wyjścia z krainy umarłych, będę dryfować blisko wieczności, wszystkimi moimi atomami, aż znów Cię odnajdę.”

Niektórzy przychodzą na świat po to by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to by nadepnąć na odcisk światu.

jednorazowagra dodano: 3 dni temu

Niektórzy przychodzą na świat po to, by ci nadepnąć na odcisk. Ja przyszedłem na świat po to, by nadepnąć na odcisk światu.

Nie powinno się tyle pamiętać. Człowiek nie beczka. Nie wszystko się w nim zmieści.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

Nie powinno się tyle pamiętać. Człowiek nie beczka. Nie wszystko się w nim zmieści.

Książki nie dają prawdziwej ucieczki ale mogą powstrzymać umysł zanim sam siebie rozdrapie do krwi.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

Książki nie dają prawdziwej ucieczki, ale mogą powstrzymać umysł, zanim sam siebie rozdrapie do krwi.

'Właści­wie to dob­re słowo. Ta­ka przyk­rywka do wszys­tkiego cze­go nie chce­my po­wie­dzieć. Właści­wie dob­rze to znaczy nie nie dob­rze ale pra­wie źle ale po co ci o tym mówić. Właści­wie zdro­wa to znaczy cho­ra może była cho­ra może jeszcze nie doszła do siebie więc właści­wie zdro­wa ale nie two­ja spra­wa. Właści­wie myślałam żeby do ciebie zadzwo­nić to znaczy nie nie chciałam dzwo­nić ale nie wiem co po­wie­dzieć więc słowo właści­wie i tak da ci do zro­zumienia że nie dzwoń ty również. Właści­wie mam czas  i tyl­ko głos się za­wie­sza na tym słowie właści­wie. Jak­by to słowo miał swój spec­jalny ak­cent niepol­ski lek­ko prze­ciągły śpiew­ny następujący po sy­labie wła... od­dzielo­ny pauzą od reszty. Właści­wie  to znaczy pra­wie kłamstwo. Właści­wie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszys­tko.'

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

'Właści­wie, to dob­re słowo. Ta­ka przyk­rywka do wszys­tkiego, cze­go nie chce­my po­wie­dzieć. Właści­wie dob­rze, to znaczy, nie, nie dob­rze, ale pra­wie źle, ale po co ci o tym mówić. Właści­wie zdro­wa, to znaczy cho­ra, może była cho­ra, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właści­wie zdro­wa, ale nie two­ja spra­wa. Właści­wie myślałam, żeby do ciebie zadzwo­nić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwo­nić, ale nie wiem, co po­wie­dzieć, więc słowo właści­wie i tak da ci do zro­zumienia, że nie dzwoń ty również. Właści­wie mam czas - i tyl­ko głos się za­wie­sza na tym słowie właści­wie. Jak­by to słowo miał swój spec­jalny ak­cent, niepol­ski, lek­ko prze­ciągły, śpiew­ny, następujący po sy­labie wła... od­dzielo­ny pauzą od reszty. Właści­wie - to znaczy pra­wie kłamstwo. Właści­wie nic mi nie jest. To znaczy jest mi wszys­tko.'

 Życie nie sprawia że spotykasz ludzi których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi którzy muszą Ci pomóc zranić Cię pokochać opuścić i sprawić że staniesz się osobą którą masz się stać.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać."

'Może pewnego dnia zrozumiesz dlaczego wszystko czego dotykasz umiera.'

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

'Może pewnego dnia zrozumiesz, dlaczego wszystko, czego dotykasz, umiera.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV