głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szprotaa

prawda stara  od zawsze na zawsze   jakość a nie ilość  właśnie tak na to patrzę.  znaczeń  określeń wiele ale sens i źródło jedno

melaa dodano: 14 lipca 2014

prawda stara, od zawsze na zawsze, jakość a nie ilość, właśnie tak na to patrzę. znaczeń, określeń wiele ale sens i źródło jedno

Ci z którymi byłeś będą zawsze i wszędzie   gówno prawda  odwrócą się  wykruszą się  jak słabe ogniwo  zatracą sumienie   cierpkie brednie poczułam na własnej skórze   już od dawna na ich twarzach panuje chłód   a w moich gestach zanika szacunek.

melaa dodano: 14 lipca 2014

Ci z którymi byłeś będą zawsze i wszędzie, gówno prawda, odwrócą się, wykruszą się jak słabe ogniwo, zatracą sumienie, cierpkie brednie poczułam na własnej skórze, już od dawna na ich twarzach panuje chłód, a w moich gestach zanika szacunek.

jak nie możesz spać  czy żyć   daj znać.

nusiaq91 dodano: 14 lipca 2014

jak nie możesz spać, czy żyć daj znać.

wszystko czego potrzebuję  to ty potrzebujący mnie.

nusiaq91 dodano: 14 lipca 2014

wszystko czego potrzebuję, to ty potrzebujący mnie.

Słuchaj  gdziekolwiek dziś jesteś  Mam nadzieję  że masz  czego szukałeś.

nusiaq91 dodano: 14 lipca 2014

Słuchaj, gdziekolwiek dziś jesteś Mam nadzieję, że masz, czego szukałeś.

Za każdym razem  kiedy robi się coś dlatego  że  życie jest za krótkie   można być pewnym  że życie okaże się wystarczająco długie  by za to pokarać.

nusiaq91 dodano: 14 lipca 2014

Za każdym razem, kiedy robi się coś dlatego, że "życie jest za krótkie", można być pewnym, że życie okaże się wystarczająco długie, by za to pokarać.

Mogłabym ci wiele dać  to za czym tęsknisz   mogłabym za tobą stać  uczynić wielkim  gdybyś naprawdę chciał  powiedział to głośno   a karma jest zołzą pokaże ci samotność..

melaa dodano: 14 lipca 2014

Mogłabym ci wiele dać, to za czym tęsknisz, mogłabym za tobą stać, uczynić wielkim gdybyś naprawdę chciał, powiedział to głośno, a karma jest zołzą pokaże ci samotność..

Najlepszym sposobem  aby być szczęśliwym z kimś jest nauczyć się być szczęśliwym samemu. Wtedy bycie z kimś stanie się kwestią wyboru  nie koniecznością.

bailamorena dodano: 13 lipca 2014

Najlepszym sposobem, aby być szczęśliwym z kimś jest nauczyć się być szczęśliwym samemu. Wtedy bycie z kimś stanie się kwestią wyboru, nie koniecznością.

a to co nie pozwala mi zasnać to te tysiace możliwości jakie miałam  a których już nigdy wiecej nie będę mieć.

abstracion dodano: 13 lipca 2014

a to co nie pozwala mi zasnać to te tysiace możliwości jakie miałam, a których już nigdy wiecej nie będę mieć.

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiadomosci do Ciebie jest w moim notatniku  ktorych nigdy nie wysle  ani nie przeczytam bo albo uwazam je za niestosowne  albo sa obnazone wstydem albo zwyczajnie boje wypowiedziec je na glos.

abstracion dodano: 13 lipca 2014

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wiadomosci do Ciebie jest w moim notatniku, ktorych nigdy nie wysle, ani nie przeczytam bo albo uwazam je za niestosowne, albo sa obnazone wstydem albo zwyczajnie boje wypowiedziec je na glos.

tu jest tyle miejsc w ktorych chcialabym byc z Toba. jednak nie wiem czy obraz nas tutaj nie jest bardziej cieszacy nijezeli bylaby rzeczywistosc.

abstracion dodano: 13 lipca 2014

tu jest tyle miejsc w ktorych chcialabym byc z Toba. jednak nie wiem czy obraz nas tutaj nie jest bardziej cieszacy nijezeli bylaby rzeczywistosc.

Żółty to kolor rozstania – pomyślałam patrząc na jego zęby.

chokoreeto dodano: 12 lipca 2014

Żółty to kolor rozstania – pomyślałam patrząc na jego zęby.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć