głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szokoladkaa

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata  chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym Ci dać umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz  że nie chodzi mi o wygląd. Inni  którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania  których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę  mówię  robię  dokąd idę. Kiedy czytam książkę  on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało  Co bym zmieniła  Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo  gdy jestem smutna. Robi mi herbatę  siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi zielonymi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało& Co bym zmieniła& Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi zielonymi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję

 Mniej niż zero    kiedyś przypominało mi to fragment piosenki zespołu Lady Pank  i  ewentualnie  zbiór liczb ujemnych. Teraz jedyne z czym mi się to kojarzy  to twoja szanowna osoba  wybacz.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

"Mniej niż zero" - kiedyś przypominało mi to fragment piosenki zespołu Lady Pank i, ewentualnie, zbiór liczb ujemnych. Teraz jedyne z czym mi się to kojarzy, to twoja szanowna osoba, wybacz.

Możesz wrócić   założyć mi swoją szeroką bluzę   i mimo   że włosy mam potargane i upięte   spodnie dziurawe i na nogach trampki   będziesz mówił   że wyglądam sexownie.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

Możesz wrócić , założyć mi swoją szeroką bluzę , i mimo , że włosy mam potargane i upięte , spodnie dziurawe i na nogach trampki , będziesz mówił , że wyglądam sexownie.

Marudzicie  że kobiet nie da sie zrozumieć. Z wami wcale nie jest lepiej.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

Marudzicie, że kobiet nie da sie zrozumieć. Z wami wcale nie jest lepiej.

Chłopaku możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowana  wybieraj.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

Chłopaku możesz mieć stado łatwych albo jedną skomplikowana, wybieraj.

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech. I wzrok. I zapach. Tak  chciałbym poczuć Twój zapach. Zapach Twojego wnętrza. I zapach Twojego ciała.. Na moim ciele. Zmieszany z moim zapachem .

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

Dłonie i głos. I usta. I uśmiech. I wzrok. I zapach. Tak, chciałbym poczuć Twój zapach. Zapach Twojego wnętrza. I zapach Twojego ciała.. Na moim ciele. Zmieszany z moim zapachem .

A gdy na Jego buzi pojawiał się uśmiech  skłonna byłam do wszystkiego  by tylko nie zszedł on z tej nieziemskiej twarzy.

onaa56 dodano: 2 kwietnia 2013

A gdy na Jego buzi pojawiał się uśmiech, skłonna byłam do wszystkiego, by tylko nie zszedł on z tej nieziemskiej twarzy.

To on był jej najcenniejszym skarbem. Jego szmaragdowe oczy zawsze patrzyły na nią ze szczerą miłością. Jego niebanalny uśmiech rozweselał jej najsmutniejsze dni. Jego wyjątkowe dłonie przytulały ją mocno do serca  a jego pocałunki leczyły ją z każdej tęsknoty.

onaa56 dodano: 1 kwietnia 2013

To on był jej najcenniejszym skarbem. Jego szmaragdowe oczy zawsze patrzyły na nią ze szczerą miłością. Jego niebanalny uśmiech rozweselał jej najsmutniejsze dni. Jego wyjątkowe dłonie przytulały ją mocno do serca, a jego pocałunki leczyły ją z każdej tęsknoty.

Co dzień zakochuję się w Tobie o niebo więcej  .

onaa56 dodano: 1 kwietnia 2013

Co dzień zakochuję się w Tobie o niebo więcej .

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś  kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś  czyj dotyk sprawi  że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

onaa56 dodano: 1 kwietnia 2013

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

A przy tobie nie umiem nic innego jak uśmiechnąć się i patrzeć jaki jesteś cudowny  kochanie  .

onaa56 dodano: 1 kwietnia 2013

A przy tobie nie umiem nic innego jak uśmiechnąć się i patrzeć jaki jesteś cudowny, kochanie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć