głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szmajlaa

też chciałbym aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

też chciałbym, aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

Mimo iż mówię o Tobie tyle Tak naprawdę Nie łączy Nas nic Już chyba nic Już chyba nikt Nie czeka na nic więcej Tak naprawdę nie łączy nas nic Nic poza tym miejscem. Miuosh  Po Drugiej Stronie

lizzie dodano: 1 tydzień temu

Mimo iż mówię o Tobie tyle Tak naprawdę Nie łączy Nas nic Już chyba nic Już chyba nikt Nie czeka na nic więcej Tak naprawdę nie łączy nas nic Nic, poza tym miejscem./Miuosh - Po Drugiej Stronie

Dobre zmiany nie przychodzą łatwo ani szybko.

lizzie dodano: 1 tydzień temu

Dobre zmiany nie przychodzą łatwo ani szybko.

Skoro nie masz już sił dłużej udawać po prostu tego nie rób. Nie musisz ciągle komuś udowadniać że jesteś silna. Jesteś a chwila słabości wcale nie czyni cię gorszą. Lizzie

lizzie dodano: 1 tydzień temu

Skoro nie masz już sił dłużej udawać, po prostu tego nie rób. Nie musisz ciągle komuś udowadniać, że jesteś silna. Jesteś, a chwila słabości wcale nie czyni cię gorszą./Lizzie

To trochę głupie bo jedyne czego żałowałam w tamtej chwili to tylko to że to nie ja mogłam być w twoich ramionach. Musiałam czekać cierpliwie aż nacieszysz się nią i wrócisz do mnie. Bycie tą drugą wtedy wcale nie było złe. Po prostu desperackie bo chciałam jakkolwiek Ciebie w swoim życiu mieć. Lizzie

lizzie dodano: 1 tydzień temu

To trochę głupie, bo jedyne czego żałowałam w tamtej chwili, to tylko to, że to nie ja mogłam być w twoich ramionach. Musiałam czekać cierpliwie aż nacieszysz się nią i wrócisz do mnie. Bycie tą drugą wtedy wcale nie było złe. Po prostu desperackie, bo chciałam jakkolwiek Ciebie w swoim życiu mieć./Lizzie

Mamy to ! Ciesze się że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa idę w łatwiejszą stronę bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Mamy to ! Ciesze się, że niektóre etapy mam już za sobą. Mimo wszystko przykro mi, że czas tak szybko leci. W ciągu tych lat nie urodziła się żądna miłość, ani nawet przyjaźń. Dalsze plany są, ale czy to są moje plany ? Raczej tak życie się układa, idę w łatwiejszą stronę, bo nie chce stać w miejscu kiedy tak naprawdę nie wiem dokąd chcę zmierzać.

Chce żebyś przy mnie był a może chce aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Chce, żebyś przy mnie był, a może chce, aby ktokolwiek przy mnie był. Twoje słowa o miłości, żalu i szansie wpływają na mnie. Myślę o chwili kiedy wtuliłabym się w Ciebie... zaczęłabym myśleć jak mnie okłamywałeś, obrażałeś i zdradzałeś. Chwila zwątpienia zmienia się diametralnie szybko w złość. Samotność nie może kierować mną do powrotu do czegoś co jest niewybaczalne.

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 lipca 2017

Zostań moim przyjacielem takim na stałe jak ten pod skórą ból.

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

pocketful_of_sunshine dodano: 30 czerwca 2017

nie ma nikogo kto oczyści jej myśli

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce. Fajnie było by przyjść do posprzątanego własnego mieszkania i w ciszy robić wszystko co chcę nawet zapalić papierosa na parapecie. Bardzo mnie denerwuje mój młodszy brat jego brak obowiązków przez co kłócę się z rodzicami. Okropnie się denerwuje bo jestem cholerną pedantką. To ma być powód wyprowadzki bo ktoś nie ma sił ani ochoty posprzątać ale jest za głośno kiedy próbuję spać jest mi tu dobrze. Dużo nad tym myślałam ale wczoraj oglądając telewizję padły słowa   Co to za dom bez rodziny . Myśli zostały rozwiane wrzucam na luz :

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Ostatnio dużo myślę o wyprowadzce. Fajnie było by przyjść do posprzątanego własnego mieszkania i w ciszy robić wszystko co chcę, nawet zapalić papierosa na parapecie. Bardzo mnie denerwuje mój młodszy brat, jego brak obowiązków przez co kłócę się z rodzicami. Okropnie się denerwuje bo jestem cholerną pedantką. To ma być powód wyprowadzki, bo ktoś nie ma sił ani ochoty posprzątać, ale jest za głośno kiedy próbuję spać- jest mi tu dobrze. Dużo nad tym myślałam, ale wczoraj oglądając telewizję padły słowa - ,, Co to za dom bez rodziny". Myśli zostały rozwiane, wrzucam na luz :)

Zawsze nie akceptowałam własnego ciała. Zazdrościłam innym kobietom pięknej figury większych piersi szczupłych nóg wysportowanego brzucha. Wiele kobiet było tak zmotywowanych że potrafi zrzucić po kilkanaście kilogramów. U mnie motywacja trwa maksymalnie trzy miesiące na dodatek nie umiem trzymać diety bo po prostu się nie znam. Chciałabym ubrać dosłownie cokolwiek i czuć się w tym pewnie. Nie mam nadwagi ale są sytuacje kiedy mam założyć krótkie spodenki to wolę już lepiej zostać w domu. Każdy zawsze mi mówił : Świetnie wyglądasz co ty chcesz zmieniać daj spokój. Wybrałam się ostatnio na zakupy i moim największym problemem są uda wstydzę się ich a o biuście już nie wspomnę bo tego to mi mama w genach nie dała w ogóle ale już aż tak się tym nie przejmuje. Przymierzałam sukienki spodenki stroje kąpielowe po czym wróciłam do domu z długimi spodniami i trampkami. Od paru miesięcy myślę już o rozplanowanej diecie i treningów wiele osób nawet moich znajomych to odmieniło.

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Zawsze nie akceptowałam własnego ciała. Zazdrościłam innym kobietom pięknej figury, większych piersi, szczupłych nóg, wysportowanego brzucha. Wiele kobiet było tak zmotywowanych że potrafi zrzucić po kilkanaście kilogramów. U mnie motywacja trwa maksymalnie trzy miesiące, na dodatek nie umiem trzymać diety, bo po prostu się nie znam. Chciałabym ubrać dosłownie cokolwiek i czuć się w tym pewnie. Nie mam nadwagi, ale są sytuacje kiedy mam założyć krótkie spodenki to wolę już lepiej zostać w domu. Każdy zawsze mi mówił : Świetnie wyglądasz, co ty chcesz zmieniać, daj spokój. Wybrałam się ostatnio na zakupy i moim największym problemem są uda- wstydzę się ich, a o biuście już nie wspomnę, bo tego to mi mama w genach nie dała w ogóle, ale już aż tak się tym nie przejmuje. Przymierzałam sukienki, spodenki, stroje kąpielowe po czym wróciłam do domu z długimi spodniami i trampkami. Od paru miesięcy myślę już o rozplanowanej diecie i treningów, wiele osób nawet moich znajomych to odmieniło.

Cd. Ale zapłacić i dostać dietę to jedno a wysiłek zmęczenie systematyczność podjadanie robienie potraw do pojemniczków to drugie. Postanowiłam że wakacje szaleję bo sztos formy już nie zrobię ale od października chce działać. Pracować w ciszy przez zimę a na lato zrobić wielki hałas przemianą. Boję się że teraz mam taki ogromny zapał do tego  naprawdę a w październiku to oleje. Po czym motywuje siebie sama codziennie rano patrząc w lustro. Chce w końcu akceptować samą siebie !

pocketful_of_sunshine dodano: 29 czerwca 2017

Cd. Ale zapłacić i dostać dietę to jedno, a wysiłek, zmęczenie, systematyczność, podjadanie, robienie potraw do pojemniczków to drugie. Postanowiłam, że wakacje szaleję, bo sztos formy już nie zrobię, ale od października chce działać. Pracować w ciszy przez zimę, a na lato zrobić wielki hałas przemianą. Boję się, że teraz mam taki ogromny zapał do tego - naprawdę, a w październiku to oleje. Po czym motywuje siebie sama codziennie rano patrząc w lustro. Chce w końcu akceptować samą siebie !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV