głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szczesliwiezakochana1

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem czy tęsknisz i żałujesz i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości bo to boli. Wiesz nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam że tak naprawdę nie było warto.

tyskaaaaa dodano: 2 dni temu

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to, czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem, czy tęsknisz i żałujesz, i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć, dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości, bo to boli. Wiesz, nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam, że tak naprawdę, nie było warto.

Nie mam u kogo szukać pomocy bo tylko pogrywam sobie z nimi wszystkimi. Im więcej przysięgam że jestem szczęśliwa tym bardziej czuję się samotna. Godzinami tylko zachowuję pozory. Nie potrafię nawet uzewnętrznić emocji. Sucha jak wiór ale po prostu chcę krzyczeć...

malajayep dodano: 5 dni temu

Nie mam u kogo szukać pomocy, bo tylko pogrywam sobie z nimi wszystkimi. Im więcej przysięgam, że jestem szczęśliwa, tym bardziej czuję się samotna. Godzinami tylko zachowuję pozory. Nie potrafię nawet uzewnętrznić emocji. Sucha jak wiór, ale po prostu chcę krzyczeć...

Dużo czasu potrzebowałam by pogodzić sie z faktem że już Cie nie bede miała. Że nie bede mogła sie do Ciebie przytulić pogadac jak dawniej spędzić czasu. Ale pogodzilam sie z tym. Pogodzilam sie z tym mimo ze snisz mi sie po nocach mimo ze gdy klade sie do łóżka czuje Twoje ramiona które mnie obejmują  cczuje Twój zapach który roznosi sie po moim pokoju mimo ze Cie tam nie było. Szkoda ze to koniec naszej szczęśliwej znajomości jednak nie żałuje niczego związanego z Tobą . Żałuje tylko ze tak sie to wszystko skończyło. Tęsknie chociaż wiem ze nie powinnam. Pragnę Cię chociaż wiem ze nie powinnam.

tyskaaaaa dodano: 1 tydzień temu

Dużo czasu potrzebowałam by pogodzić sie z faktem że już Cie nie bede miała. Że nie bede mogła sie do Ciebie przytulić, pogadac jak dawniej, spędzić czasu. Ale pogodzilam sie z tym. Pogodzilam sie z tym mimo ze snisz mi sie po nocach, mimo ze gdy klade sie do łóżka czuje Twoje ramiona które mnie obejmują , cczuje Twój zapach, który roznosi sie po moim pokoju mimo ze Cie tam nie było. Szkoda ze to koniec naszej szczęśliwej znajomości jednak nie żałuje niczego związanego z Tobą . Żałuje tylko ze tak sie to wszystko skończyło. Tęsknie chociaż wiem ze nie powinnam. Pragnę Cię chociaż wiem ze nie powinnam.

Nauczyłam się żyć bez Ciebie. Może nie do końca. Może jeszcze mam jakiś sentyment do Ciebie i naszych miejsc ale to nie już to samo. Coraz mniej myślę o nas co by było gdyby. Mimo że jesteś dla mnie kimś ważnym wiem już że potrafię żyć bez Ciebie. Potrafię coraz częściej się uśmiechać potrafię się otworzyć do ludzi. Byłeś jesteś i będziesz dla mnie osobą wyjątkową ale będę już inaczej patrzeć na to wszystko. Doszłam do wniosku że coś się kończy by mogło się coś zacząć. Życie ludzie dali mi koleją szansę bym mogła wykorzystać to co u mnie kochali najbardziej za nim byłam pod Twoim wpływem i nie widziałam życia bez Ciebie. Czas nie leczy ran ale ludzie to robią. Dają Ci szanse bo widzisz że im zależy na Tobie mimo że wyrządziłaś im ból i cierpienie.

tyskaaaaa dodano: 1 tydzień temu

Nauczyłam się żyć bez Ciebie. Może nie do końca. Może jeszcze mam jakiś sentyment do Ciebie i naszych miejsc ale to nie już to samo. Coraz mniej myślę o nas, co by było gdyby. Mimo że jesteś dla mnie kimś ważnym wiem już że potrafię żyć bez Ciebie. Potrafię coraz częściej się uśmiechać, potrafię się otworzyć do ludzi. Byłeś jesteś i będziesz dla mnie osobą wyjątkową ale będę już inaczej patrzeć na to wszystko. Doszłam do wniosku że coś się kończy by mogło się coś zacząć. Życie, ludzie dali mi koleją szansę bym mogła wykorzystać to co u mnie kochali najbardziej za nim byłam pod Twoim wpływem i nie widziałam życia bez Ciebie. Czas nie leczy ran ale ludzie to robią. Dają Ci szanse bo widzisz że im zależy na Tobie mimo że wyrządziłaś im ból i cierpienie.

Nagle zdajesz sobie sprawę ze wszystko zgasło miedzy nami. Ze nasz wspólny spędzony czas nie powtórzy się. Nie zobaczę Cie już więcej. Znowu wszystko będzie bez Ciebie takie nijakie. Dzień bez Ciebie jest dniem straconym. Nie umiem wyrazić tego w słowach jak bardzo mi będzie tego brakować. Nie zdajesz sobie sprawy jak trudno będzie mi się znowu pogodzić z Twoim odejściem. Nie potrafię nie umiem i nie chce przestać za Toba tesknic. Tylko to mi zostało...

tyskaaaaa dodano: 1 tydzień temu

Nagle zdajesz sobie sprawę ze wszystko zgasło miedzy nami. Ze nasz wspólny spędzony czas nie powtórzy się. Nie zobaczę Cie już więcej. Znowu wszystko będzie bez Ciebie takie nijakie. Dzień bez Ciebie jest dniem straconym. Nie umiem wyrazić tego w słowach jak bardzo mi będzie tego brakować. Nie zdajesz sobie sprawy jak trudno będzie mi się znowu pogodzić z Twoim odejściem. Nie potrafię, nie umiem i nie chce przestać za Toba tesknic. Tylko to mi zostało...

nieprawda . nie zabolało mnie to gdy powiedział ' to koniec' . nie zabolało Jego odejście. nie zabolało to  że znów zaczął palić. że wrócił do alkoholu albo narkotyków. że całe dnie przesiadywał z kumplami na osiedlu a noce zarywał na grubych melanżach. nie zabolało to co o mnie mówił innym. nie zabolał sposób w jaki mnie potraktował. zabolały słowa które dostarczył mi w formie smsa o treści ' zastanawiam się czy kocham tak naprawdę Ciebie czy Ją. ' .

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

nieprawda . nie zabolało mnie to, gdy powiedział ' to koniec' . nie zabolało Jego odejście. nie zabolało to , że znów zaczął palić. że wrócił do alkoholu, albo narkotyków. że całe dnie przesiadywał z kumplami na osiedlu, a noce zarywał na grubych melanżach. nie zabolało to, co o mnie mówił innym. nie zabolał sposób w jaki mnie potraktował. zabolały słowa, które dostarczył mi w formie smsa o treści ' zastanawiam się, czy kocham tak naprawdę Ciebie, czy Ją. ' .

nie dzwoń do mnie kiedy kolejna panna nawali. nie pisz bo Ci smutno bo samotnie bo znowu nie masz z kim spać. mnie już nie ma rozumiesz? nie pytaj co u mnie bo odpowiedź znasz. nadal mam żal do świata że pozwolił nam się spotkać a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. nie interesuj się moim życiem bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią a ja? nie jestem kurwa mać kołem zapasowym nie dzielę się na pół.

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. mnie już nie ma, rozumiesz? nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? nie jestem kurwa mać kołem zapasowym, nie dzielę się na pół.

Jestem ciekawa co tam u niego co dziś robił jaki ma humor jak mu się spało czy zrobił już ćwiczenia jak tam w szkole jakie są jego plany na jutro. Czy kiedykolwiek przechodzę mu przez myśl. Czy czasami wieczorem jak nie może zasnąć myśli o tym co było kiedyś. Czy myśli że jestem ładna przecież kiedyś tak mu się podobałam. Co czuje jak patrzy na moje nowo dodane zdjęcie..Czy myśli kurde mogłem ją mieć  czy może ja pierdole to był najgorszy okres w moim życiu

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

Jestem ciekawa co tam u niego, co dziś robił, jaki ma humor, jak mu się spało, czy zrobił już ćwiczenia, jak tam w szkole, jakie są jego plany na jutro. Czy kiedykolwiek przechodzę mu przez myśl. Czy czasami wieczorem jak nie może zasnąć myśli o tym co było kiedyś. Czy myśli, że jestem ładna, przecież kiedyś tak mu się podobałam. Co czuje jak patrzy na moje nowo dodane zdjęcie..Czy myśli "kurde mogłem ją mieć", czy może "ja pierdole to był najgorszy okres w moim życiu"

już nie sprzątam u siebie w pokoju  bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie  nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem  bo przecież i tak wiem  że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie  bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem  że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz :  moja.

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

już nie sprzątam u siebie w pokoju , bo po co . i tak nie wpadniesz niespodziewanie , nie rozwalisz się na moim łóżku i nie zażądasz wielkiego buziaka . rano nie pociągam rzęs tuszem , bo przecież i tak wiem , że nie spotkam cię przypadkiem na jednej z ulic . zapominam o telefonie , bo przecież już nie napiszesz . zatykam uszy i nie chcę nic słyszeć bo i tak wiem , że już nigdy nie podejdziesz i nie szepniesz : - moja.

wiesz jak to jest kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy a nie możesz bo po paru sekundach musisz odwrócić się kryjąc łzy? wiesz jak to jest kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz jak to jest kiedy tracisz oddech bo patrzysz na niego a z jego zachowania wnioskujesz że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest kiedy wracając do domu masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest kiedy kładziesz się spać z nadzieją że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest kiedy umierasz wiedząc że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym że czas leczy rany.

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

wiesz jak to jest, kiedy ukochana osoba mija Cię bez słowa? wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że jemu już nie zależy? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz? nie wiesz? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

Lubili Go. Mama darzyła Go osobistą sympatią a tata cenił ponad wszystko. Brat mówił do Niego szwagier a rodzina zawsze oczekiwała naszego przyjazdu. Kochałam za bardzo. Do skutku i bólu. Szczyciłam się Nim w towarzystwie i wychwalałam w gronie rodzinnym. Ale jak to mówią  nie chwal dnia przed zachodem słońca.

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

Lubili Go. Mama darzyła Go osobistą sympatią, a tata cenił ponad wszystko. Brat mówił do Niego szwagier, a rodzina zawsze oczekiwała naszego przyjazdu. Kochałam za bardzo. Do skutku i bólu. Szczyciłam się Nim w towarzystwie i wychwalałam w gronie rodzinnym. Ale jak to mówią - nie chwal dnia przed zachodem słońca.

miałaś tak kiedyś? patrzyłaś wstecz i tęskniłaś za nim? chociaż tak bardzo cię zranił chciałaś jego. chciałaś wiedzieć co u niego jak się trzyma z kim teraz melanżuje i czy za tobą tęskni. chociażby kilku jego słów chociażby zwykłego 'cześć co tam?'. chciałaś go zobaczyć przytulić. okazać słabość jego osobie znów się oddać. zatęskniłaś. chociaż na chwile chociaż raz przyznaj się? ale nie miałaś odwagi wrócić. zrobić ten krok. nie chciałaś pokazać że ci nadal zależy. bałaś się znów bólu. bałaś się że znów się zawiedziesz że znów stracisz panowanie nad swoim życiem że znów twoje serce przestanie bić że znów będziesz umierać..

tyskaaaaa dodano: 2 tygodnie temu

miałaś tak kiedyś? patrzyłaś wstecz i tęskniłaś za nim? chociaż tak bardzo cię zranił, chciałaś jego. chciałaś wiedzieć co u niego, jak się trzyma, z kim teraz melanżuje i czy za tobą tęskni. chociażby kilku jego słów, chociażby zwykłego 'cześć, co tam?'. chciałaś go zobaczyć, przytulić. okazać słabość jego osobie, znów się oddać. zatęskniłaś. chociaż na chwile, chociaż raz, przyznaj się? ale nie miałaś odwagi wrócić. zrobić ten krok. nie chciałaś pokazać, że ci nadal zależy. bałaś się znów bólu. bałaś się, że znów się zawiedziesz, że znów stracisz panowanie nad swoim życiem, że znów twoje serce przestanie bić, że znów będziesz umierać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV