głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szacunstoprocent2

Tak często się kłócimy. Tak często się do siebie nie odzywamy. Tak często najchętniej byśmy się pozabijali. Jednak wiem  że jeśli chodzi o lojalność   jedno poszłoby za drugim mimo wszystko.

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

Tak często się kłócimy. Tak często się do siebie nie odzywamy. Tak często najchętniej byśmy się pozabijali. Jednak wiem, że jeśli chodzi o lojalność - jedno poszłoby za drugim mimo wszystko.

Jesteś każdą myślą  każdą nadzieją  każdym moim marzeniem i nieważne co przyniesie nam przyszłość. każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mojego życia..♥

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

Jesteś każdą myślą, każdą nadzieją, każdym moim marzeniem i nieważne co przyniesie nam przyszłość. każdy wspólnie spędzony dzień to najwspanialszy dzień mojego życia..♥

uwielbiam  kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno  bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło  które działa na mnie kojąco  jak nic innego na świecie .

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

uwielbiam, kiedy bierzesz moją dłoń w swoją i ściskasz mocno, bo wtedy czuję się dla Ciebie ważna. uwielbiam się do Ciebie przytulać i czuć Twoje ciepło, które działa na mnie kojąco, jak nic innego na świecie .

nie potrafię ścierpieć kłamstwa  nie mogę już patrzeć na tych wszystkich fałszywych ludzi  nie mogę znieść tej sztuczności  udawanej przyjaźni i ledwie szczerej tolerancji.

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

nie potrafię ścierpieć kłamstwa, nie mogę już patrzeć na tych wszystkich fałszywych ludzi, nie mogę znieść tej sztuczności, udawanej przyjaźni i ledwie szczerej tolerancji.

mam ochotę na dobry film  ciepłą herbatę  koc i Ciebie obok ♥ .

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

mam ochotę na dobry film, ciepłą herbatę, koc i Ciebie obok ♥ .

bo każdy wie jak boli upadek  ile łez kosztuje miłość  jak dobija samotność i ilu sił potrzeba by żyć.

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

bo każdy wie jak boli upadek, ile łez kosztuje miłość, jak dobija samotność i ilu sił potrzeba by żyć.

Po prostu uciec  pozostawiając za sobą każdy  nawet z najmniejszych problemów. Zapomnieć o każdej źle podjętej decyzji. Nie żałować i żyć  czerpiąc jak najwięcej z szansy  którą dostaliśmy od samego stwórcy. Szansy  która się nigdy nie powtórzy.

emolalka_sony dodano: 14 maja 2012

Po prostu uciec, pozostawiając za sobą każdy, nawet z najmniejszych problemów. Zapomnieć o każdej źle podjętej decyzji. Nie żałować i żyć, czerpiąc jak najwięcej z szansy, którą dostaliśmy od samego stwórcy. Szansy, która się nigdy nie powtórzy.

aa jeśli dzieli nas  od przepaści krok   chcę tylko czuć   że Cię mam przy sobie.    bracia nad przepaścią.

search dodano: 13 maja 2012

aa jeśli dzieli nas od przepaści krok, chcę tylko czuć, że Cię mam przy sobie. // bracia-nad przepaścią.

próbujesz zmieniać mnie  czy chcesz  bym udawał?  z dnia na dzień był innym kimś?

search dodano: 13 maja 2012

próbujesz zmieniać mnie, czy chcesz, bym udawał? z dnia na dzień był innym kimś?

i znów nie ufasz mi  i nic nie jestem wart  i nie wierzysz w żadne moje słowo.  gdy odwracasz wzrok   nie chcesz widzieć mnie   ja tylko znów chcę Cię mieć przy sobie..

search dodano: 13 maja 2012

i znów nie ufasz mi i nic nie jestem wart i nie wierzysz w żadne moje słowo. gdy odwracasz wzrok, nie chcesz widzieć mnie, ja tylko znów chcę Cię mieć przy sobie..

zatrzymaj się na czas  dobrze zastanów   zanim coś powiesz..

search dodano: 13 maja 2012

zatrzymaj się na czas, dobrze zastanów, zanim coś powiesz..

miłość nigdy nie umiera  a prawda jest w kolorze nieba.

search dodano: 13 maja 2012

miłość nigdy nie umiera, a prawda jest w kolorze nieba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć