głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szacunekgnojku

Jeszcze całe życie przede mną. brzmi przerażająco.

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

Jeszcze całe życie przede mną. brzmi przerażająco.

nic nie dzieje się bez przyczyny więc ciekawe jaką przyczyną jest to co się teraz dzieje..

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

nic nie dzieje się bez przyczyny,więc ciekawe jaką przyczyną jest to co się teraz dzieje..

gdybyś wiedział że za każdym razem tak kurewsko ranisz słowem zamilkłbyś.

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

gdybyś wiedział,że za każdym razem tak kurewsko ranisz słowem,zamilkłbyś.

historia lubi się powtarzać.i to zazwyczaj ta która najbardziej bolała.

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

historia lubi się powtarzać.i to zazwyczaj ta,która najbardziej bolała.

nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź  otrzyj łzy i weź się w garść. nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią  problemem  kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo  ale są takie momenty w życiu człowieka  na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

nie rycz że coś Ci się nie udało. usiądź, otrzyj łzy i weź się w garść. nie daj się pokonać przez coś zwane kłótnią, problemem, kolejnym dupkiem czy następną szmatą. nikt nie mówił że będzie zajebiście i kolorowo, ale są takie momenty w życiu człowieka, na które warto czekać nawet kilkanaście lat.

najgorsze to iść kurwa z kimś za rękę nie wiedząc czy on czuje to samo. no bo w końcu bajery są teraz na topie.

dawajniunia dodano: 2 grudnia 2011

najgorsze to iść kurwa,z kimś za rękę nie wiedząc czy on czuje to samo. no bo w końcu bajery są teraz na topie.

najgorsze uczucie kiedy płaczesz i śmiejesz sie jednocześnie bo nie wiesz po co znowu sie zakochałaś a teraz cierpisz.

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

najgorsze uczucie kiedy płaczesz i śmiejesz sie jednocześnie bo nie wiesz po co znowu sie zakochałaś a teraz cierpisz.

po cholerę w to brnęłam?!

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

po cholerę w to brnęłam?!

fajnie że tak 7 miesięcy znajomości i trzy tygodnie związku tak po prostu zakończyłeś

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

fajnie że tak 7 miesięcy znajomości i trzy tygodnie związku tak po prostu zakończyłeś

do okoła  mnie kręcą się czarne cienie przyjaciół którzy już dawno odeszli słysząc przerażliwy krzyk za każdym razem gdy zamykałam się w ciemnym miejscu podczas problemów. szkło pęka i nagle zatrzymuje się czas  to chwila na przemyślenie co ja tak w ogóle robię  szybkie przemycie twarzy zimną woda nic więcej nie pozostaje ale bez walki się nie poddaje.

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

do okoła mnie kręcą się czarne cienie przyjaciół którzy już dawno odeszli słysząc przerażliwy krzyk za każdym razem gdy zamykałam się w ciemnym miejscu podczas problemów. szkło pęka i nagle zatrzymuje się czas, to chwila na przemyślenie co ja tak w ogóle robię, szybkie przemycie twarzy zimną woda nic więcej nie pozostaje ale bez walki się nie poddaje.

niektóre wydarzenia sprawiają  że tracę wiarę w siebie  na czole pojawia się niedobór magnezu  policzki przestają być rumiane  najlepsza piosenka wieje kiczem  zamykam się wtedy najczęściej w łazience  odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir  pralka przypomina trochę moją głowę  moje dwa tysiące durnych pomysłów  dwa tysiące chwil smutku  dwa tysiące banalnych gestów czułości  które tak dobrze pamiętam  cieżko przyznać że najcęniejszej rzeczy jaką sie miało pozwoliło się odejść  wtedy nienawiść zrzeża wszystko..

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

niektóre wydarzenia sprawiają, że tracę wiarę w siebie, na czole pojawia się niedobór magnezu, policzki przestają być rumiane, najlepsza piosenka wieje kiczem, zamykam się wtedy najczęściej w łazience, odkręcam wodę i tępo patrzę w zalatujący chlorem wir, pralka przypomina trochę moją głowę, moje dwa tysiące durnych pomysłów, dwa tysiące chwil smutku, dwa tysiące banalnych gestów czułości, które tak dobrze pamiętam, cieżko przyznać że najcęniejszej rzeczy jaką sie miało pozwoliło się odejść, wtedy nienawiść zrzeża wszystko..

znajoma? zapyta  jak nam się układa  ile to już jesteśmy ze sobą  ewentualnie poruszy rozkminę o tym  jak koleś całuje. mama wygłosi tradycyjną formułkę o zabezpieczeniu. a przyjaciółka   po prostu zapewni  że gdyby coś się spieprzyło  cokolwiek  zawsze będzie.

dawajniunia dodano: 1 grudnia 2011

znajoma? zapyta, jak nam się układa, ile to już jesteśmy ze sobą, ewentualnie poruszy rozkminę o tym, jak koleś całuje. mama wygłosi tradycyjną formułkę o zabezpieczeniu. a przyjaciółka - po prostu zapewni, że gdyby coś się spieprzyło, cokolwiek, zawsze będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć