głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sylwia_blondyneczka

kiedyś jak będziesz w mieście może przypadkiem się spotkamy znów poczujemy tamto znów się będziemy dobrze bawić.  Kortez

chokoreeto dodano: 2 tygodnie temu

kiedyś jak będziesz w mieście może przypadkiem się spotkamy, znów poczujemy tamto znów się będziemy dobrze bawić. - Kortez

Wiem jak dobrze znasz i wiem że to nie było fair  wiem że to spirala kłamstw chociaż to był piękny sen.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Wiem jak dobrze znasz i wiem, że to nie było fair, wiem, że to spirala kłamstw chociaż to był piękny sen.

Już nie nie spotkamy się liczba zachodów i naszych prób  to teraz nieważne musze z tym żyć choć trudno mi żyć gdy nie ma Cię tu.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Już nie, nie spotkamy się, liczba zachodów i naszych prób, to teraz nieważne musze z tym żyć choć trudno mi żyć gdy nie ma Cię tu.

Nawet nie wiesz jak tęsknie... To chyba jest chore... W dzień tylko płacze... A w nocy się boje...

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Nawet nie wiesz jak tęsknie... To chyba jest chore... W dzień tylko płacze... A w nocy się boje...

Idzie burza wiem wiatr rozwiewa mgłę  a ja uczę się żyć każdym kolejnym dniem

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Idzie burza, wiem, wiatr rozwiewa mgłę, a ja uczę się żyć, każdym kolejnym dniem

Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz  bo się boję że zobaczę ten sam emocji brak.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Znów nie mogę sobie spojrzeć w twarz, bo się boję, że zobaczę ten sam emocji brak.

Choć łączy nas piękno spadających gwiazd  stoję w drzwiach ostatni raz życie traci smak pryska czar.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Choć łączy nas piękno spadających gwiazd, stoję w drzwiach, ostatni raz życie traci smak, pryska czar.

Każdy dzień oddala nas odliczam czas  do momentu w którym znów zostanę sam kurwa mać!

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Każdy dzień oddala nas, odliczam czas, do momentu w którym, znów zostanę sam, kurwa mać!

Płacz walcz to żaden wstyd jest no już A potem wstań podnieś głowę i idź silniejszy w przód Znów poczuj siłę możesz przenieść każdą z gór To całe szczęście mieć teraz i tu.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Płacz, walcz, to żaden wstyd jest, no już A potem wstań, podnieś głowę i idź silniejszy w przód Znów poczuj siłę, możesz przenieść każdą z gór To całe szczęście mieć teraz i tu.

Zwłaszcza gdy tęsknisz bardzo mocno rozumiesz? Zwłaszcza gdy nie masz sił i inaczej nie umiesz A starasz się z tym walczyć sam sam to unieść.

releaseemee dodano: 2 tygodnie temu

Zwłaszcza, gdy tęsknisz bardzo mocno, rozumiesz? Zwłaszcza, gdy nie masz sił i inaczej nie umiesz A starasz się z tym walczyć sam, sam to unieść.

Zastanawiałem się nad tym co wtedy mówiłeś. O moim obrazku. Przez pół nocy o tym myślałem. Wreszcie coś pojąłem. Zapadłem w długi spokojny sen. Przestałem się nad tym zastanawiać. Wiesz co zrozumiałem? Po prostu dzieciak z ciebie. Nie wiesz o czym mówisz. Nie byłeś nigdy poza Bostonem? Zapytany o sztukę przytoczysz każdą napisaną na ten temat książkę. Michał Anioł. Dużo o nim wiesz: dzieło życia poglądy polityczne relacje z papieżem orientacja seksualna. Ale nie możesz mi opisać zapachu Kaplicy Sykstyńskiej. Nigdy nie stałeś tam i nie patrzyłeś na to piękne sklepienie. Nie widziałeś go. Gdybym cię spytał o kobiety prawdopodobnie podałbyś mi całą listę upodobań. Może nawet parę razy kogoś przeleciałeś. Ale nie opowiesz mi jak to jest budzić się obok kobiety i czuć się naprawdę szczęśliwym. Twardziel z ciebie. Jeśli spytam cię o wojnę zacytujesz mi Shakespeare’a: „Znów bitwa przed nami przyjaciele moi.” Ale nigdy nie byłeś na wojnie. Twój najlepszy kumpel nie umierał na twoic

chokoreeto dodano: 27 grudnia 2017

Zastanawiałem się nad tym, co wtedy mówiłeś. O moim obrazku. Przez pół nocy o tym myślałem. Wreszcie coś pojąłem. Zapadłem w długi, spokojny sen. Przestałem się nad tym zastanawiać. Wiesz, co zrozumiałem? Po prostu dzieciak z ciebie. Nie wiesz, o czym mówisz. Nie byłeś nigdy poza Bostonem? Zapytany o sztukę, przytoczysz każdą napisaną na ten temat książkę. Michał Anioł. Dużo o nim wiesz: dzieło życia, poglądy polityczne, relacje z papieżem, orientacja seksualna. Ale nie możesz mi opisać zapachu Kaplicy Sykstyńskiej. Nigdy nie stałeś tam i nie patrzyłeś na to piękne sklepienie. Nie widziałeś go. Gdybym cię spytał o kobiety, prawdopodobnie podałbyś mi całą listę upodobań. Może nawet parę razy kogoś przeleciałeś. Ale nie opowiesz mi, jak to jest budzić się obok kobiety i czuć się naprawdę szczęśliwym. Twardziel z ciebie. Jeśli spytam cię o wojnę, zacytujesz mi Shakespeare’a: „Znów bitwa przed nami, przyjaciele moi.” Ale nigdy nie byłeś na wojnie. Twój najlepszy kumpel nie umierał na twoic

Jeśli sądzisz że ktoś stał Ci się obojętny to po chwili znajdzie się moment gdy zabraknie Ci Jego obecności bardziej niż kiedykolwiek.

chokoreeto dodano: 18 grudnia 2017

Jeśli sądzisz, że ktoś stał Ci się obojętny to po chwili znajdzie się moment, gdy zabraknie Ci Jego obecności bardziej niż kiedykolwiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV