 |
|
bo nie w tym rzecz, żeby leżec, płakać, szlochać ktoś Cię kocha, to Ty też się naucz kochać | Onar
|
|
 |
|
Dla Was nic się już nie liczy, się nie liczycie z niczym nie sięgnęliście gwiazd tylko sięgnęliście dna możecie mówić, możecie kłamać, możecie kręcić, możecie wmawiać ale kiedy opada kurtyna, kończy się zabawa zostajecie z tym gównem, to wasz osobisty dramat | Onar
|
|
 |
|
To ja - Twój życiorys, chodź ze mną mam pomysł pokaże Ci sedno i przedmiot mych odkryć pamietasz te zwrotki "żyj chwilą, zapomnij, bo miną Ci co płyną z prądem jak płotki"?
|
|
 |
|
Każdego ranka, po przebudzeniu, otrzymujemy kredyt w wysokości 86.400 sekund życia na dany dzień. Kiedy wieczorem kładziemy się spać, niewykorzystana reszta sekund nie przejdzie na następny dzień. To, czego nie przeżyliśmy w ciągu dnia, jest na zawsze stracone, pochłonięte przez wczoraj. Każdego następnego ranka rozpoczyna się ta sama magia, znowu otrzymujemy taką liczbę sekund życia i wszyscy zaczynamy grać w tę nieodwracalną grę: bank może zamknąć nam konto w najbardziej nieoczekiwanym momencie, bez żadnego ostrzeżenia w każdej chwili może zatrzymać nasze życie.
|
|
 |
|
Rzeczy niemożliwe wykonuję od zaraz. Cuda zajmują mi trochę czasu...
|
|
 |
|
chodź kochanie posłuchamy jak oddycha wszechświat
|
|
 |
|
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
|
|
 |
|
To był żart, a nie penis. Nie musiałaś go aż tak brać do siebie.
|
|
 |
|
Chodzi bardziej o stan umysłu, niż o kalendarz wypisany na czole!
|
|
 |
|
Przepraszam, że nie jestem jak ona...
|
|
 |
|
Można spędzić przed TV sympatyczny wieczór? Można!
|
|
 |
|
Mój przyszły mężczyzno - pokaż mi jak kochać!
|
|
|
|