głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sweetlove4482

Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty  a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny  a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu   czujesz to samo co narkomani  kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się  by za wszelką cenę dostać to  czego tak bardzo im brak.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak.

Kazałam zabrać ją z moich oczu  krzycząc  że zaraz nie wytrzymam. Nie byłam w stanie patrzeć na kogoś  kto zabrał mi powód do uśmiechu. Kogoś  dzięki komu miałam powód do codziennego oddychania. Gdyby mnie wtedy od niej nie odciągnęli  stałaby się sprawiedliwość. Odebrałabym jej życie  tak samo  jak ona odebrała je mnie.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Kazałam zabrać ją z moich oczu, krzycząc, że zaraz nie wytrzymam. Nie byłam w stanie patrzeć na kogoś, kto zabrał mi powód do uśmiechu. Kogoś, dzięki komu miałam powód do codziennego oddychania. Gdyby mnie wtedy od niej nie odciągnęli, stałaby się sprawiedliwość. Odebrałabym jej życie, tak samo, jak ona odebrała je mnie.

Wiem jedno. Moje serce nigdy więcej nie pojmie i nie przyjmie miłości   nie wiadomo jaka by była. Dałam sobie 2 szansę od paru lat  ale jak zwykle jakiś pierdolony palant musiał ją spierdolić.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Wiem jedno. Moje serce nigdy więcej nie pojmie i nie przyjmie miłości - nie wiadomo jaka by była. Dałam sobie 2 szansę od paru lat, ale jak zwykle jakiś pierdolony palant musiał ją spierdolić.

Złapie to cholerne przeznaczenie i tak długo będę je kopać po dupie  aż zmieni swoje plany względem nas. Bo to jest przecież nie do przyjęcia  żebyśmy my nie byli sobie pisani!

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Złapie to cholerne przeznaczenie i tak długo będę je kopać po dupie, aż zmieni swoje plany względem nas. Bo to jest przecież nie do przyjęcia, żebyśmy my nie byli sobie pisani!

Podobno  gdy ktoś Ci się śni  to znaczy  że o Tobie myśli. Przestałam w to wierzyć  gdy przyśniłeś mi się dziesięć nocy z rzędu.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Podobno, gdy ktoś Ci się śni, to znaczy, że o Tobie myśli. Przestałam w to wierzyć, gdy przyśniłeś mi się dziesięć nocy z rzędu.

Wymazałam Cię z pamięci  tak jak gumką wymazuje się błąd w zadaniu matematycznym. Ty byłeś moim błędem.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Wymazałam Cię z pamięci, tak jak gumką wymazuje się błąd w zadaniu matematycznym. Ty byłeś moim błędem.

Usiadłam w parku na  naszej ławce  i zdałam sobie sprawę  że tylko ona współczuje mi najbardziej. W końcu też nasłuchała się tych wszystkich pustych słów.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

Usiadłam w parku na "naszej ławce" i zdałam sobie sprawę, że tylko ona współczuje mi najbardziej. W końcu też nasłuchała się tych wszystkich pustych słów.

  Pobawimy się w magika?    W magika? To znaczy jak?    Ty będziesz udawał  że mnie kochasz  a ja będę udawała  że Ci wierzę. Taka piękna iluzja.

biszkoptoweserce dodano: 15 sierpnia 2010

- Pobawimy się w magika? - W magika? To znaczy jak? - Ty będziesz udawał, że mnie kochasz, a ja będę udawała, że Ci wierzę. Taka piękna iluzja.

Jestem najlepszą  cholerną rzeczą  jaką kiedykolwiek widziałeś na oczy.

biszkoptoweserce dodano: 14 sierpnia 2010

Jestem najlepszą, cholerną rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałeś na oczy.

  Kocha mnie.    Skąd ta pewność?    Potrafi wyczuć mój smutek przez telefon.

biszkoptoweserce dodano: 14 sierpnia 2010

- Kocha mnie. - Skąd ta pewność? - Potrafi wyczuć mój smutek przez telefon.

  Zrobić Ci coś do jedzenia?    Tak  jego w sosie własnym.

biszkoptoweserce dodano: 14 sierpnia 2010

- Zrobić Ci coś do jedzenia? - Tak, jego w sosie własnym.

  Mogę Cię przytulić?    A czy gdy chcesz zjeść obiad pytasz się widelca czy możesz na niego nabić kawałek ziemniaka?

biszkoptoweserce dodano: 14 sierpnia 2010

- Mogę Cię przytulić? - A czy gdy chcesz zjeść obiad pytasz się widelca czy możesz na niego nabić kawałek ziemniaka?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć