 |
kilka lat temu nie potrafiłam sobie wyobrazić, jak ktoś może 'kochać' motory. a dziś? prawie się popłakałam patrząc jak zupełnie obcy człowiek odjeżdża z naszym cudeńkiem.
|
|
 |
ciągnie nas do siebie, jednak aby być ze mną, musiałbyś zerwać ze swoją dziewczyną. a ja nie chcę być tą drugą, która odbiera wszystko tej pierwszej. więc znikam z Twojego życia.
|
|
 |
nie tęsknie za Tobą. tęsknie za osoba, którą byłeś kiedy Cię poznałam.
|
|
 |
tak, wiem. dla Ciebie to przecież nic nie znaczyło.
|
|
 |
|
znów muszę zakładać maskę, która krzyczy: patrzcie jest zajebiście, po chwili cichutko dodaje zajebiście źle.
|
|
 |
znacznie większa część Twojego serca jest już martwa, zapełnia jedynie pustkę, dając wrażenie życia. / Endoftime.
|
|
 |
Musi minąć kilka dni, już nie będzie każda twarz przypominać ciebie mi.
|
|
 |
'Jeszcze nikt nie dał mi tylu zmarnowanych dni. Jeszcze nikt aż do dziś tyle mi nie napsuł krwi. Jeszcze nikt nie mówił do mnie tak jak ty.'
|
|
 |
'Może to był romans, może żart, dziś nie obchodzi mnie to, dziś już nie martwię się tym.'
|
|
 |
kiedy siedziałeś obok mnie, swoim kolanem trącałam Twoje, a nasze dłonie były splecione - czułam, że mam przy sobie cały mój świat
|
|
 |
'Rzeczy dzieją się wolniej, kiedy za plecami tylko cień. Masz na imię nikt, ja oddycham swobodniej.'
|
|
 |
jestem twarda i silna, kiedy wymaga tego sytuacja, ale pamiętaj, że łatwo mnie zranić. sprawiam wrażenie zimnej suki, ale mam serce. unikam ludzi, bo boję się ich i tego, że mogliby mnie skrzywdzić. nienawidzę kłamcy, a sama przecież kłamię jak z nut. nie próbuj mnie zrozumieć. spróbuj pokochać mnie taką, jaka jestem.
|
|
|
|