 |
|
Dziewczyno, dobrze wiesz o tym, że połowa przystojniaków się za Tobą obraca. Możesz mieć dosłownie każdego, nawet każdą. Śliczne włosy, jakich pozazdrości Ci nie jedna laska, oczy jak diamenty, jędrna pupa, zgrabne nogi.. Kurwa i pomyśleć, że taka sztuka siedzi połowę dnia płacząc, mając myśli samobójcze przez jednego frajera.
|
|
 |
|
Jestem zwykłą osobą, dlatego kocham, tęsknię, pragnę, ubóstwiam, nienawidzę, lubię, nie trawię, czuję, potrzebuję. Więc zrozum i nie traktuj mnie, jak kogoś, kto ma mocne nerwy i zlodowaciałe serce, tylko podejdź i przytul mnie czasami.
|
|
 |
|
To już kolejny dzień bez Ciebie. Chyba nie jesteś świadomy tego jak trudno jest przetrwać bez Twojej osoby. Moje myśli są wypełnione Tobą i jesteś ze mną w kazdej sekundzie mojego życia,ale nie mam dość, bo jesteś częścią mnie i już chyba zawsze będziesz... Poznałam Cię w momencie gdy tak naprawdę nie istaniałam. Byłam nikim. Ty odmieniłeś moje życie i swoim istnieniem sprawiasz, że mimo tego bólu na całym świecie i mimo płaczu oraz nienawiści do róznych rzeczy chcę się cieszyć tym wszystkim. Chcę żyć,bo czuję ,że mam dla kogo. Dziękuję Ci z całego serca i nie potrafię wyobrazić sobie że miałbyś nagle zniknąć. Nie chcę takiej przyszłości , Kochany. Jesteś zbyt ważny.
|
|
 |
|
i po tylu latach spędzonych wspólnie chwil, teraz myślę: jak ja mogłam przyjaźnić się z taką suką. ! /karolinajestem
|
|
 |
|
i za każdym razem, kiedy na Cibie spojrzę, myślę: Nie! Karolina, nie zakochuj się!./karolinajestem
|
|
 |
|
Wchodzę do szkoły ze schrzanionym na maxa humorem, a tam na wejściu wita mnie strzykawka wody skierowana w moją twarz. wtedy na ryju pojawia się wielki smile. no tak. dzisiaj ostatni dzień szkoły. zaczynamy wielką leję.! /karolinajestem
|
|
 |
|
lubię takie dni jak dzisiaj. lubię lać się z kumplem wiadrami przed tym szarym budynkiem i mieć z tego niezłą pompę. lubię kiedy dyrektorka drze na nas japę, a my ze śmiechem wypowiadamy tylko jeden argument, który mógłby na obronić: 'przecież każdy nas uczy, że TRZEBA podtrzymywać tradycję. no to my ją podtrzymujemy.' lubię te akcje z Tobą. /karolinajestem
|
|
|
|