głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika stupendous

Kochaj mnie to takie łatwe. Wystarczy tylko na siebie patrzeć.

fumik dodano: 1 tydzień temu

Kochaj mnie, to takie łatwe. Wystarczy tylko na siebie patrzeć.

Czasami zastanawiam się co robi koleś który pewnego dnia będzie moim mężem.

fumik dodano: 1 tydzień temu

Czasami zastanawiam się, co robi koleś, który pewnego dnia będzie moim mężem.

Odległość nie znaczy nic jeśli ktoś jest dla ciebie wszystkim.

fumik dodano: 1 tydzień temu

Odległość nie znaczy nic, jeśli ktoś jest dla ciebie wszystkim.

Nigdy nie miałam i nie będę mieć łatwego charakteru. Zawsze będę wybuchowa i ciężka w obyciu. Zawsze będę się wściekać i trzaskać drzwiami. Przeklinać i upijać się do nieprzytomności. Nigdy nie będę trzepotać rzęskami bo znam swoją wartość i poprzeczkę postawiłam znacznie wyżej niż na linii biustu.

fumik dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie miałam i nie będę mieć łatwego charakteru. Zawsze będę wybuchowa i ciężka w obyciu. Zawsze będę się wściekać i trzaskać drzwiami. Przeklinać i upijać się do nieprzytomności. Nigdy nie będę trzepotać rzęskami, bo znam swoją wartość i poprzeczkę postawiłam znacznie wyżej niż na linii biustu.

You played me like an amateur then stabbed me like a murderer I’m left for dead another one of your victims.

fumik dodano: 1 tydzień temu

You played me like an amateur then stabbed me like a murderer I’m left for dead, another one of your victims.

Myślisz że miłość jest wtedy gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie miłość jest wtedy gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych a ty słuchasz.

fumik dodano: 1 tydzień temu

Myślisz, że miłość jest wtedy, gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie, miłość jest wtedy, gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych, a ty słuchasz.

Szczęście bierze się z tego co człowiek ma w duszy. A nie z tego co musi zdobyć albo zrobić. Dopełnienie żadnych warunków nie da szczęścia. Jeżeli wyznaczasz sobie cel który jest warunkiem twojego szczęścia to nigdy nie będziesz w stanie się nim ucieszyć i nigdy nie poczujesz się w pełni szczęśliwy. Dostaniesz krótka satysfakcję ale nie szczęście którego tak uparcie poszukujesz. Bo szczęście nie leży TAM tylko jest TUTAJ. W tobie.

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Szczęście bierze się z tego, co człowiek ma w duszy. A nie z tego, co musi zdobyć albo zrobić. Dopełnienie żadnych warunków nie da szczęścia. Jeżeli wyznaczasz sobie cel, który jest warunkiem twojego szczęścia, to nigdy nie będziesz w stanie się nim ucieszyć i nigdy nie poczujesz się w pełni szczęśliwy. Dostaniesz krótka satysfakcję, ale nie szczęście, którego tak uparcie poszukujesz. Bo szczęście nie leży TAM, tylko jest TUTAJ. W tobie.

Każde nieszczęście musi mieć swój głębszy sens. Nie może być tak że człowiek poświęca ból i łzy za coś bezsensownego.

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Każde nieszczęście musi mieć swój głębszy sens. Nie może być tak, że człowiek poświęca ból i łzy za coś bezsensownego.

Świat cierpi na brak mężczyzn szczególnie tych którzy są cokolwiek warci.

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień w nastroju zbyt dobrym aby przejmować się bzdurami z przeszłości.

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Zamykaj każdy dzień i nie wracaj do niego. Zrobiłeś, co mogłeś. Palnąłeś przy tym parę gaf i niedorzeczności. Zapomnij o nich tak szybko, jak tylko potrafisz. Jutro będzie nowy dzień. Rozpocznij go bez zmartwień, w nastroju zbyt dobrym, aby przejmować się bzdurami z przeszłości.

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy szepczą snują marzenia flirtują i wiedzą w głębi serca że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Ludzie siedzą latem do późnego wieczora i palą papierosy, szepczą, snują marzenia, flirtują i wiedzą w głębi serca, że nic ich lepszego w życiu nie spotka.

Bo kobiety najczęściej wiedzą dokładnie czego chcą po pierwszym seksie. Wszystko albo nic. A tak naprawdę to wiedzą to już po pierwszym pocałunku. Prawda?

fumik dodano: 2 tygodnie temu

Bo kobiety najczęściej wiedzą dokładnie, czego chcą, po pierwszym seksie. Wszystko albo nic. A tak naprawdę to wiedzą to już po pierwszym pocałunku. Prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV