głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika strawberrydreams

Cześć  pobawimy się w miłość ?

7klaudia7 dodano: 10 sierpnia 2012

Cześć, pobawimy się w miłość ?

Dziękuje    teksty chasingdreams dodał komentarz: Dziękuje;** do wpisu 10 sierpnia 2012
Dziękuje    teksty chasingdreams dodał komentarz: Dziękuje;** do wpisu 10 sierpnia 2012
proszę daj mi siłę  bo już nie wyrabiam emocjonalnie.

mediell dodano: 10 sierpnia 2012

proszę daj mi siłę, bo już nie wyrabiam emocjonalnie.
Autor cytatu: ladievogue

naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy     tak by nie dotknęły uśmiechu.

mediell dodano: 10 sierpnia 2012

naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy, tak by nie dotknęły uśmiechu.
Autor cytatu: ladievogue

Pomimo cierpień i trosk tylu  życie nie jest czarną kartą. Są w nim chwile tak piękne dla których żyć i umierać warto .

chasingdreams dodano: 10 sierpnia 2012

Pomimo cierpień i trosk tylu, życie nie jest czarną kartą. Są w nim chwile tak piękne dla których żyć i umierać warto .

Upić się szczęściem  by nie płakać więcej . Iść za rozumem  a nie za sercem.

chasingdreams dodano: 10 sierpnia 2012

Upić się szczęściem, by nie płakać więcej . Iść za rozumem, a nie za sercem.

Prosiaczek:Puchatku  jak się pisze  miłość ? Puchatek: Tego się nie pisze  to się czuje.

chasingdreams dodano: 10 sierpnia 2012

Prosiaczek:Puchatku, jak się pisze "miłość"? Puchatek: Tego się nie pisze, to się czuje.

Był mi potrzebny  bo znał mnie lepiej niż ja samą siebie. Tylko on tak opiekował się moim sercem. esperer

esperer dodano: 10 sierpnia 2012

Był mi potrzebny, bo znał mnie lepiej niż ja samą siebie. Tylko on tak opiekował się moim sercem./esperer

Najgorsze jest wtedy gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta  któremu na Tobie zależy tylko dlatego  że w głowie siedzi Ci frajer  który Cię zranił.

chasingdreams dodano: 10 sierpnia 2012

Najgorsze jest wtedy gdy odtrącasz naprawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

  Kochasz Go?   Nie wiem...   Często o Nim myślisz?   Nie... tylko wtedy  gdy oddycham...

chasingdreams dodano: 10 sierpnia 2012

- Kochasz Go? - Nie wiem... - Często o Nim myślisz? - Nie... tylko wtedy, gdy oddycham...

Kiedyś byliśmy od siebie bardzo różni. Próbowaliśmy być razem  lecz Nam nie wyszło. Staraliśmy się  lecz wszystko kończyło się kłótnią. Nie dogadywaliśmy się niemalże cały czas. Non stop któreś z Nas miało pretensję do drugiego. Chcieliśmy zbudować miłość  która była skazana na upadek. Po 2 latach rozłąki  która była dla Nas koszmarem i udręką  znów spojrzeliśmy sobie w twarze i zapragnęliśmy siebie na nowo. Ty chciałeś mieć mnie całą tylko dla siebie  a ja pragnęłam być Twoja oraz całego Ciebie. 2 lata to niby dużo  ale tak naprawdę nie zmieniły naszych uczuć do siebie. Pozwoliły Nam dorosnąć do siebie i jeszcze bardziej się w sobie zakochać. Pozwoliły zobaczyć Nam to  czego do tej pory nie widzieliśmy. Przez te 2 lata oboje dowiedzieliśmy się co to jest naprawdę miłość i prawdziwe uczucie.

before.i.fall dodano: 10 sierpnia 2012

Kiedyś byliśmy od siebie bardzo różni. Próbowaliśmy być razem, lecz Nam nie wyszło. Staraliśmy się, lecz wszystko kończyło się kłótnią. Nie dogadywaliśmy się niemalże cały czas. Non stop któreś z Nas miało pretensję do drugiego. Chcieliśmy zbudować miłość, która była skazana na upadek. Po 2 latach rozłąki, która była dla Nas koszmarem i udręką, znów spojrzeliśmy sobie w twarze i zapragnęliśmy siebie na nowo. Ty chciałeś mieć mnie całą tylko dla siebie, a ja pragnęłam być Twoja oraz całego Ciebie. 2 lata to niby dużo, ale tak naprawdę nie zmieniły naszych uczuć do siebie. Pozwoliły Nam dorosnąć do siebie i jeszcze bardziej się w sobie zakochać. Pozwoliły zobaczyć Nam to, czego do tej pory nie widzieliśmy. Przez te 2 lata oboje dowiedzieliśmy się co to jest naprawdę miłość i prawdziwe uczucie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć