głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika straaawbery

Czasami bycie innym czyni człowieka niepowtarzalnym.

fuckyoubebe dodano: 2 maja 2012

Czasami bycie innym czyni człowieka niepowtarzalnym.

Najtrudniej uwierzyć nam w słowa   które najbardziej chcielibyśmy usłyszeć .

fuckyoubebe dodano: 2 maja 2012

Najtrudniej uwierzyć nam w słowa , które najbardziej chcielibyśmy usłyszeć .

Nie tęsknię! Czasem tylko czuję się samotna. Nie wspominam! Czasem tylko myśli biegną w złą stronę.

sometimeshappy dodano: 2 maja 2012

Nie tęsknię! Czasem tylko czuję się samotna. Nie wspominam! Czasem tylko myśli biegną w złą stronę.

Proste? Proste to mogą być włosy  ale nie życie

sometimeshappy dodano: 2 maja 2012

Proste? Proste to mogą być włosy, ale nie życie

Jebnę Ci tak  że obrócisz się o 360 stopni  fikniesz koziołka i pierdolniesz prosto na ryj  pasi?

sometimeshappy dodano: 2 maja 2012

Jebnę Ci tak, że obrócisz się o 360 stopni, fikniesz koziołka i pierdolniesz prosto na ryj, pasi?

I w głębi duszy mam nadzieję  że jednak wrócisz.

sometimeshappy dodano: 2 maja 2012

I w głębi duszy mam nadzieję, że jednak wrócisz.

Czasem wystarczy zrobić pierwszy krok  a potem wszystko układa się jak za dotknięciem magicznej różdżki.

sometimeshappy dodano: 2 maja 2012

Czasem wystarczy zrobić pierwszy krok, a potem wszystko układa się jak za dotknięciem magicznej różdżki.

wiesz  że to wszystko nie ma najmniejszego sensu  a mimo to brniesz w to dalej. czy tego chcesz ? pewnie nie  ale to jest silniejsze od ciebie  nieprawdaż ? chcesz się uwolnić od tego uczucia  ale najzwyczajniej w świecie nie potrafisz tego zrobić. próbujesz o nim zapomnieć ? nie łudź się   nie uda ci się. te wszystkie wspomnienia  wspólnie spędzone chwile  każda minuta rozmowy  każdy jego uśmiech kierowany w twoją stronę   to wszystko będzie powracać. i nie ważne czy ty tego chcesz czy nie. taka kolej rzeczy i chyba nie pozostaje nic innego jak się z nią pogodzić.   obecnaa

malinka666 dodano: 2 maja 2012

wiesz, że to wszystko nie ma najmniejszego sensu, a mimo to brniesz w to dalej. czy tego chcesz ? pewnie nie, ale to jest silniejsze od ciebie, nieprawdaż ? chcesz się uwolnić od tego uczucia, ale najzwyczajniej w świecie nie potrafisz tego zrobić. próbujesz o nim zapomnieć ? nie łudź się , nie uda ci się. te wszystkie wspomnienia, wspólnie spędzone chwile, każda minuta rozmowy, każdy jego uśmiech kierowany w twoją stronę - to wszystko będzie powracać. i nie ważne czy ty tego chcesz czy nie. taka kolej rzeczy i chyba nie pozostaje nic innego jak się z nią pogodzić. / obecnaa

kobieta głupio czeka  aż on bezpowrotnie odejdzie z jej życia  a beznadziejna sytuacja sama się rozwiąże. pora zrozumieć: on nigdy nie zniknie  nigdy nic nie ułatwi  a beznadziejne sytuacje mają to do siebie  że nigdy same się nie rozwiązują   dlatego są beznadziejne.

malinka666 dodano: 2 maja 2012

kobieta głupio czeka, aż on bezpowrotnie odejdzie z jej życia, a beznadziejna sytuacja sama się rozwiąże. pora zrozumieć: on nigdy nie zniknie, nigdy nic nie ułatwi, a beznadziejne sytuacje mają to do siebie, że nigdy same się nie rozwiązują - dlatego są beznadziejne.

Bo kiedyś z powodu jakiejś głupiej plotki srałam ogniem  a dziś? Mam na to grubo wyjebane  spływa to po mnie jak po kaczce. Mam świadomość tego  że o byle kim się nie mówi. Więc spoko  napierdalaj z tematem.

malinka666 dodano: 2 maja 2012

Bo kiedyś z powodu jakiejś głupiej plotki srałam ogniem, a dziś? Mam na to grubo wyjebane, spływa to po mnie jak po kaczce. Mam świadomość tego, że o byle kim się nie mówi. Więc spoko, napierdalaj z tematem.

On oddycha teraźniejszością   a ja przeszłością i wspomnieniami   to jest podstawowa różnica między nami

malinka666 dodano: 2 maja 2012

On oddycha teraźniejszością , a ja przeszłością i wspomnieniami - to jest podstawowa różnica między nami

wakacje. siedmioliterowe zbawienie. krótkie rzeczy  wracanie do domu nad ranem  wakacyjne flirty  przypadkowy seks  picie alkoholi w miejscu niedozwolonym  przejażdżki z kumplami na skuterach  trzy paczki fajek na dzień  wypady rowerami  ćpanie  kąpanie się nad zalewami  namioty  malowanie paznokci na wszystkie kolory tęczy  nocki z przyjaciółką  opalanie  obczajanie dup na plaży  słit focie w kukurydzy  przesiadywanie na telefonie 24 na dobę  szybkie posiłki  nowe znajomości  wakacyjne malowanie włosów  wstawanie o 13  przesiadywanie na melinach  bezcelowe spacery po galeriach handlowych  wielogodzinne wyjazdy nad morze i góry. wakacje. jedyny czas  gdy po prostu jesteśmy sobą

malinka666 dodano: 2 maja 2012

wakacje. siedmioliterowe zbawienie. krótkie rzeczy, wracanie do domu nad ranem, wakacyjne flirty, przypadkowy seks, picie alkoholi w miejscu niedozwolonym, przejażdżki z kumplami na skuterach, trzy paczki fajek na dzień, wypady rowerami, ćpanie, kąpanie się nad zalewami, namioty, malowanie paznokci na wszystkie kolory tęczy, nocki z przyjaciółką, opalanie, obczajanie dup na plaży, słit focie w kukurydzy, przesiadywanie na telefonie 24 na dobę, szybkie posiłki, nowe znajomości, wakacyjne malowanie włosów, wstawanie o 13, przesiadywanie na melinach, bezcelowe spacery po galeriach handlowych, wielogodzinne wyjazdy nad morze i góry. wakacje. jedyny czas, gdy po prostu jesteśmy sobą

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć