 |
A jednak tęsknię, wiesz? Nie myślałam, że tak wszystko się potoczy. Nie myślałam, że się w Tobie zakocham, nie chciałam. Oszukiwałam samą siebie, ale w końcu dotarło do mnie, że Cię kocham. Ale Ty wtedy wbiłeś mi nóż w serce. Odszedłeś bez słowa pożegnania. Już Cię nie ma, i tak na prawdę nigdy nie było. Ale nadal czuję Twoje usta na moich, czuję Twój dotyk, Twój oddech. Jesteś, ale tylko w mojej głowie.
|
|
 |
Tęsknię? To za mało, by wyrazić jak mi Cię cholernie brakuje.
|
|
 |
i uwielbiam kiedy jesteś taki cholernie zazdrosny o mnie.
|
|
 |
Cholernie żałuję tego, że Cię znam. Tak bardzo chciałabym byś był mi oobjętny. Bym przechodziła obok Ciebie bez mrugnięcia okiem, nawet nie znając Twojego imienia. Byś nie miał żadnego udziału w moim życiu.
|
|
 |
Dziwka(rzeczownik) - każda dziewczyna szczuplejsza, bądź ładniejsza od Ciebie.
|
|
 |
Ale mnie łeb napierdala. - Weź aspirynę, popij wódką, wciągnij dwie kreski i możesz być pewna, że Ci pomoże. - Człowieku, jestem w szkole, skąd ja tu aspirynę wezmę?
|
|
 |
Lubimy wracać w miejsca, gdzie spotkało nas coś dobrego, gdzie spotkaliśmy kogoś ważnego dla nas. Lubimy te powroty, bo stale mamy nadzieję, że ktoś lub coś jeszcze na nas tam czeka.
|
|
 |
I choć minęło tyle czasu, ja wciąż pamiętam Twoje charakterystyczne gesty, Twój głośny śmiech i kolor Twoich policzków, gdy się zawstydzasz.
|
|
 |
i mimo wszystko sama nie wiem dlaczego tak bardzo chcę bys był.
|
|
 |
Czy to normalne, że w tak młodym wieku, tak często myślę o śmierci? Swojej śmierci.
|
|
 |
poczekaj. wbiję sobie nóż w serce. wyręczę Cie.
|
|
 |
Najważniejsze to znaleźć kogoś, kto Cię pokocha taką jaką naprawdę jesteś. Na wozie i pod wozem. Cudną i szpetną. Zadbaną i w łachmanach. Z kimś takim warto zostać na całe życie.
|
|
|
|