 |
PKS wiozący miłość, nie kursuje przez szlaki serc ludzi pozbawionych nadziei.
|
|
 |
Miłość nigdy nie spada z nieba. Miłość to praca która przynosi szczęście z czasem nie znienacka. Nigdy nie wiesz ile dróg na Ciebie czeka, ile razy braknie ci sił krzycząc- to nie dla mnie! Aż w końcu Twoja cierpliwość roztrzaska mur który stawia druga osoba. Wtedy poczujesz szczęście dla którego słowo kocham cię będzie zbyt banalne.
|
|
 |
.Ale serce nie było komputerem, nie miało klawiatury, nie dało się wcisnąć delete, wpisać nowej treści w mgnieniu oka i zrobić defragmentacji dysku.
|
|
 |
oddajesz komuś serce zupełnie nieświadomie i dopiero po jakimś czasie uświadamiasz sobie, że go nie masz. z tym, że miłość się niekiedy kończy, a ślad po niej wciąż pali na wysokości serca. mimo wszystko wspominasz ją tylko dwa słowami - 'było pięknie'.
|
|
 |
Alkoholowi mówię stanowcze: "no dobra, polej". xD
|
|
 |
Gdy ściągasz spodnie mam ochotę dać Ci kielona do tego smutnego korniszona.
|
|
 |
Nie spinaj się kurwa bo zgaśniesz, zanim zabłyśniesz.
|
|
 |
- Szmata!
- A ja Iza. Siema. :D
|
|
 |
- Umówimy się?
- Pewnie! Ale mam jedną zasadę.
- Jaką?
- Nie umawiam się w dni kończące na "a " i " k".
|
|
 |
On: Nigdy nie poznałem tak cudownej dziewczyny jak Ty...
Ona: A ja poznałam pięć, którym mówiłeś to samo.
|
|
 |
- To nie był gwałt.
- A co?
- Seks niespodzianka.
|
|
|
|