głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sspiderman

 Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia że to ostatni raz kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno

nincompoop dodano: wczoraj o 23:54

"Biegłam po 3 schodki w dół. Nie miałam pojęcia, że to ostatni raz, kiedy biegnę. Tak właśnie jest. Nie wiesz, że robisz coś po raz ostatni. A potem jest już za późno"

wiadro żółci ma Twa wątroba snoba  że aż zapachniało linczem.

dzrzefko dodano: wczoraj o 21:11

wiadro żółci ma Twa wątroba snoba, że aż zapachniało linczem.

Problem kobiet leży w tym że nie potrafią być same. Bo trzeba zaraz sobie kogoś szukać bo koleżanka ma bo zegar tyka bo trzeba bo coś tam. Jasna sprawa że fajniej mieć dwa kubki. Ale właśnie bycie samej uczy akceptacji i pokazuje czego się chce od SWOJEGO życia. Mężczyźni lubią poukładane kobiety. Takie które wiedzą czego chcą i czego nie chcą. Takie które są sobą. Bo później jak opadają filtry z instagrama korony ze snapchata i zapomnisz wciągnąć brzuch to się okazuje że jednak on się rozczarował bo sama siebie wykreowałaś tak że zakryłaś to jaka jesteś.

zakaazaanaa dodano: wczoraj o 20:42

Problem kobiet leży w tym, że nie potrafią być same. Bo trzeba zaraz sobie kogoś szukać, bo koleżanka ma, bo zegar tyka, bo trzeba, bo coś tam. Jasna sprawa, że fajniej mieć dwa kubki. Ale właśnie bycie samej uczy akceptacji i pokazuje, czego się chce od SWOJEGO życia. Mężczyźni lubią poukładane kobiety. Takie, które wiedzą, czego chcą i czego nie chcą. Takie, które są sobą. Bo później jak opadają filtry z instagrama, korony ze snapchata i zapomnisz wciągnąć brzuch, to się okazuje, że jednak on się rozczarował, bo sama siebie wykreowałaś tak, że zakryłaś to, jaka jesteś.

Ci którzy krzyczą  jebać miłość kiedyś kochali za bardzo.

zakaazaanaa dodano: wczoraj o 20:38

Ci, którzy krzyczą ,,jebać miłość" kiedyś kochali za bardzo.

Czasami potrzebny jest taki wieczór w którym usiądziesz w nocy na ławce z przyjacielem i wypijesz za życie które czasem się pierdoli.

zakaazaanaa dodano: wczoraj o 20:38

Czasami potrzebny jest taki wieczór, w którym usiądziesz w nocy na ławce z przyjacielem i wypijesz za życie, które czasem się pierdoli.

 Myślę o nim i do niego. Łapię się na tym że tylko do niego mi się myśli. Że z innymi przeważnie mam relację: ja on ona  a z nim: ja ty.

zakaazaanaa dodano: wczoraj o 20:36

"Myślę o nim i do niego. Łapię się na tym, że tylko do niego mi się myśli. Że z innymi przeważnie mam relację: ja-on(ona), a z nim: ja-ty."

 Moim celem jest stworzenie życia od którego nie będę potrzebował wakacji.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 15:28

"Moim celem jest stworzenie życia, od którego nie będę potrzebował wakacji."

 Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to aby jeszcze lepsze mogły powstać.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 13:02

"Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to, byś mógł docenić je, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać."

Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś kto widzi to co ty słyszy to co ty nie postradasz zmysłów.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 13:01

Wariuje się wyłącznie z samotności. Póki jest przy tobie ktoś, kto widzi to, co ty, słyszy to, co ty, nie postradasz zmysłów.

 W życiu warto mieć odwagę:  Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola gdy pada deszcz warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu warto śmiać się na ulicy bez powodu warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki warto marzyć warto zgubić się w obcym mieście warto poznać nowych ludzi i zapomnieć o starych znajomych warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą pesymistą optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać warto pójść na samotny spacer warto zapalić znicz na opuszczonym grobie.  Warto żyć i nie pytać dlaczego.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:59

"W życiu warto mieć odwagę: Warto mówić “Dzień Dobry” obcym ludziom, warto zrobić sobie wstyd na oczach wszystkich ludzi, warto mieć przyjaciół i wrogów też warto mieć. Warto czasem nie wziąć parasola, gdy pada deszcz, warto nie doczytać książki i wrócić do niej po latach, warto pisać wiersze nawet te nie udane. Warto wskoczyć do jeziora w ubraniu, warto śmiać się na ulicy bez powodu, warto czasem niczego nie tłumaczyć. Warto udawać czasem głupków chociaż wiemy dobrze o co chodzi. Warto słuchać każdej muzyki, warto marzyć, warto zgubić się w obcym mieście, warto poznać nowych ludzi, i zapomnieć o starych znajomych, warto napisać list i go nigdy nie wysłać. Warto być realistą, pesymistą, optymistą. Warto zadzwonić o 1 w nocy do przyjaciółki i się wypłakać, warto pójść na samotny spacer, warto zapalić znicz na opuszczonym grobie. Warto żyć i nie pytać dlaczego."

Żyjemy w skażonym świecie ... dlatego jeśli widzisz coś pięknego czujesz prawdziwe wzruszenie spotykasz dobrego człowieka  bierz to. Oglądaj dotykaj słuchaj. Choćby kwadrans choćby jeden błysk światła choćby jedna rozmowa.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:59

Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie, spotykasz dobrego człowieka - bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa.

 Przestań dźwigać to czego już nie potrzebujesz: w kieszeniach w myślach w sercu.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 12:58

"Przestań dźwigać to czego już nie potrzebujesz: w kieszeniach, w myślach, w sercu."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV