głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sspiderman

Może dziewięćdziesięciu dziewięciu na sto ludzi Cię zawiedzie ale piękno świata tkwi w błędzie statystycznym.

jednorazowagra dodano: 4 godziny temu

Może dziewięćdziesięciu dziewięciu na sto ludzi Cię zawiedzie, ale piękno świata tkwi w błędzie statystycznym.

It's easier to travel than to stop because as long as you're reaching your destination you can be in your dreams. It's only when you stop that you're meeting reality.

jednorazowagra dodano: 5 dni temu

It's easier to travel than to stop, because as long as you're reaching your destination, you can be in your dreams. It's only when you stop, that you're meeting reality.

“Już zbyt wiele się stało  co się stać nie miało  a to co miało nadejść  nie nadeszło.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Już zbyt wiele się stało, co się stać nie miało, a to, co miało nadejść, nie nadeszło.”

Somehow I need to be alone

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

Somehow I need to be alone

 To się zaczyna w nocy sam nawet za bardzo nie wiem co mam robić nie śpię. Nawet nie masz pojęcia co to jest: samotność cisza wilgotne ciepło poduszek sto razy obracanych nasłuchiwanie odgłosów kroków i samochodów na ulicy czyjegoś głosu błysk latarni tortury przeszłości strach przed przyszłością czy będzie taka jak przeszłość a potem białawy świt poprzez firanki i te pieprzone ptaki które jednak śpiewają wreszcie można zamknąć oczy i zapomnieć… że czegoś mi brakuje.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"To się zaczyna w nocy, sam nawet za bardzo nie wiem, co mam robić, nie śpię. Nawet nie masz pojęcia, co to jest: samotność, cisza, wilgotne ciepło poduszek sto razy obracanych, nasłuchiwanie odgłosów kroków i samochodów na ulicy, czyjegoś głosu, błysk latarni, tortury przeszłości, strach przed przyszłością, czy będzie taka jak przeszłość, a potem białawy świt poprzez firanki, i te pieprzone ptaki, które jednak śpiewają, wreszcie można zamknąć oczy i zapomnieć… że czegoś mi brakuje."

“Your only problem perhaps is that you scream without letting yourself cry.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Your only problem, perhaps, is that you scream without letting yourself cry.”

 I always had a repulsive need to be something more than human.

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"I always had a repulsive need to be something more than human."

“Stań się słońcem a wszyscy Cię zobaczą.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.”

“Bądź tym kim jesteś i mów to co czujesz ponieważ ci którzy mają z tym problem nie są ważni a ci którzy są ważni nie mają z tym problemu.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Bądź tym, kim jesteś i mów to, co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu.”

“Dwie osoby które kiedyś były bardzo blisko mogą bez ich winy lub wielkiej zdrady stać się sobie obcy. Być może jest to najsmutniejsza rzecz na świecie.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Dwie osoby, które kiedyś były bardzo blisko, mogą bez ich winy lub wielkiej zdrady, stać się sobie obcy. Być może jest to najsmutniejsza rzecz na świecie.”

“Pozwól że coś ci powiem przyjacielu. Nadzieja jest niebezpieczna. Nadzieja może doprowadzić człowieka do szaleństwa.”

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

“Pozwól, że coś ci powiem, przyjacielu. Nadzieja jest niebezpieczna. Nadzieja może doprowadzić człowieka do szaleństwa.”

 Nigdy nie pozwolę Ci się do mnie zbliżyć. Nawet jeśli znaczysz dla mnie najwięcej bo za każdym razem kiedy się otwieram to boli. Więc nigdy nie zbliżę się do Ciebie za bardzo. Nawet jeśli znaczę dla Ciebie najwięcej. Za każdym razem kiedy mnie krzywdzisz coraz mniej płaczę. Za każdym razem kiedy mnie zostawiasz łzy wysychają szybciej. Za każdym razem kiedy odchodzisz kocham Cię mniej...

jednorazowagra dodano: 2 tygodnie temu

"Nigdy nie pozwolę Ci się do mnie zbliżyć. Nawet jeśli znaczysz dla mnie najwięcej, bo za każdym razem kiedy się otwieram, to boli. Więc nigdy nie zbliżę się do Ciebie za bardzo. Nawet jeśli znaczę dla Ciebie najwięcej. Za każdym razem kiedy mnie krzywdzisz, coraz mniej płaczę. Za każdym razem kiedy mnie zostawiasz, łzy wysychają szybciej. Za każdym razem kiedy odchodzisz kocham Cię mniej..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV