głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika spi3radlaj

Chciałabym  byś nie potrafił mnie rozszyfrować. maszyneria

mentall dodano: 4 września 2010

Chciałabym, byś nie potrafił mnie rozszyfrować./maszyneria

jesteś jednym z wielu byłych  ale jednym  który w sercu od dawna jest obecny.   bless.

mentall dodano: 4 września 2010

jesteś jednym z wielu byłych, ale jednym, który w sercu od dawna jest obecny. / bless.

już nic mi nie pomoże  nawet metallica czy tam System Of A Down w głośnikach  bilet na koncert ukochanego zespołu czy zakupy za czterysta złotych. przecież to wszystko nie zastąpi mi tego cholernego egoisty.   bless

mentall dodano: 4 września 2010

już nic mi nie pomoże, nawet metallica czy tam System Of A Down w głośnikach, bilet na koncert ukochanego zespołu czy zakupy za czterysta złotych. przecież to wszystko nie zastąpi mi tego cholernego egoisty. / bless

nie jestem słaba tylko zakochana.   bless.

mentall dodano: 4 września 2010

nie jestem słaba tylko zakochana. / bless.

 brak wyjątkowości powodem licznych kompleksów u Ciebie  Barbie.   bless.

mentall dodano: 2 września 2010

`brak wyjątkowości powodem licznych kompleksów u Ciebie, Barbie. / bless.

 ona widząc mnie umiera z zazdrości.   bless.

mentall dodano: 2 września 2010

-ona widząc mnie umiera z zazdrości. / bless.

od dwóch lat ogarniam społeczeństwo  ale nie potrafię zrozumieć jednego. dlaczego ludzie  nie akceptują oryginalności i zazdroszczą talentu. to chore.   bless.

mentall dodano: 29 sierpnia 2010

od dwóch lat ogarniam społeczeństwo, ale nie potrafię zrozumieć jednego. dlaczego ludzie, nie akceptują oryginalności i zazdroszczą talentu. to chore. / bless.

on kocha mnie. ma pecha  bo ją tylko lubi.   bless.

mentall dodano: 29 sierpnia 2010

on kocha mnie. ma pecha, bo ją tylko lubi. / bless.

jeśli masz zamiar nazwać mnie szmatą zastanów się dwa razy  a potem spójrz w kierunku lustra. kogo tam widzisz? księżniczkę?   bless.

mentall dodano: 29 sierpnia 2010

jeśli masz zamiar nazwać mnie szmatą zastanów się dwa razy, a potem spójrz w kierunku lustra. kogo tam widzisz? księżniczkę? / bless.

nazywałaś się moją przyjaciółką  widywałyśmy się codziennie  ale wystarczyło bym opuściła Cię na krok  a obrabiałaś mi tyłek  wymyślałaś głupoty na mój temat. byłaś przy mnie w trudnych chwilach  prawda. ale dlaczego brakowało Ciebie  kiedy byłam szczęśliwa. zazdrościłaś mi powodzenia u facetów  paczki i taletu. zrozumiałam wszystko  a Ty uciekłaś. stchurzyłaś. teraz przyjaźnisz się z osobą równą sobie  tak samo fałszywą i sztywną.   bless.

mentall dodano: 29 sierpnia 2010

nazywałaś się moją przyjaciółką, widywałyśmy się codziennie, ale wystarczyło bym opuściła Cię na krok, a obrabiałaś mi tyłek, wymyślałaś głupoty na mój temat. byłaś przy mnie w trudnych chwilach, prawda. ale dlaczego brakowało Ciebie, kiedy byłam szczęśliwa. zazdrościłaś mi powodzenia u facetów, paczki i taletu. zrozumiałam wszystko, a Ty uciekłaś. stchurzyłaś. teraz przyjaźnisz się z osobą równą sobie, tak samo fałszywą i sztywną. / bless.

Bo dziś tak łatwo stracić swą twarz i z dnia na dzień kimś innym się stać.  kraina uczuc onet blog

mentall dodano: 28 sierpnia 2010

Bo dziś tak łatwo stracić swą twarz i z dnia na dzień kimś innym się stać./ kraina-uczuc onet blog

A z książek wypadają tylko kartki z serduszkami i wierszykami jak to bardzoCię kocham.  kraina uczuc onet blog

mentall dodano: 28 sierpnia 2010

A z książek wypadają tylko kartki z serduszkami i wierszykami jak to bardzoCię kocham./ kraina-uczuc onet blog

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć