 |
` poszukuję bobasa ze strzałą , zabiję frajera !
|
|
 |
` nie nie będzie dobrze, wstała wrzuciła serce do kieszeni i odeszła.
|
|
 |
-Co ona ma czego ja nie mam? - Mnie.
|
|
 |
wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami?słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny?jak podczas 40stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym?
|
|
 |
Niebieskim długopisem maluję różowe serce. Niemożliwe? Powiedziałabym nierealne... jak my...
|
|
 |
Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać.
|
|
 |
`panuje grypa uczuciowa. Zaraża przez usta, trafia do serca i trzyma w łóżku z podpuchniętymi oczami. Lekarstwo? Zapomnienie. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą'
|
|
 |
-Mógłbyś mnie uprzedzić.!-Nie, nie mógłbym!Bo wtedy mogłabyś mi odmówić.-Skąd wiesz?-Nawet nie wiesz jak wiele o tobie wiem.
|
|
 |
szczęście fajnie wygląda na
plakatach i billboardach
|
|
 |
Zależy jak podchodzisz do wspomnień. Ja pod chodzę JUŻ na luzie . A tak wo gule wspomnienia wcale nie muszą boleć !!
|
|
 |
- co ty robisz? o.O -próbuje żyć..
|
|
 |
Nie lubi spódniczek, a czasem w nich chodzi. Lubi gorzką herbatę, a ciągle ją słodzi. Chce mieć długie włosy a ciągle je ścina, nienawidzi przekleństw a często przeklina.
antare
|
|
|
|