głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika spamzoreq

'Cześć zostawiłem bluzę nie wiem czy pamiętasz ładowarkę trochę śliny odrobinę serca...' Jan

forbidden_love dodano: 27 marca 2017

'Cześć, zostawiłem bluzę, nie wiem czy pamiętasz, ładowarkę, trochę śliny, odrobinę serca...' /Jan

Jak pozbyć się myśli kiedy krzyczą nieustannie o Tobie. Jak uciszyć serce które wyrywa mi się z klatki by biec do Ciebie choć nigdy nie dotrze. Nie umiem też patrzeć na ręcę które podczas splotu z Twoimi pragnęły by tak już było na zawsze. Jak mam zagłuszyć tą pustkę we mnie której nikt nie umie wypełnić?  Wszyscy mówią: Twoje życie nie ma rzeczy niemożliwych dasz radę  uwierz w siebie spełniaj marzenia. A powiecie mi co zrobić gdy się wewnętrznie umiera?

forbidden_love dodano: 19 marca 2017

Jak pozbyć się myśli, kiedy krzyczą nieustannie o Tobie. Jak uciszyć serce, które wyrywa mi się z klatki, by biec do Ciebie, choć nigdy nie dotrze. Nie umiem też patrzeć na ręcę, które podczas splotu z Twoimi pragnęły by tak już było na zawsze. Jak mam zagłuszyć tą pustkę we mnie, której nikt nie umie wypełnić? Wszyscy mówią: Twoje życie,nie ma rzeczy niemożliwych, dasz radę , uwierz w siebie, spełniaj marzenia. A powiecie mi co zrobić, gdy się wewnętrznie umiera?

Zamieniam się w obłęd Justyna Kuśmierczyk

forbidden_love dodano: 19 marca 2017

Zamieniam się w obłęd /Justyna Kuśmierczyk

I muszę pisać znów bo nie radzę sobie z niczym.  Choć brakuje mi już słów by opisać ten tok przyczyn  które doprowadziły mnie tutaj tu gdzie jednak zawsze byłam  choć czasami próbowałam wszstko zmienić nie zmieniałam nic.  Nawet gdy próbowałam zapić połykałam swoje łzy.  Ciężko zebrać to do kupy i ustalić sobie cel  kiedy każdym słowem możesz zniszczyć we mnie wszystko.  Sama jestem sobie winna  mieć petensji nie powinnam  pozwoliłam Ci byś nawidzał moje sny  a nie był przy mnie.

forbidden_love dodano: 19 marca 2017

I muszę pisać znów, bo nie radzę sobie z niczym. Choć brakuje mi już słów, by opisać ten tok przyczyn, które doprowadziły mnie tutaj, tu gdzie jednak zawsze byłam, choć czasami próbowałam wszstko zmienić, nie zmieniałam nic. Nawet gdy, próbowałam zapić, połykałam swoje łzy. Ciężko zebrać to do kupy i ustalić sobie cel, kiedy każdym słowem możesz zniszczyć we mnie wszystko. Sama jestem sobie winna, mieć petensji nie powinnam, pozwoliłam Ci byś nawidzał moje sny, a nie był przy mnie.

Zawsze się śmiałam się z tych psychopatycznych lasek które zachowują się jak wariatki wobec swoich facetów gdy pokochałam stałam się jedną z nich przepraszam

badjoke dodano: 1 marca 2017

Zawsze się śmiałam się z tych psychopatycznych lasek które zachowują się jak wariatki wobec swoich facetów, gdy pokochałam stałam się jedną z nich, przepraszam

Fajnie że jesteśmy nieidealni!

badjoke dodano: 22 luty 2017

Fajnie, że jesteśmy nieidealni!

Przeraża mnie to że się boję że boję się o niego... że jego strach wzbudza we mnie takie emocje że jego problemy są moimi problemami chce mu pomóc ale chyba nie potrafię i to naprawa mnie jeszcze większym lękiem.

badjoke dodano: 22 luty 2017

Przeraża mnie to, że się boję, że boję się o niego..., że jego strach wzbudza we mnie takie emocje, że jego problemy są moimi problemami, chce mu pomóc ale chyba nie potrafię i to naprawa mnie jeszcze większym lękiem.

Pozwól że opowiem Ci krótka bajeczkę o niezależności. Niezależna kobieta spotkała niezależnego mężczyznę i nagle stali się zależni... zależni od siebie.

badjoke dodano: 22 luty 2017

Pozwól, że opowiem Ci krótka bajeczkę o niezależności. Niezależna kobieta spotkała niezależnego mężczyznę, i nagle stali się zależni... zależni od siebie.

Taki duży chłopiec a tak bardzo boi się kochać

badjoke dodano: 13 luty 2017

Taki duży chłopiec a tak bardzo boi się kochać

Gdy widzisz w tych tak bardzo ważnych dla Ciebie oczach strach strach przed zaangażowaniem...

badjoke dodano: 13 luty 2017

Gdy widzisz w tych tak bardzo ważnych dla Ciebie oczach strach, strach przed zaangażowaniem...

Zajmij się swoim życiem mała on niech będzie tylko dodatkiem!

badjoke dodano: 28 stycznia 2017

Zajmij się swoim życiem mała, on niech będzie tylko dodatkiem!

Czy historie jak z filmów mają szansę na przetrwanie w rzeczywistości? Czy takie szalone miłości mogą przetrwać w życiu dorosłych już ludzi? Czy jestem głupia że nie chce scenariuszu który mam wrażenie jest nam wszystkim pisany? Czy jesteśmy zaprogramowani żeby poznać kogoś urodzić dziecko wybudować dom a potem każdego wieczoru oglądać telewizje? Gdzie jest mój scenarzysta? Mam kilka aluzji do tego co napisał w moim skrypcie chyba należy nanieść kilka zmian

badjoke dodano: 22 stycznia 2017

Czy historie jak z filmów mają szansę na przetrwanie w rzeczywistości? Czy takie szalone miłości mogą przetrwać w życiu dorosłych już ludzi? Czy jestem głupia, że nie chce scenariuszu który mam wrażenie jest nam wszystkim pisany? Czy jesteśmy zaprogramowani żeby poznać kogoś, urodzić dziecko, wybudować dom a potem każdego wieczoru oglądać telewizje? Gdzie jest mój scenarzysta? Mam kilka aluzji do tego co napisał, w moim skrypcie chyba należy nanieść kilka zmian

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV