 |
kawa stygnie. uczucia gasną. piwo traci gaz. namiętność wietrzeje,
a ludzie zwyczajnie odchodzą.
|
|
 |
pieprz się! Nauczono mnie, że co jest ' bebe' wyrzuca się, chłopcze!
|
|
 |
'lepiej samemu spieprzyć to co od dawna sie psuje.'
|
|
 |
mam twoją ulubioną herbatę chcesz? mam też moje puste i umierające serce, też ci mogę dać.
|
|
 |
a wieku 15 lat będziesz pieprzyć sie z 40-letnim kolesiem, który mógłby być Twoim ojcem, dziwko!
|
|
 |
dziewczynom powinno się częściej patrzeć w oczy niż na cycki, przecież kobiece oczy są tak zajebiście piękne i tajemnicze / wyluz0wany
|
|
 |
nie miał przypału, przecież dał mu tylko kilka razy w pysk, za to, że nazwał ją 'dziwką'. wiedział, że dobrze zrobił, nie żałował. chciał jej udowodnić, że nie jest byle kim. złamał mu nos, a po kilku tygodniach przyszło powiadomienie z sądu. tamten miał kasiastego ojca i wszystko co chciał. on musiał na wszystko sam zapracować, nie miał nic, prócz ojca pijaka i matki pracującej na trzy etaty z czwórką dzieci na głowie. chciał zaistnieć, poznać nowych ludzi. a ona po prostu go pokochała. za to jaki był, a nie ile miał w portfelu.już był kimś więcej niż 'śmieciem'.
|
|
 |
nigdy mnie nie przytulisz. nie pocałujesz. nie powiesz, że kochasz bez opamiętania. nie będziesz bił sie ze mną, tak jak w tym filmie. przecież mi nikt nie powiem 'kocham Cie', oprócz mamy oczywiście
|
|
 |
Co ty sobie myślałaś, ty naiwna dziewczynko?
On i miłość?
|
|
 |
pytam czasem sama siebie paląc fajkę czy ja aby
na pewno nie oceniam siebie zbyt nisko, czy przypadkiem
nie robię z siebie złej by czuć, że los sprawiedliwym jest?
|
|
 |
-pytasz, czy nie chciałabym ostatni raz pocałować Twoich namiętnych ust? czy nie chciałabym powiedzieć Ci ostatni raz żegnaj i mocna przytulić? daj spokój!........ oczywiście że bym chciała!
|
|
 |
Znasz to uczucie, gdy wspomnienia stają przed oczami,
na dźwięk piosenki,
która kiedyś przez krótki czas była
soundtrackiem z Twojego życia?
|
|
|
|