głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sorrer

i ja :D teksty cociebolikurwo dodał komentarz: i ja :D do wpisu 28 czerwca 2011
Daj mi wreszcie pewność. Daj mi coś na czym będę mogła się oprzeć  co będzie dawało mi siłę. Daj mi antidotum na ten cały fałsz  złość i strach. Chce znów zasypiać z pewnością  że jest w porządku. Chce zasypiać z myślą  że obudzę się rano i będziesz istniał dla mnie. Nie chcę pieprzyć głupot o przywiązaniu i uczuciach  chcę żeby mała część tych głupot stała się życiem. Namacalnym dowodem na twoje bycie obok. eiiuzalezniasz

cociebolikurwo dodano: 28 czerwca 2011

Daj mi wreszcie pewność. Daj mi coś na czym będę mogła się oprzeć, co będzie dawało mi siłę. Daj mi antidotum na ten cały fałsz, złość i strach. Chce znów zasypiać z pewnością, że jest w porządku. Chce zasypiać z myślą, że obudzę się rano i będziesz istniał dla mnie. Nie chcę pieprzyć głupot o przywiązaniu i uczuciach, chcę żeby mała część tych głupot stała się życiem. Namacalnym dowodem na twoje bycie obok./eiiuzalezniasz

chcę byś czuł  byś widział to  że jestem   że w każdym twoim błędzie widzę pozytywny sens

cociebolikurwo dodano: 27 czerwca 2011

chcę byś czuł, byś widział to, że jestem ,że w każdym twoim błędzie widzę pozytywny sens

fajnie  że nie mam nic na głowie wszystkim on sie zajmuje  sam decyduje   ustala zasady fajnie bardzo

cociebolikurwo dodano: 27 czerwca 2011

fajnie ,że nie mam nic na głowie wszystkim on sie zajmuje, sam decyduje , ustala zasady fajnie bardzo

Musisz to zrozumieć  że trzeba od siebie więcej dać szukam w tobie wsparcia i twego głosu rozsądku kiedy widzę cię znów rano jaram się jak na początku.

cociebolikurwo dodano: 27 czerwca 2011

Musisz to zrozumieć, że trzeba od siebie więcej dać,szukam w tobie wsparcia i twego głosu rozsądku kiedy widzę cię znów rano jaram się jak na początku.

 Ty wypełniasz moje sny   zapomniałam co to łzy   w twych ramionach się skryć i na zawsze z Tobą być

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

"Ty wypełniasz moje sny , zapomniałam co to łzy , w twych ramionach się skryć i na zawsze z Tobą być "

O nim od A do Z: A jak apetyczne ciacho. B jak balsam dla serca. C jak całkowicie nie do podrobienia. D jak dopasowany idealnie do mnie. E jak element łączący ze szczęściem. F jak fantastyczny w każdym calu. G jak gwiazdka poprzedzona średnikiem  . H jak historia mojej Miłości. I jak ignorowanie Ciebie nigdy przenigdy się nie uda. J jak jeden na milion  bilion  trylion  kwintylion  a nawet decylion. K jak kilogram cukierków i tysiąc kostek czekolady  które nigdy nie będą słodsze od Ciebie. l jak lodowate spojrzenie  które i tak mnie ogrzewa  bo jest Twoje. M jak ma to coś  czego nazwać nie umiem  a szaleję za tym. N jak narkotyczne pocałunki. O jak okoliczność powstania prawdziwej Miłości. P jak powód do szczerego  szerokiego uśmiechu. R jak radość z każdej wspólnie spędzonej sekundy. S jak sen spełniony. T jak tęsknota zaakceptowana  dzięki świadomości że zawsze wrócisz. U jak uzależniające spojrzenie. W jak warunek mojego istnienia. Z jak zostawcie go w spokoju  bo jest MÓJ !!!!!!!

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

O nim od A do Z: A jak apetyczne ciacho. B jak balsam dla serca. C jak całkowicie nie do podrobienia. D jak dopasowany idealnie do mnie. E jak element łączący ze szczęściem. F jak fantastyczny w każdym calu. G jak gwiazdka poprzedzona średnikiem, . H jak historia mojej Miłości. I jak ignorowanie Ciebie nigdy przenigdy się nie uda. J jak jeden na milion, bilion, trylion, kwintylion, a nawet decylion. K jak kilogram cukierków i tysiąc kostek czekolady, które nigdy nie będą słodsze od Ciebie. l jak lodowate spojrzenie, które i tak mnie ogrzewa, bo jest Twoje. M jak ma to coś, czego nazwać nie umiem, a szaleję za tym. N jak narkotyczne pocałunki. O jak okoliczność powstania prawdziwej Miłości. P jak powód do szczerego, szerokiego uśmiechu. R jak radość z każdej wspólnie spędzonej sekundy. S jak sen spełniony. T jak tęsknota zaakceptowana, dzięki świadomości że zawsze wrócisz. U jak uzależniające spojrzenie. W jak warunek mojego istnienia. Z jak zostawcie go w spokoju, bo jest MÓJ !!!!!!!

http:  www.youtube.com watch?v=cdJ1oEJ8Jnk   hahaha I'm love it !

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

Tak naprawdę nie liczą sie słowa   ważniejsze są gest i uczucia ...

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

Tak naprawdę nie liczą sie słowa , ważniejsze są gest i uczucia ...

 Rozum   a dlaczego zwracasz uwage na samych kretynów ?   Serce   to Ty bijesz jak popierdolone na ich widok ..

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

-Rozum , a dlaczego zwracasz uwage na samych kretynów ? -Serce , to Ty bijesz jak popierdolone na ich widok ..

http:  www.photoblog.pl forgive  mój pb zapraszam :

przebaczaj dodano: 27 czerwca 2011

http://www.photoblog.pl/forgive mój pb zapraszam :))

albo sms przychodzi sekunde po tym   jak sie zablokuje klawiatura teksty przebaczaj dodał komentarz: albo sms przychodzi sekunde po tym , jak sie zablokuje klawiatura do wpisu 27 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć