 |
|
już niedługo twoje święto. życzę Ci abyś nareszcie zaczął używać mózgu i docenił to co straciłeś i już nigdy nie odzyskasz.no to tyle , amen
|
|
 |
|
Chyba staje się tak bardzo ważna. I wiesz chyba ją kocham. ♥
|
|
 |
|
Chodź, podaj swoją dłoń, spójrz mi w oczy i zaufaj przecież wiesz jak bardzo Cię pragnę, jak pragnę Twojego ciała. Nie bój się, jestem tu po to by cię chronić, mała.
|
|
 |
|
pijesz kolejny łyk piwa , palisz kolejnego papierosa - znów Go widziałaś. był tak cholernie szczęśliwy - ale to już nie Twoja sprawa, On już nie jest Twój.
|
|
 |
|
Bez pierdolenia bzdur, to co myślę mówię wprost.
|
|
 |
|
co mam zrobić , żeby Cię zdobyć? - czekaj na mnie w wannie jak Dariusz z trudnych spraw. / grozisz_mi_xd
|
|
 |
|
impreza. tańczyłam z nim , ciągle czułam na sobie wzrok jego byłej która próbowała zrobić na nim wrażenie kręcąc tyłkiem i trzepiąc głową. spojrzałam na nią niepokojącym wzrokiem, zaśmiał się głośno zapewniając mnie , że większej idiotki od niej nie zna. wtedy wyrwała go z mojego uścisku i zaczęła przed nim kręcić tyłkiem. wepchnęłam się po między nich. - pojedynek? - krzyknęła i od razu każdy zrobił miejsce na środku parkietu. zdjęłam bluzę i rzuciłam do kumpla. kiedy włączyli jakiś bit zrobiłam salto do tyłu a ona wymachiwała rękami we wszystkie strony. - to nie kung fu. - zaśmiałam się. przy muzyce odpłynęłam zaczęłam robić takie rzeczy o których po części nie miałam pojęcia. stała jak wryta nie wiedząc co się dzieje. - i tak Cię pokonam. - krzyknęła. wtedy wskoczyłam na miejsce DJ'a i robiąc salto z góry zeskoczyłam kilka milimetrów przed nią. podszedł do mnie i łapiąc mnie za rękę pocałował w czoło. została zaryczana na środku, więcej na tej imprezie jej nie spotkałam. / grozisz_mi_xd
|
|
 |
|
Wszystko wraca, wspomnienia, błędy , rozczarowania, żal, uśmiech na twarzy przy wspomnieniach związanych z tobą, twój śmiech, kolor oczu i ten śmieszny wyraz twarzy gdy coś ci nie pasowało, to jak nazywałeś mnie " mała " , wszystko co powiedziałeś i co zjebałam. Wszystko wraca tylko bez ciebie. | choohe.
|
|
 |
|
Codziennie rano budzę się i pytam siebie:"Po co rano wstaje...".A moje serce odpowiada mi:"Dla niego złotko"
|
|
 |
|
nawet, gdybym się jeszcze raz w kimś zakochała, to nigdy nie będzie taki sposób, w jaki kochałam Ciebie.
|
|
|
|