głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika solkack

Patrzył na Nią z fascynacją  pochłaniając spojrzeniem każdy ruch i każdy gest. Uśmiechał się  gdy przelotnie mierzyła go wzrokiem

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Patrzył na Nią z fascynacją, pochłaniając spojrzeniem każdy ruch i każdy gest. Uśmiechał się, gdy przelotnie mierzyła go wzrokiem

Tak trudno jest wyrazić słowami to co czuję... Ale gdy namaluje serduszko na kartce papieru... zrozumiesz  prawda?

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Tak trudno jest wyrazić słowami to co czuję... Ale gdy namaluje serduszko na kartce papieru... zrozumiesz, prawda?

Usmiechnieta ? Złudzenie optyczne.

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Usmiechnieta ? Złudzenie optyczne.

Siedzę w wannie i wyznaję pralce co tak naprawdę czuję.

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Siedzę w wannie i wyznaję pralce co tak naprawdę czuję.

Każdy sobie zasłużył na szczęście w tym pierdolonym świecie  więc mi nikt też nie ma prawa go odebrać w żaden sposób.

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Każdy sobie zasłużył na szczęście w tym pierdolonym świecie, więc mi nikt też nie ma prawa go odebrać w żaden sposób.

http:  besty.pl 1761144

notforyou dodano: 1 listopada 2012

Gdy jesteśmy w ciężkim czasie dla swojej psychiki  w którym nie umiemy lub po prostu nie chcemy zaakceptować niektórych rzeczy  które tak właściwe już się zdarzyły  wszystko czuje się o wiele mocniej. Za dużo negatywnych informacji  zdarzeń i ludzi jak na tak krótki okres czasu.

jaramsie_e dodano: 31 października 2012

Gdy jesteśmy w ciężkim czasie dla swojej psychiki, w którym nie umiemy lub po prostu nie chcemy zaakceptować niektórych rzeczy, które tak właściwe już się zdarzyły, wszystko czuje się o wiele mocniej. Za dużo negatywnych informacji, zdarzeń i ludzi jak na tak krótki okres czasu.

Znów ten stan  że nie wiem  co mam robić. Niby wszystko gra i niby o to chodzi

jaramsie_e dodano: 31 października 2012

Znów ten stan, że nie wiem, co mam robić. Niby wszystko gra i niby o to chodzi

Wyglądała na silną osobę   twardo stąpającą po ziemi . Mającą wszystko pod kontrolą i nie mającą problemów . Jednak tkwiło w niej dziecko   które desperacko potrzebowało zrozumienia i miłości .

jaramsie_e dodano: 31 października 2012

Wyglądała na silną osobę , twardo stąpającą po ziemi . Mającą wszystko pod kontrolą i nie mającą problemów . Jednak tkwiło w niej dziecko , które desperacko potrzebowało zrozumienia i miłości .

To nie jest normalny ból. Nie jest on porównywalny z tym fizycznym. Na niego nie ma tabletki  nie ma sposobu by się go pozbyć. On tkwi w Tobie i oddziałuje tak silnie  że nie możesz oddychać. Rozprzestrzenia się w całej Tobie i nie pozwala na normalne funkcjonowanie.

jaramsie_e dodano: 31 października 2012

To nie jest normalny ból. Nie jest on porównywalny z tym fizycznym. Na niego nie ma tabletki, nie ma sposobu by się go pozbyć. On tkwi w Tobie i oddziałuje tak silnie, że nie możesz oddychać. Rozprzestrzenia się w całej Tobie i nie pozwala na normalne funkcjonowanie.

Teraz nie pora myśleć o tym  czego ci brak. Lepiej pomyśl  co możesz zrobić z tym  co masz.

jaramsie_e dodano: 30 października 2012

Teraz nie pora myśleć o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz.

Można się uzależnić od pewnego rodzaju smutku.

jaramsie_e dodano: 30 października 2012

Można się uzależnić od pewnego rodzaju smutku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć