 |
|
Pieprz go. Kompletnie. Nie potrzebujesz go. Jesteś najfajniejszą laską na tej półkuli. Pieprz go. Pieprz go. Pieprz go. Poważnie. Nie możesz pozwolić, żeby taki dupek rządził twoim życiem. / A.
|
|
 |
|
Najgorszy widok w życiu to widzieć jak wszystkie twoje plany i marzenia odchodzą .
|
|
 |
|
Jak, do cholery, mogłam pomyśleć, że jestem szczęśliwa ?!
|
|
 |
|
Miał w sobie coś dziwnego. Czasami pragnęła go tak bardzo choć daleko mu było do ideału. Zrujnował wszystkie wyimaginowane postacie w jej głowie. Pokonał ich mimo, że nie był tak doskonały. Miał jednak wielką zaletę-był realny. Tak realny, że gdy nocą dotykał jej twarzy cała drżała
|
|
 |
|
Zafunduj mi dzień pełen rozkoszy, pozwól mi tańczyć na tafli jeziora i łykać chmury. Spełnij marzenia z dzieciństwa i poprowadź za rękę, gdy będę przechadzała się po tęczy. Daj mi promienie słońca zamknięte w szklanej szkatułce i okryj mnie zamglonym płaszczem. Nie pozwól bym czekała na jutro i nie pozwól by z moich oczu wartą rzeką płynęły wspomnienia
|
|
 |
|
-A co jeśli Czerwony Kapturek kochał Wilka? -to jest wielce prawdopodobne... -więc? -... chory z miłości ,obsesyjnie kochając Czerwonego Kapturka wolał ją zjeść, by nikt więcej nie mógł jej pokochać
|
|
 |
|
Ja biorę łyżke, ty nutelle i razem możemy podbic świat
|
|
 |
|
A najgorszy jest strach przez utratą osoby, która w tak krótkim czasie stała się dla nas taka ważna...
|
|
 |
|
Wkurwia mnie kiedy ktoś dobiera się do mojego szczęścia.
|
|
 |
|
Chciałabym siedzieć z Tobą na krawężniku, pod wieczór, gdy nagrzany asfalt pachnie w ten charakterystyczny sposób, a plamy od benzyny na ulicy krzyczą kolorami tęczy.
|
|
 |
|
Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.
|
|
|
|