 |
|
Jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia.
|
|
 |
|
Uszkodził jakąś cząstkę mnie.
tą, której żaden z lekarzy nie podjąłby się leczenia.
|
|
 |
|
pokaże świat - to będzie nasza chwila. fakt, jesteś dla mnie jak kokaina.
|
|
 |
|
My heart was taken by you,
broken by you
and now it is in pieces
because of you
/ moje serce zostało wziąte przez Ciebie,
złamane przez Ciebie
i teraz jest w kawałkach
przez Ciebie/
|
|
 |
|
twarze z przeszłości spacerują po mej głowie
twarze, o których nie chcę i nie umiem zapomnieć.
|
|
 |
|
... a kiedy za mną zatęsknisz, pamiętaj że pozwoliłeś mi odejść!
|
|
 |
|
I choćby w zamian dali mi na własność fabrykę czekolady, wielki sklep z biżuterią lub wieczne wakacje w ciepłych krajach - ja i tak nie przestanę Cię kochać.
|
|
 |
|
nie rozpaczaj. żyj tak żeby widział co stracił.
|
|
 |
|
i to wszystko dlatego że miał te jebane niebieskie oczy ! -.-
|
|
 |
|
Mam kłopoty z uśnięciem
Liczę owce, ale one uciekają
Tak jak czas
Wciąż próbuję
Mój mózg chyba nie zazna spokoju
|
|
 |
|
pokaż mu, że cię nie zniszczył. że popełnił największy błąd swojego życia rozstając się z tobą.//luckycharm
|
|
 |
|
ubóstwia malować swoje paznokcie na krwistą czerwień. nie pogardzi, wypadem na piwo z Twoimi kumplami. kocha zmysłowe szpilki, ale z pełnią zapału oglądnie z Tobą mecz. otwiera okno na oścież, podczas deszczu. w czasie zimy, biega boso po śniegu. nie toleruje świeczek na urodzinowym torcie i kocha gumę balonową. jest wyjątkowa, pełna obłędu. szukająca osobnika, który ją za ten obłęd, pokocha.
|
|
|
|