 |
|
Zbyt wielu książąt, za mało czasu ..
|
|
 |
|
Nie powinnaś pozwalać mu na soś takiego. Jeszcze się w tobie zakocha a wtedy zacznie bzykać twoją nogę.
|
|
 |
|
Możesz mieć nowych przyjaciół. Poważnie. Nie możesz pozwolić żeby takie dupki rządziły twoim życiem. Poprostu pieprz ich.
|
|
 |
|
Oto przepis na opanowanie stresu: zmieszaj jednego przystojniaka z nową parą cudownych skórzanych kozaczków, całonocną imprezą i kilkoma drinkami. Widzicie? Nie ma się czym przejmować!
|
|
 |
|
... nie chciała sie z nikim wiązać. Ceniła sobie niezależność, możliwość kierowania sie własnymi kaprysami i robienia, co jej sie żywnie zechce.
|
|
 |
|
Przeznaczenie jest dla frajerów
To tylko nędzna wymówka,
żeby pozwolić, aby sprawy same się toczyły,
zamiast wziąć je we własne ręce.
|
|
 |
|
Życie jest kruche i absurdalne!
|
|
 |
|
Czego spodziewali się po księżniczce, która zbyt długo siedziała zamknięta w wieży?
|
|
 |
|
O kobietę trzeba dbać cały czas i nie można myśleć, że się ją zdobyło raz na zawsze. Należy to robić wciąż na nowo, a wtedy rozkwita jak kwiat. Jeżeli się o nią nie dba i o nią nie walczy, to więdnie i... rozkwita przy innym
|
|
 |
|
nie , przyjaźń nie polega na wmawianiu drugiej osobie, że wszystko będzie dobrze i czułych słówkach. czasami trzeba pierdolnąć przyjaciela w łeb mówiąc "Weź się ogarnij mordo i nie odpierdalaj maniany".
|
|
 |
|
cudowny. Ma najpiękniejsze spojrzenie na świecie, a swoim uśmiechem bezwarunkowo wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Tylko on wie, jak poprawić mi humor. Gdy mnie dotyka, przez cale me ciało przechodzi dreszcz. Pocałunkami osładza moje życie, a gdy przytula, od razu przestaje być smutna. Zna mnie jak nigdy inny, nigdy nie kłamie i wiem, ze mogę na nim polegać. Właściwie idealny.
|
|
|
|