głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smaakchwili

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

zdezelowana dodano: 2 godziny temu

Spotkania twarzą w twarz nie zastąpi żaden portal społecznościowy. Bliskość twarzy drugiego człowieka wpływa na chemię naszego organizmu w taki sposób, że organizm ma siłę żyć i walczyć z przeciwnościami.

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś kto będzie ze mną bez względu na to jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

zdezelowana dodano: 2 godziny temu

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś, kto będzie ze mną, bez względu na to, jak trudno jest ze mną być. Zawsze.

Nic nie boli mnie tak jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy jak Twoja nieobecność.

zdezelowana dodano: dziś o 20:22

Nic nie boli mnie tak, jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kłuje mnie w oczy, jak Twoja nieobecność.

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym kogo chciała mieć.

zdezelowana dodano: dziś o 20:21

Żadna kobieta nie zapomni swoich marzeń o tym, kogo chciała mieć.

Takie głupoty jak wyjście do parku czy przejażdżka samochodem pamięta się bardziej niż seks.

zdezelowana dodano: dziś o 20:20

Takie głupoty jak wyjście do parku czy przejażdżka samochodem pamięta się bardziej, niż seks.

Całował ją tak jakby uznał że warto za to pójść do piekła. ♥

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 15:50

Całował ją tak, jakby uznał, że warto za to pójść do piekła. ♥

Kiedy już zapomnisz ja będę pamiętać za nas oboje.

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 15:48

Kiedy już zapomnisz, ja będę pamiętać za nas oboje.

Miłość wybacza czasami zbyt dużo...

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 15:46

Miłość wybacza czasami zbyt dużo...

Kocham Cię tak bardzo że choćby przyszło mi stracić wszystko i tak wybrałabym Ciebie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: dziś o 15:43

Kocham Cię tak bardzo, że choćby przyszło mi stracić wszystko, i tak wybrałabym Ciebie. ♥

Całował ją tak jakby uznał że warto za to pójść do piekła.

zdezelowana dodano: dziś o 13:33

Całował ją tak, jakby uznał, że warto za to pójść do piekła.

Nie powiedziano nam że rodzimy się w całości że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi którzy myślą tak samo zachowują się tak samo że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.

hienka dodano: dziś o 12:33

Nie powiedziano nam, że rodzimy się w całości, że nikt w naszym życiu nie zasługuje na to, by nieść na swoich barkach odpowiedzialność za dopełnienie naszych braków: rozwijamy się w sobie. Jeśli jesteśmy w dobrym towarzystwie, to jest to po prostu przyjemniejsze. Kazali nam uwierzyć w formułę 'dwa w jednym': dwoje ludzi, którzy myślą tak samo, zachowują się tak samo, że jedynie tak to działa. Nie powiedziano nam, że to ma swoją nazwę: anulowanie siebie, że jedynie osoby o własnej osobowości mogą budować zdrowe związki.

Nasze spotkanie po raz kolejny było szczere. Dręczy mnie jedynie to że nie powiedziałam ci tak wielu rzeczy. Tego że masz piękne oczy. Najpiękniejsze. Najbardziej błękitne jakie widziałam kiedykolwiek. Tego że uwielbiam twoje delikatnie miękkie ciało a za razem tak silne. Tego że czułam się szczesliwa. Tego że 2 godziny przeminęły jak 20 minut. Tego iż uważam że między nami była miłość. Zaczęliśmy tylko w nieodpowiednim miejscu i czasie. Tego że nie mogę ci mówić wszystkiego bo mnie nie słuchasz i tego nie chcesz wiedzieć. Tego że możesz mi powiedzieć wszystko bo ja zawsze wysłucham. Tego że będę cię wspierać tak długo jak tylko będę mogła. ... .  Autor nieznany

hienka dodano: dziś o 12:13

Nasze spotkanie po raz kolejny było szczere. Dręczy mnie jedynie to, że nie powiedziałam ci tak wielu rzeczy. Tego, że masz piękne oczy. Najpiękniejsze. Najbardziej błękitne jakie widziałam kiedykolwiek. Tego, że uwielbiam twoje delikatnie miękkie ciało a za razem tak silne. Tego, że czułam się szczesliwa. Tego, że 2 godziny przeminęły jak 20 minut. Tego, iż uważam, że między nami była miłość. Zaczęliśmy tylko w nieodpowiednim miejscu i czasie. Tego, że nie mogę ci mówić wszystkiego, bo mnie nie słuchasz i tego nie chcesz wiedzieć. Tego, że możesz mi powiedzieć wszystko, bo ja zawsze wysłucham. Tego, że będę cię wspierać tak długo, jak tylko będę mogła. (...). - Autor nieznany

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV