 |
Robię swoje i pierdolę co w tej chwili modne, nawet jeśli ci dookoła mają z tym problem. / VNM
|
|
 |
To nie była zwykła, nastoletnia miłość, choć wielu tak uważało. Nie lofcialiśmy się przez GG a w rzeczywistości nie mówiliśmy sobie "cześć". Byliśmy dla siebie jak najlepsi przyjaciele, brat z siostrą. Mogłam zawsze na nim polegać, jego zdanie i opinia miało dla mnie bardzo duże znaczenie, z każdym problemem kierowałam się do niego. Wiedziałam, że pisząc do niego nie pomyśli "to znowu ona", tylko ucieszy się na to, że siedzi mi w głowie. Przytulał mnie kiedy płakałam, nie pocieszał, nie mówił jak każdy fałszywych 'będzie dobrze' ale starał się mnie zrozumieć. Potrafił odwołać wyjście z kumplami, żeby pobyć ze mną w momentach kiedy chciałam umrzeć. To było coś więcej. Może dlatego tak ciężko mi o nim zapomnieć, za dużo przeżyliśmy razem. / whistle
|
|
 |
Nie umiem bezczynnie czekać, nienawidzę bezradności i nie lubię niczego na siłę.
|
|
 |
Pozdro dla osób, które myślą że obchodzi mnie ich zdanie.
|
|
 |
my bujamy się na farcie oni na farmazonie ! / siemamordo
|
|
 |
im dłużej o tym myślę, tym bardziej w sens wątpię. / siemamordo
|
|
 |
|
Śmiałam się przez pół dnia. Czy uwierzyłbyś, że w nocy chciałam popełnić samobójstwo?
|
|
 |
-Czemu się zmieniłaś kiedyś byłaś taka cudowna grzeczna nie paliłaś nic złego nie robiłaś a teraz jarasz kiedy masz okazję jesteś chamska masz w dupie cały świat co się zmieniło ? -Pytasz czemu ? Hmm przez większość mojego dotychczasowego życia myślałam że wszystko na świecie jest cudowne że ludzie są mili i tym podobne. Teraz przekonałam się że ludzie to szmaty a życie i tak każdego z nas kopnie jeszcze dużo razy w dupe ale trzeba nie mieć uczuć żeby z tym sobie doskonale radzić. ;)
|
|
 |
Nie wierzę że to powiedziałaś . Czy ty dzisiaj sobie nie przypaliłaś kory mózgowej prostownicą ? A może tak się zaangażowałaś intelektualnie w zrobienie sobie makijarzu że ci się potencjał umysłowy na ten tydzień wyczerpał. ;o omgg ..
|
|
 |
to, co miałam kiedyś w sercu, teraz mam w dupie. ;] joooł !
|
|
 |
kiedyś może do ciebie napiszę bądź zadzwonię. zdecyduję się na ten pierwszy krok, który znacznie będzie decydować o zakończeniu naszej znajomości. powiem ci o wszystkim, o każdym twoim kłamstwie, o którym się niedawno dowiedziałam. zaskoczę cię przemianą, jaka we mnie następuję. podziękuję ci za wszystkie fałszywe chwile, które przy tobie spędziłam. wyjaśnię ci również, jak wiele się przez to nauczyłam dzięki tobie. może nie będziesz wcale na początku zaskoczony, ale później będę szła po całości. nie cofnę się przed niczym. powiem wprost co o tobie myślę. wygarnę ci, jak brzydzę się tobą. będę życzyła ci również tak zniszczonego życia, jak ty zniszczyłeś moje. będę miała wtedy również szczerą nadzieję, że zrozumiesz, jak wiele błędów popełniłeś, którymi sprowadziłeś mnie na złą drogę. lecz wtedy będzie już za późno na przeprosiny. zakończę konwersację szybciej niż będziesz się tego spodziewał. ; ) / remember_
|
|
 |
Jak zajmę Twój teren, to pewnie osrasz się po łokcie :D
|
|
|
|