 |
jesli nie wiążesz ze mną jakiś konkretnych planów, lepiej po prostu odpuść, nie chce chwilowej nadziei.
|
|
 |
Tak, chcę Cię, ale to i tak niczego nie zmienia.
|
|
 |
to tak jakby ktoś muskał Twój dekolt czubkiem noża, a chwilę potem wpierdolił Ci go między płuca, wprost w serce. tak się czułam, kiedy odchodził.
|
|
 |
Gdybyś napisał o 3 w nocy, że chcesz mnie zobaczyć, ja bez namysłu wybiegłabym z domu. Pokonałabym w kilkanaście minut dzielące nas kilometry. Nawet boso. Uwierz..
|
|
 |
Nie oczekuj dziś ode mnie, że nagle będę inna..
|
|
 |
Brnę do Ciebie przez taki kolczasty ocean cierpienia, że zaczynam się bać nocy. Czasem patrzę na siebie, w lustrze, a nawet nie patrzę, tylko po prostu czuję, że gasną mi oczy. Ktoś wygasił mi oczy, jak reflektory w teatrze. Usta się śmieją, a oczy cierpią.
|
|
 |
Lecz wszystko jest niczym jeśli nie mam Ciebie.
|
|
 |
rozpadam się na części, ledwo oddycham ze złamanym sercem, które wciąż bije. w bólu jest uzdrowienie, w Twoim imieniu znajduję znaczenie, więc liczę na ciebie. liczę zaledwie na Ciebie.
|
|
 |
chcę być z Tobą, ale czasem nie potrafię, sama pogodzić się z moimi myślami.
|
|
 |
You don't need anybody to tell you who you are or what you are. You are what you are!/lennon :3
|
|
 |
byłam za mloda by zrozumieć, że Go kocham.
|
|
 |
też chciałabym pooddychać. ciężko spod trumny.
|
|
|
|