głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika slavedream

Pierwszy raz od miesiąca popłakałam się.. ale ze śmiechu. Gdy ocierałam łzy szczęścia to miałam ochotę wybuchnąć płaczem. Nie rozumiem kompletnie dlaczego każdy śmiech musi się kończyć łzami.

estate dodano: dziś o 11:36

Pierwszy raz od miesiąca popłakałam się.. ale ze śmiechu. Gdy ocierałam łzy szczęścia to miałam ochotę wybuchnąć płaczem. Nie rozumiem kompletnie, dlaczego każdy śmiech musi się kończyć łzami.

też chciałbym aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

mistrzhehe dodano: 6 dni temu

też chciałbym, aby przydarzyło mi się w moim życiu coś innego niż ja sam

 Życie jest nieprzewidywalne. Poczucie że mamy nad nim kontrolę to tylko iluzja.  13rw

estate dodano: 1 tydzień temu

"Życie jest nieprzewidywalne. Poczucie, że mamy nad nim kontrolę to tylko iluzja." / 13rw

 Usłyszałam chyba wszystkie obietnice świata...Teraz wiem że słowa niewiele znaczą.  stare wyszukane.

estate dodano: 1 tydzień temu

"Usłyszałam chyba wszystkie obietnice świata...Teraz wiem, że słowa niewiele znaczą." / stare, wyszukane.

“Złość żal i zazdrość nie zmienią innych zmienią Ciebie.”

estate dodano: 2 tygodnie temu

“Złość, żal i zazdrość nie zmienią innych, zmienią Ciebie.”

Ucieczka od tego cierpienia nie jest dobrym pomysłem. Czas stawić czoła przeszłości i zacząć od początku kolejny raz. Życie toczy się dalej i nie zatrzyma się specjalnie dla mnie przez zrujnowanie mojego stanu psychicznego. Próba zapomnienia wspomnień jest nierealna lecz muszę je odłożyć na odpowiednią półkę w głowie by żyć. Nie zamierzam powstrzymywać żadnych łez chcę pozbyć się tego okropnego destrukcyjnego uczucia. Nadziei czekaniu i miłości do Ciebie mówię stanowcze nie. Nie zasługujesz nawet na moją nienawiść. Zamieniłeś mnie w emocjonalnego wraka mam nadzieję że jesteś z siebie naprawdę dumny bo jest z czego.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Ucieczka od tego cierpienia nie jest dobrym pomysłem. Czas stawić czoła przeszłości i zacząć od początku, kolejny raz. Życie toczy się dalej i nie zatrzyma się specjalnie dla mnie przez zrujnowanie mojego stanu psychicznego. Próba zapomnienia wspomnień jest nierealna, lecz muszę je odłożyć na odpowiednią półkę w głowie, by żyć. Nie zamierzam powstrzymywać żadnych łez, chcę pozbyć się tego okropnego destrukcyjnego uczucia. Nadziei, czekaniu i miłości do Ciebie mówię stanowcze nie. Nie zasługujesz nawet na moją nienawiść. Zamieniłeś mnie w emocjonalnego wraka, mam nadzieję, że jesteś z siebie naprawdę dumny, bo jest z czego.

Wróciłeś po raz kolejny do mojego życia przyjęłam Cię z otwartymi ramionami i Twoim złamanym sercem. Ślepo wierzyłam że uda mi się je posklejać że pomogę Ci wyleczyć się z przeszłości. Zdawałam sobie sprawę że na początku będzie mi ciężko zaakceptować fakt że nie jestem tą najważniejszą jednakże żyłam nadzieją że któregoś dnia tak się stanie. Poza tym dlaczego miałabym go odesłać z kwitkiem? Przecież każdy człowiek zasługuje na drugą szansę a to już nie moja wina że on jej nie wykorzystał bądź nawet nie chciał. Zastanawiam się też cóż natknęło mnie by powrócił do mojego życia? Przecież było idealnie uporządkowane ale zabrakło mi wrażeń. Na kolejne miesiące zagwarantował mi ich ogrom i mam nadzieję że wyciągnę odpowiednie wnioski na przyszłość by nie przyjmować nikogo kto zranił mnie choć jeden raz.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Wróciłeś po raz kolejny do mojego życia, przyjęłam Cię z otwartymi ramionami i Twoim złamanym sercem. Ślepo wierzyłam, że uda mi się je posklejać, że pomogę Ci wyleczyć się z przeszłości. Zdawałam sobie sprawę, że na początku będzie mi ciężko zaakceptować fakt, że nie jestem tą najważniejszą, jednakże żyłam nadzieją, że któregoś dnia tak się stanie. Poza tym, dlaczego miałabym go odesłać z kwitkiem? Przecież każdy człowiek zasługuje na drugą szansę, a to już nie moja wina, że on jej nie wykorzystał bądź nawet nie chciał. Zastanawiam się też, cóż natknęło mnie, by powrócił do mojego życia? Przecież było idealnie uporządkowane, ale zabrakło mi wrażeń. Na kolejne miesiące zagwarantował mi ich ogrom i mam nadzieję, że wyciągnę odpowiednie wnioski na przyszłość, by nie przyjmować nikogo, kto zranił mnie choć jeden raz.

Mimo że mnie skrzywdził to tak mu współczuję. Stracił osobę która była w stanie dla niego rzucić wszystko. Kochała go bardziej niż siebie czekała na niego tygodniami wybaczyła i zapomniała że ją zostawił wierzyła w każde słowo oddała całą siebie całym sercem. Ja też tak bym chciała żeby ktoś dażył mnie takim uczuciem tak kurwa mocno że nie mogłabym oddychać od nadmiaru tej miłości. Wystarczyła jedna wiadomość od przeszłości która powinna być martwa gdy zaczynasz nowy rozdział. Jednak ona była niewystarczająca bo nigdy nie będzie tą szmatą co go zostawiła dla innego a mogła tylko zachciało jej się kochać i być okłamywaną.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Mimo, że mnie skrzywdził to tak mu współczuję. Stracił osobę, która była w stanie dla niego rzucić wszystko. Kochała go bardziej niż siebie, czekała na niego tygodniami, wybaczyła i zapomniała, że ją zostawił, wierzyła w każde słowo, oddała całą siebie, całym sercem. Ja też tak bym chciała, żeby ktoś dażył mnie takim uczuciem, tak kurwa mocno, że nie mogłabym oddychać od nadmiaru tej miłości. Wystarczyła jedna wiadomość od przeszłości, która powinna być martwa, gdy zaczynasz nowy rozdział. Jednak ona była niewystarczająca, bo nigdy nie będzie tą szmatą, co go zostawiła dla innego, a mogła tylko zachciało jej się kochać i być okłamywaną.

Oby wyrzuty sumienia zniszczyły Cię tak jak Twoja nieobecność w moim życiu

estate dodano: 2 tygodnie temu

Oby wyrzuty sumienia zniszczyły Cię tak, jak Twoja nieobecność w moim życiu,

Dzięki Tobie zrozumiałam jak słowa niewiele znaczą.

estate dodano: 2 tygodnie temu

Dzięki Tobie zrozumiałam, jak słowa niewiele znaczą.

Kiedy Cię poznałam nie spodziewałam się jak bardzo może boleć miłość. Wtedy żyłam w jakimś dziwnym przekonaniu że wszystko będzie układało się po mojej myśli a my już zawsze będziemy szczęśliwi. Nawet pomimo tego że jedna  mała  cząstka mnie zawsze bała się że Cię stracę nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli jakby to było gdyby nagle przy moim boku zabrakło Ciebie. Nie byłam gotowa na Twoje odejście ale myślę że nikt nie jest w stanie przygotować się do tego w stu procentach. To tak bardzo mnie zrujnowało odebrało mi światło. W sumie do teraz jest mi ciężko kiedy pomyślę jak wiele przepadło w chwili kiedy straciłam Ciebie jednak ciągle staram się jakoś zaradzić temu bólowi i tęsknocie która często jeszcze sprawia że jedno miejsce do którego chciałabym pójść to miejsce w którym teraz jesteś Ty. Dojście do siebie po nieszczęśliwej miłości to jak sprzątanie po wojnie. To długie trudne i bardzo mozolne zadanie ale trzeba się z nim uporać żeby zacząć normalnie żyć. napisana

estate dodano: 2 lipca 2017

Kiedy Cię poznałam nie spodziewałam się jak bardzo może boleć miłość. Wtedy żyłam w jakimś dziwnym przekonaniu, że wszystko będzie układało się po mojej myśli, a my już zawsze będziemy szczęśliwi. Nawet pomimo tego, że jedna - mała - cząstka mnie zawsze bała się, że Cię stracę, nigdy nie dopuszczałam do siebie myśli jakby to było gdyby nagle przy moim boku zabrakło Ciebie. Nie byłam gotowa na Twoje odejście, ale myślę, że nikt nie jest w stanie przygotować się do tego w stu procentach. To tak bardzo mnie zrujnowało, odebrało mi światło. W sumie do teraz jest mi ciężko kiedy pomyślę jak wiele przepadło w chwili kiedy straciłam Ciebie, jednak ciągle staram się jakoś zaradzić temu bólowi i tęsknocie, która często jeszcze sprawia, że jedno miejsce do którego chciałabym pójść to miejsce, w którym teraz jesteś Ty. Dojście do siebie po nieszczęśliwej miłości to jak sprzątanie po wojnie. To długie, trudne i bardzo mozolne zadanie, ale trzeba się z nim uporać żeby zacząć normalnie żyć./napisana

Nie tylko pokazał mi raj dzięki któremu stałam się szczęśliwym człowiekiem ale też piekło które w chwili obecnej niszczy mnie od środka.

estate dodano: 2 lipca 2017

Nie tylko pokazał mi raj, dzięki któremu stałam się szczęśliwym człowiekiem, ale też piekło, które w chwili obecnej niszczy mnie od środka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV