głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika skinsowa

nie kurwa  krasnoludków. oczywiście  że moje. teksty napisana dodał komentarz: nie kurwa, krasnoludków. oczywiście, że moje. do wpisu 8 maja 2013
A kiedy ona cię kochać przestanie  zobaczysz noc w środku dnia  czarne niebo zamiast gwiazd  zobaczysz wszystko to samo  co ja.

loveeuuu dodano: 8 maja 2013

A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja.

Zostaw już ten telefon! Nie sprawdzaj milion razy czy może napisał  albo dzwonił  a Ty przez przypadek nie usłyszałaś.. On już się nie odezwie  zapamiętaj te słowa.

loveeuuu dodano: 8 maja 2013

Zostaw już ten telefon! Nie sprawdzaj milion razy czy może napisał, albo dzwonił, a Ty przez przypadek nie usłyszałaś.. On już się nie odezwie, zapamiętaj te słowa.

A ja go widziałam tak często  że aż się zakochałam. A teraz widuję go tak rzadko  że trudno mi zapomnieć.

loveeuuu dodano: 8 maja 2013

A ja go widziałam tak często, że aż się zakochałam. A teraz widuję go tak rzadko, że trudno mi zapomnieć.

Samotność nie jest naszym przeznaczeniem  a samych siebie poznajemy tylko wtedy  kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

loveeuuu dodano: 8 maja 2013

Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.

Nie powiem  że jest skurwysynem  ponieważ to moje szczęście. Problem w tym  że uciekło  ale najwyraźniej postanowiło przez chwilę pobawić się samo.   napisana

napisana dodano: 7 maja 2013

Nie powiem, że jest skurwysynem, ponieważ to moje szczęście. Problem w tym, że uciekło, ale najwyraźniej postanowiło przez chwilę pobawić się samo. / napisana

moje  podpisz. teksty napisana dodał komentarz: moje, podpisz. do wpisu 7 maja 2013
moje  podpisz. teksty napisana dodał komentarz: moje, podpisz. do wpisu 7 maja 2013
CZ. 1. Cześć. Bardzo długo zastanawiałam się czy do Ciebie napisać  a tak naprawdę każdego dnia czekałam na jakąkolwiek wiadomość od Ciebie. Chciałam widzieć czy naprawdę zależy Ci na tym kontakcie ze mną  ale tak cholernie się pomyliłam. Miałam nadzieję  że jednak czasem zapytasz jak mija mi czas albo jak się czuję w tym zwariowanym maturalnym okresie. Ale nie. Zdaje się  że Ty już wcale o mnie nie myślisz. Znalazłeś sobie pewnie nowe życie  któremu poświęcasz tak wiele czasu  że nawet nie masz kiedy zatęsknić za mną. Może nawet jesteś za tą cholerną granicą próbując udawać  że nic takiego się nie stało. Bo Ty tak świetnie potrafisz robić dobrą minę do złej gry. Tylko ja cierpię i tęsknie tak mocno  że praktycznie nie mogę oddychać. Ale to koniec. Muszę zamknąć ten rozdział  bo za mocno się męczę. Muszę przestać obsesyjnie myśleć o Tobie i o tym jak mogłoby być gdybyśmy dalej byli razem. Już nie jesteśmy parą i tego będę się trzymać.

napisana dodano: 7 maja 2013

CZ. 1. Cześć. Bardzo długo zastanawiałam się czy do Ciebie napisać, a tak naprawdę każdego dnia czekałam na jakąkolwiek wiadomość od Ciebie. Chciałam widzieć czy naprawdę zależy Ci na tym kontakcie ze mną, ale tak cholernie się pomyliłam. Miałam nadzieję, że jednak czasem zapytasz jak mija mi czas albo jak się czuję w tym zwariowanym maturalnym okresie. Ale nie. Zdaje się, że Ty już wcale o mnie nie myślisz. Znalazłeś sobie pewnie nowe życie, któremu poświęcasz tak wiele czasu, że nawet nie masz kiedy zatęsknić za mną. Może nawet jesteś za tą cholerną granicą próbując udawać, że nic takiego się nie stało. Bo Ty tak świetnie potrafisz robić dobrą minę do złej gry. Tylko ja cierpię i tęsknie tak mocno, że praktycznie nie mogę oddychać. Ale to koniec. Muszę zamknąć ten rozdział, bo za mocno się męczę. Muszę przestać obsesyjnie myśleć o Tobie i o tym jak mogłoby być gdybyśmy dalej byli razem. Już nie jesteśmy parą i tego będę się trzymać.

CZ.2. Wybrałeś taki scenariusz i muszę go zaakceptować  chociaż wcale nie jest łatwo. Jednak ja wiem  że gdy powstanę będę silniejsza. A Ty błądź dalej w swojej przeszłości  która nie pozwoliła nam na prawdziwe szczęście. Tylko radzę Ci jedno. Jeżeli następnym razem trafi Ci się dziewczyna  która będzie w stanie pokochać Cię tak mocno jak ja   to nie spieprz swojej szansy po raz kolejny  nie rań kolejnych osób tylko staraj się z całych sił ją pokochać. Rób wszystko  by była jeszcze szczęśliwa niż byłam ja. A wtedy i Ty odnajdziesz szczęście i spokój duszy. Tylko musisz chcieć  pamiętaj.    napisana

napisana dodano: 7 maja 2013

CZ.2. Wybrałeś taki scenariusz i muszę go zaakceptować, chociaż wcale nie jest łatwo. Jednak ja wiem, że gdy powstanę będę silniejsza. A Ty błądź dalej w swojej przeszłości, która nie pozwoliła nam na prawdziwe szczęście. Tylko radzę Ci jedno. Jeżeli następnym razem trafi Ci się dziewczyna, która będzie w stanie pokochać Cię tak mocno jak ja - to nie spieprz swojej szansy po raz kolejny, nie rań kolejnych osób tylko staraj się z całych sił ją pokochać. Rób wszystko, by była jeszcze szczęśliwa niż byłam ja. A wtedy i Ty odnajdziesz szczęście i spokój duszy. Tylko musisz chcieć, pamiętaj. / napisana

A tak poza tym to wcale nie jest okej  nie jest okej  cześć.. ♥

loveeuuu dodano: 7 maja 2013

A tak poza tym to wcale nie jest okej, nie jest okej, cześć.. ♥

Wiem  jak to jest  gdy chce się umrzeć  jak boli uśmiech  jak próbujesz się dopasować  a nie możesz.

loveeuuu dodano: 7 maja 2013

Wiem, jak to jest, gdy chce się umrzeć, jak boli uśmiech, jak próbujesz się dopasować, a nie możesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć