głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika skejter

łatwo jest być grzeczną dziewczynką.. taką która każdego pocieszy. możesz się nawet do niej przytulić jej nie zrobi to różnicy. i nawet możesz jej złamać serce. a ona będzie płakać.. cichutko tak żeby nikomu nie przeszkadzać. sztuką jest być zimną suką. taką która zmiażdży cię spojrzeniem. ja nią niestety nie jestem. jestem sobą tą grzeczną dziewczynką która oddała ci serce. a ty? jak zwykle zrobisz z nim co chcesz. pokochasz  dam ci niebo. wyrzucisz  odejdę znowu płacząc.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:50

łatwo jest być grzeczną dziewczynką.. taką, która każdego pocieszy. możesz się nawet do niej przytulić, jej nie zrobi to różnicy. i nawet możesz jej złamać serce. a ona będzie płakać.. cichutko, tak żeby nikomu nie przeszkadzać. sztuką jest być zimną suką. taką, która zmiażdży cię spojrzeniem. ja nią niestety nie jestem. jestem sobą, tą grzeczną dziewczynką, która oddała ci serce. a ty? jak zwykle zrobisz z nim co chcesz. pokochasz - dam ci niebo. wyrzucisz - odejdę znowu płacząc.

cofnąć lata cofnąć miesiące cofnąć dni cofnąć godziny cofnąć minuty cofnąć sekundy najlepiej cofnąć całe życie.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:46

cofnąć lata, cofnąć miesiące, cofnąć dni, cofnąć godziny, cofnąć minuty, cofnąć sekundy, najlepiej cofnąć całe życie.

potrafił rozpieprzyć cały dzień mimo to za każdym razem wraz z myślami o nim przychodzi uśmiech.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:45

potrafił rozpieprzyć cały dzień, mimo to za każdym razem wraz z myślami o nim przychodzi uśmiech.

zapomnieliśmy łez nauczyliśmy się przekleństw.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:45

zapomnieliśmy łez, nauczyliśmy się przekleństw.

dlaczego słońce przyciemnia skórę a rozjaśnia włosy? dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach ''wróżka wygrała w toto lotka''? dlaczego nie ma pokarmu dla kotów ze smakiem myszy? po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk? jaki jest synonim słowa synonim? skoro superman jest taki mądry to dlaczego zakłada majtki na spodnie? Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby dlaczego więc gdy wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem? co widzisz są pytania na które nie zawsze uzyskamy odpowiedź.

ansomia dodano: przedwczoraj o 22:45

dlaczego słońce przyciemnia skórę, a rozjaśnia włosy? dlaczego nie ma takich tytułów w gazetach ''wróżka wygrała w toto lotka''? dlaczego nie ma pokarmu dla kotów ze smakiem myszy? po co sterylizowana jest igła przy wykonaniu kary śmierci przez zastrzyk? jaki jest synonim słowa synonim? skoro superman jest taki mądry, to dlaczego zakłada majtki na spodnie? Kaczor Donald zawsze chodzi bez dolnej części garderoby, dlaczego więc gdy wychodzi spod prysznica to jest zakryty ręcznikiem? co widzisz, są pytania na które nie zawsze uzyskamy odpowiedź.

uważasz że jestem dziecinna bo nie piję i nie palę jak te twoje starsze koleżanki ? gratuluję rozumu.

ansomia dodano: 4 dni temu

uważasz, że jestem dziecinna bo nie piję i nie palę jak te twoje "starsze koleżanki"? gratuluję rozumu.

ja zawsze byłam dobra w wymyślaniu happy endów a ty wprost genialny w rozpieprzaniu ich.

ansomia dodano: 4 dni temu

ja zawsze byłam dobra w wymyślaniu happy endów, a ty wprost genialny w rozpieprzaniu ich.

ona nie zna się na psychologii ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda ale gdy spada gwiazda  myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

ansomia dodano: 4 dni temu

ona nie zna się na psychologii, ale potrafi czytać z ust. ona kocha porządek, ale w jej pokoju ciężko cokolwiek znaleźć. ona zawsze mówi prawdę, która brzmi gorzej od kłamstwa. ona potrafi kochać. ona zawsze patrzy w oczy, ale nikt jej nie rozumie. ona kocha kwiaty, ale nie umie się nimi zajmować. ona ufa ludziom, ale często tego żałuje. ona kocha się śmiać, lecz bardzo często płacze. ona ucieka od przeszłości, ale często pragnie cofnąć czas. ona nie wierzy w cuda, ale gdy spada gwiazda - myśli życzenie. ona tyle razy trzaskała drzwiami, ale zawsze wracała. codziennie widzę ją w lustrze.

ostatnimi czasy stwierdzam fakt iż życie nie ma najmniejszego sensu.

ansomia dodano: 4 dni temu

ostatnimi czasy stwierdzam fakt, iż życie nie ma najmniejszego sensu.

powinnam go nienawidzić za wszystko co mi zrobił. ale nie potrafię. może to własnie prawdziwa miłość. nie nienawidzić kogoś mimo że masz wiele powodów do tego.

ansomia dodano: 4 dni temu

powinnam go nienawidzić za wszystko co mi zrobił. ale nie potrafię. może to własnie prawdziwa miłość. nie nienawidzić kogoś, mimo, że masz wiele powodów do tego.

i ruszamy przed siebie trzymając się za ręce aby spierdolić sobie życie.

ansomia dodano: 5 dni temu

i ruszamy przed siebie, trzymając się za ręce, aby spierdolić sobie życie.

gdybym miała dostać cię pod choinkę byłbyś obwiązany czerwoną kokardką z karteczką na czole: przed użyciem dobrze się zastanów  to sukinsyn .

ansomia dodano: 5 dni temu

gdybym miała dostać cię pod choinkę, byłbyś obwiązany czerwoną kokardką, z karteczką na czole: "przed użyciem dobrze się zastanów - to sukinsyn".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV