głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika silver2408

'' A Ty nie dzwoń i nie pisz  bo nie chcę cie znać.  Jestem sam  nie ma nas. Tylko ja i te wersy.  Nie ma nas  trochę ciężko uwierzyć   BO ŁATWO COŚ STRACIĆ   A TRUDNIEJ DOCENIĆ   Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno.  I wszystko mi jedno. Ty to  tylko przeszłość.  Nie ma nas  pewnie ciężko to przeżyć.  Nie ma szans by to mogło się zmienić. ''

niekoffana dodano: 17 luty 2013

'' A Ty nie dzwoń i nie pisz, bo nie chcę cie znać. Jestem sam, nie ma nas. Tylko ja i te wersy. Nie ma nas, trochę ciężko uwierzyć, BO ŁATWO COŚ STRACIĆ , A TRUDNIEJ DOCENIĆ Więc nie pisz i nie dzwoń. Już nie rośnie tętno. I wszystko mi jedno. Ty to, tylko przeszłość. Nie ma nas, pewnie ciężko to przeżyć. Nie ma szans by to mogło się zmienić. ''

NIE MAM TYLE WÓDKI ŻEBY TO ZROZUMIEĆ. ŻEBY ZROZUMIEĆ TWOJA JEBANĄ OBOJĘTNOŚĆ. NIE WIEM CZY WIESZ  ŻE KAŻDA KOLEJNA MINUTA CISZY Z TWOEJ STRONY JEST JAK WBIJAJĄCY SZTYLET W MOJE SERCE  Z KAŻDĄ SEKUNDĄ CORAZ GŁĘBIEJ.   kokiina

niekoffana dodano: 17 luty 2013

NIE MAM TYLE WÓDKI ŻEBY TO ZROZUMIEĆ. ŻEBY ZROZUMIEĆ TWOJA JEBANĄ OBOJĘTNOŚĆ. NIE WIEM CZY WIESZ, ŻE KAŻDA KOLEJNA MINUTA CISZY Z TWOEJ STRONY JEST JAK WBIJAJĄCY SZTYLET W MOJE SERCE, Z KAŻDĄ SEKUNDĄ CORAZ GŁĘBIEJ. / kokiina

ZDAĆ PRAWKO ZA DRUGIM RAZEM  BAĆ SIĘ JEŹDZIĆ  HEJ HEJ!

niekoffana dodano: 17 luty 2013

ZDAĆ PRAWKO ZA DRUGIM RAZEM, BAĆ SIĘ JEŹDZIĆ, HEJ HEJ!

Porządny płacz pomaga  odpręża.

niekoffana dodano: 17 luty 2013

Porządny płacz pomaga, odpręża.

Czas wyłączyć zadawanie pytań.   Przestać ogarniać  dlaczego to w ogóle się dzieje. To się staje.   To pewna konsystencja rzeczywistości  jej budowa  przyzwyczaiłeś się do pewnego stanu skupienia  bo nikt jej jeszcze do tej pory tak bardzo nie podgrzał.

niekoffana dodano: 17 luty 2013

Czas wyłączyć zadawanie pytań. Przestać ogarniać, dlaczego to w ogóle się dzieje. To się staje. To pewna konsystencja rzeczywistości, jej budowa, przyzwyczaiłeś się do pewnego stanu skupienia, bo nikt jej jeszcze do tej pory tak bardzo nie podgrzał.

Obiecuję  że się nie poddam. Nigdy.

niekoffana dodano: 17 luty 2013

Obiecuję, że się nie poddam. Nigdy.

Moje szczęście jest zawarte w 6literach jego imienia.

zabralimimisia dodano: 17 luty 2013

Moje szczęście jest zawarte w 6literach jego imienia.

  Mamoo  widziałaś moje spodnie?   Są tam gdzie się rozbierałaś!   A gdzie się rozbierałam?   No dziecko  mam nadzieję  że w domu.

niekoffana dodano: 16 luty 2013

- Mamoo, widziałaś moje spodnie? - Są tam gdzie się rozbierałaś! - A gdzie się rozbierałam? - No dziecko, mam nadzieję, że w domu.

Nie trafiła mi się nigdy śliwka bez pestki.  Ale człowieka bez serca  owszem  spotkałam.

niekoffana dodano: 16 luty 2013

Nie trafiła mi się nigdy śliwka bez pestki. Ale człowieka bez serca, owszem- spotkałam.

nie chcę więcej słuchać twoich kłamstw. zabiłeś te miłość  zabiłeś nas.

niekoffana dodano: 16 luty 2013

nie chcę więcej słuchać twoich kłamstw. zabiłeś te miłość, zabiłeś nas.

NIE WIESZ JAK BARDZO CHCĘ ŻEBYŚ TU BYŁ.

niekoffana dodano: 16 luty 2013

NIE WIESZ JAK BARDZO CHCĘ ŻEBYŚ TU BYŁ.

wytrzymam.

niekoffana dodano: 16 luty 2013

wytrzymam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć