głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siemaneczkoo69

bądź moim oparciem  bądź moim wszystkim  bądź po prostu mój.

natala17 dodano: 21 luty 2013

bądź moim oparciem, bądź moim wszystkim, bądź po prostu mój.

teraz wiem  że jesteś najodpowiedniejszą osobą jaka stanęła na mojej drodze.

natala17 dodano: 21 luty 2013

teraz wiem, że jesteś najodpowiedniejszą osobą jaka stanęła na mojej drodze.

Kiedy ktoś Cię opuści  poza tym  że tęsknisz  poza tym  że rozpada się cały ten mały świat  który razem stworzyliście  i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie  najgorsza jest myśl  że była to próba jakości i teraz wszystkie części  z których się składasz  noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś  kogo kochasz.

tyryryryx3 dodano: 19 luty 2013

Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz.

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to  czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem  czy tęsknisz i żałujesz  i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć  dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości  bo to boli. Wiesz  nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam  że tak naprawdę  nie było warto.   yezoo

tyryryryx3 dodano: 19 luty 2013

Nie chcę wiedzieć co u Ciebie i czy dużo się pozmieniało. Nie chcę pytać o Nią albo o to, czy była warta Naszego rozstania. Nie interesuje mnie jak idzie Ci w szkole i czy zakopałeś wojenny topór z mamą. Nie wiem, czy tęsknisz i żałujesz, i niech tak pozostanie. Nie chcę już o Tobie słyszeć. Nie chcę próbować rozumieć, dlaczego tak postąpiłeś. Nie chcę twoich powrotów i nieszczerych spojrzeń. Nie mam zamiaru wracać do przeszłości, bo to boli. Wiesz, nawet już nie oczekuję Twojego 'przepraszam'. Chyba zrozumiałam, że tak naprawdę, nie było warto. [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

chciałam być dumna  mówiąc  że jesteś mój..

natala17 dodano: 17 luty 2013

chciałam być dumna, mówiąc, że jesteś mój..

jaram się Tobą jak dziecko lizakiem  dosłownie.

natala17 dodano: 17 luty 2013

jaram się Tobą jak dziecko lizakiem, dosłownie.

weź mnie za rękę i razem przejdźmy przez ten syf..

natala17 dodano: 17 luty 2013

weź mnie za rękę i razem przejdźmy przez ten syf..

dokładnie. teksty natala17 dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 17 luty 2013
czekamy wracaj szybko:  teksty tyryryryx3 dodał komentarz: czekamy,wracaj szybko:) do wpisu 16 luty 2013
Pozwólcie mi nie myśleć  zatracić się w czasoprzestrzeni  nie być  nie czuć  nie rozkminiać  nie ufać  nie analizować. Nie ma szans bym straciła motywacje  to pewne. Zawsze w trudnych chwilach znajdzie się osoba  która nie pozwoli mi się stoczyć  upić czy zaćpać każdą myśl. Znajdzie się ktoś  kto powie cholernie upragnione 'nie pozwolę Cie skrzywdzić'. Ściemy nie rujnują przyszłości. Czasem dobrze jest usłyszeć kłamstwo  że 'wszystko będzie dobrze'  od którego chce się już rzygać i które jest zupełnie nieadekwatne to zaistniałej sytuacji. Bo coraz częściej rodzi się świadomość  że nigdy nic nie ulegnie zmianie.

tyryryryx3 dodano: 16 luty 2013

Pozwólcie mi nie myśleć, zatracić się w czasoprzestrzeni, nie być, nie czuć, nie rozkminiać, nie ufać, nie analizować. Nie ma szans bym straciła motywacje, to pewne. Zawsze w trudnych chwilach znajdzie się osoba, która nie pozwoli mi się stoczyć, upić czy zaćpać każdą myśl. Znajdzie się ktoś, kto powie cholernie upragnione 'nie pozwolę Cie skrzywdzić'. Ściemy nie rujnują przyszłości. Czasem dobrze jest usłyszeć kłamstwo, że 'wszystko będzie dobrze', od którego chce się już rzygać i które jest zupełnie nieadekwatne to zaistniałej sytuacji. Bo coraz częściej rodzi się świadomość, że nigdy nic nie ulegnie zmianie.

nigdy nie dziękuj i nie dziw się   że z Tobą wytrzymuje bo możesz mnie dobijać swoimi humorami   naskakiwać   czepiać się jak zwykle o byle co   wyżywać się na mnie   strzelać te swoje fochy nawet o głupie nie słuchanie Cię   możesz mnie kończyć swoją zazdrością i dawać mi zakazy   kontrolować i dzwonić co pięć minut z pytaniem co robię i czy przypadkiem nie jestem gdzieś z jakimś kolegą   czy nie jaram   nie pije i nie robię innych głupstw . możesz się kłócić ze mną co dziesięć minut i tak wiem   że przyjdziesz pierwszy przepraszając mnie . nie przeszkadza mi to   masz wady jak każdy mi pozostaje je tylko akceptować bo kocham Cię i myślę o Tobie na poważnie   nic nie jest w stanie zmienić moich uczuć . przez te dwa miesiące dostałam od Ciebie więcej miłości niż przez te całe 17 lat   ktoś sobie może myśleć  co ty gadasz dziewczyno  ale ja wiem co mówię. nigdy nie byłam tak szczęśliwa .      grozisz mi xd

tyryryryx3 dodano: 16 luty 2013

nigdy nie dziękuj i nie dziw się , że z Tobą wytrzymuje bo możesz mnie dobijać swoimi humorami , naskakiwać , czepiać się jak zwykle o byle co , wyżywać się na mnie , strzelać te swoje fochy nawet o głupie nie słuchanie Cię , możesz mnie kończyć swoją zazdrością i dawać mi zakazy , kontrolować i dzwonić co pięć minut z pytaniem co robię i czy przypadkiem nie jestem gdzieś z jakimś kolegą , czy nie jaram , nie pije i nie robię innych głupstw . możesz się kłócić ze mną co dziesięć minut i tak wiem , że przyjdziesz pierwszy przepraszając mnie . nie przeszkadza mi to , masz wady jak każdy mi pozostaje je tylko akceptować bo kocham Cię i myślę o Tobie na poważnie , nic nie jest w stanie zmienić moich uczuć . przez te dwa miesiące dostałam od Ciebie więcej miłości niż przez te całe 17 lat , ktoś sobie może myśleć "co ty gadasz dziewczyno" ale ja wiem co mówię. nigdy nie byłam tak szczęśliwa . / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

Nie wiedziałam  że istnieje tyle różnych sposobów na to  by powiedzieć żegnaj

tyryryryx3 dodano: 16 luty 2013

Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, by powiedzieć żegnaj
Autor cytatu: blackcherrrrrry

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć