głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika shazza

. Każdy ma swoją teorię szczęścia   moją jesteś po prostu Ty . Czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko   kocham codziennie wstawać z myślą   że mam dla kogo wstać   kogo witać i kogo przytulać . Przez ten miesiąc   wydarzyło się tak dużo   tyle cudownych dni   spędzonych w Twoich objęciach . Te wszystkie pocałunki znaczące dla mnie tak dużo . Do szczęścia potrzeba czasem tak niewiele.

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

. Każdy ma swoją teorię szczęścia , moją jesteś po prostu Ty . Czasem daje ludziom opcje bycia cholernie blisko , kocham codziennie wstawać z myślą , że mam dla kogo wstać , kogo witać i kogo przytulać . Przez ten miesiąc , wydarzyło się tak dużo , tyle cudownych dni , spędzonych w Twoich objęciach . Te wszystkie pocałunki znaczące dla mnie tak dużo . Do szczęścia potrzeba czasem tak niewiele.

. Przyszedł i tak po prostu oznajmił mi   że chce spróbować jeszcze raz   że ciągle coś do mnie czuje i nie potrafi wygrać z tym uczuciem . Powiedział   że nigdy żadnej dziewczyny nie kochał tak długo   że to uczucie jest takie silne   że nie radzi sobie z codziennością . Z uśmiechem stwierdził   że ciągle o mnie myśli i pragnie bym była przy nim   spojrzałam przypadkowo na jego ręce w oczy rzuciła mi się obrączka którą jeszcze kilka miesięcy temu podarowaliśmy sobie na znak miłości   uśmiechnęłam się i pokazałam mu swoją dłoń . Zdziwił się   że ją noszę . Zbliżył się do mnie i wyznał   że kocha . Nie mogąc opanować radości złączyłam nasze usta które od dawna mimo rozstania pragnęły siebie nawzajem . ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

. Przyszedł i tak po prostu oznajmił mi , że chce spróbować jeszcze raz , że ciągle coś do mnie czuje i nie potrafi wygrać z tym uczuciem . Powiedział , że nigdy żadnej dziewczyny nie kochał tak długo , że to uczucie jest takie silne , że nie radzi sobie z codziennością . Z uśmiechem stwierdził , że ciągle o mnie myśli i pragnie bym była przy nim , spojrzałam przypadkowo na jego ręce w oczy rzuciła mi się obrączka którą jeszcze kilka miesięcy temu podarowaliśmy sobie na znak miłości , uśmiechnęłam się i pokazałam mu swoją dłoń . Zdziwił się , że ją noszę . Zbliżył się do mnie i wyznał , że kocha . Nie mogąc opanować radości złączyłam nasze usta które od dawna mimo rozstania pragnęły siebie nawzajem . ♥ | dzyndzel .

  Proszę  powiedzcie teraz po niemiecku co robicie   gdy wrócicie po szkole do domu .      Hausaufgabe machen.      Computer spielen.      fernsehen .      Und du ?      a ja mam wyjebane i rauche Zigaretten  kurwa.

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

- Proszę, powiedzcie teraz po niemiecku co robicie , gdy wrócicie po szkole do domu . - Hausaufgabe machen. - Computer spielen. - fernsehen . - Und du ? - a ja mam wyjebane i rauche Zigaretten, kurwa.
Autor cytatu: liptonteacandothat

. I wiesz co ? będę życzyła Ci szczęścia mimo tego   że moje marzenia spełniają się innej osobie . Pokażę   że jesteś najważniejszy i Twoje szczęście jest dla mnie ważne . ♥   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

. I wiesz co ? będę życzyła Ci szczęścia mimo tego , że moje marzenia spełniają się innej osobie . Pokażę , że jesteś najważniejszy i Twoje szczęście jest dla mnie ważne . ♥ | dzyndzel

. nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie   czuć Twój uśmiech na swych wargach   dłoń w dłoni  powolny oddech na mym karku   za każdym razem przyprawiający o dreszcze   i czuć jak trzymasz mnie przy sobie   tak cholernie mocno   jakbym była wszystkim czego potrzebujesz .  ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

. nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym być teraz obok Ciebie , czuć Twój uśmiech na swych wargach , dłoń w dłoni, powolny oddech na mym karku , za każdym razem przyprawiający o dreszcze , i czuć jak trzymasz mnie przy sobie , tak cholernie mocno , jakbym była wszystkim czego potrzebujesz . ♥ | dzyndzel .

. 11 dni ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 20 grudnia 2011

. 11 dni ♥ | dzyndzel .

w jego obecności targały mną odczucia zbyt głębokie  zbyt bolesne.

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

w jego obecności targały mną odczucia zbyt głębokie, zbyt bolesne.
Autor cytatu: bez_schizy

. 12 dni ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

. 12 dni ♥ | dzyndzel .

. Co ty sobie myślisz ? Że zwykłe przepraszam i bukiet czerwonych róż wystarczą ? No chyba się pomyliłeś chłopcze .

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

. Co ty sobie myślisz ? Że zwykłe przepraszam i bukiet czerwonych róż wystarczą ? No chyba się pomyliłeś chłopcze .

. Moje 1 serce   dwoje uszu   usta i nos   7 litrów krwi   206 kości   5.5 milionów czerwonych krwinek oraz 60 trylionów DNA mówią : zależy mi na Tobie .

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

. Moje 1 serce , dwoje uszu , usta i nos , 7 litrów krwi , 206 kości , 5.5 milionów czerwonych krwinek oraz 60 trylionów DNA mówią : zależy mi na Tobie .

. Miejmy odwagę żyć dla miłości . ♥   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

. Miejmy odwagę żyć dla miłości . ♥ | dzyndzel

. Mimo tylu kłótni . Mimo tylu sprzeczności . Mimo tylu niepotrzebnych słów . Mimo wszystko   Ty jesteś nadal . Dziękuje . ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 19 grudnia 2011

. Mimo tylu kłótni . Mimo tylu sprzeczności . Mimo tylu niepotrzebnych słów . Mimo wszystko - Ty jesteś nadal . Dziękuje . ♥ | dzyndzel .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć