głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika shanie

Kiedyś będziesz żałował  ale to przyjdzie z czasem... Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś  ile mogłeś mieć  ale tego nie doceniłeś.

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Kiedyś będziesz żałował, ale to przyjdzie z czasem... Wtedy zrozumiesz ile naprawdę straciłeś, ile mogłeś mieć, ale tego nie doceniłeś.

Zanim cię pokochałam miałam życie smutne... jak nazwać mam wiec teraźniejsze??

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Zanim cię pokochałam miałam życie smutne... jak nazwać mam wiec teraźniejsze??

faceci   bezuczuciowe istoty  mające głęboko gdzieś nasze uczucia. nie mają za grosz szacunku. nie posiadają sumienia. potrafią perfekcyjnie kłamać i kręcić. wszyscy  są identyczni.

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

faceci - bezuczuciowe istoty, mające głęboko gdzieś nasze uczucia. nie mają za grosz szacunku. nie posiadają sumienia. potrafią perfekcyjnie kłamać i kręcić. wszyscy, są identyczni.

Chęć zapomnienia o kimś to tylko wołanie o pomoc..

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Chęć zapomnienia o kimś to tylko wołanie o pomoc..

zastanów że się nad swoim życiem. nie żebym chciała być złośliwa. ale no patrzysz na siebie i co myslisz 'o jaka jestem sliczna!' ? to myśl tak dalej. a wiesz co myśli chłopak który widzi cię gdzieś na ulicy? 'w 5 minut będzie moja!' może wiesz też co mówi jego kolega idący za nim? 'najpierw ja  za godzine będzie twoja  ok?

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

zastanów że się nad swoim życiem. nie żebym chciała być złośliwa. ale no patrzysz na siebie i co myslisz 'o jaka jestem sliczna!' ? to myśl tak dalej. a wiesz co myśli chłopak który widzi cię gdzieś na ulicy? 'w 5 minut będzie moja!' może wiesz też co mówi jego kolega idący za nim? 'najpierw ja, za godzine będzie twoja, ok?

A mówiłeś  że nigdy mnie nie zranisz  nigdy nie opuścisz  że będziemy razem na zawsze.. A teraz? Odszedłeś.. tak po prostu odszedłeś.. A ja jak głupia we wszystko wierzyłam  w każde Twoje słowo. I jak mam to teraz wyjaśnić..? Że czar prysł  że książę znikł na białym rumaku ..? Przecież to zabawne. Po prostu byłam naiwna  ale wiem jedno .. Drugi raz tego samego błędu nie popełnię...

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

A mówiłeś, że nigdy mnie nie zranisz, nigdy nie opuścisz, że będziemy razem na zawsze.. A teraz? Odszedłeś.. tak po prostu odszedłeś.. A ja jak głupia we wszystko wierzyłam, w każde Twoje słowo. I jak mam to teraz wyjaśnić..? Że czar prysł, że książę znikł na białym rumaku ..? Przecież to zabawne. Po prostu byłam naiwna, ale wiem jedno .. Drugi raz tego samego błędu nie popełnię...

Dla własnej przyjemności wyrzuciłabym Cię ze swego serca  ale ono jednak na to nie pozwala.. Tak jakby postawiło gdzieś niewidoczną bramę i kazało zostać Ci w nim na zawsze..

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Dla własnej przyjemności wyrzuciłabym Cię ze swego serca, ale ono jednak na to nie pozwala.. Tak jakby postawiło gdzieś niewidoczną bramę i kazało zostać Ci w nim na zawsze.. ;(

a teraz wracaj  skoro tamta z tobą skończyła. nie ważne  że się mną zabawiłeś i zostawiłeś dla innej. kocham  cię  chociaż wcale tego nie chcę. wróć i zacznij ponownie łgać!

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

a teraz wracaj, skoro tamta z tobą skończyła. nie ważne, że się mną zabawiłeś i zostawiłeś dla innej. kocham, cię, chociaż wcale tego nie chcę. wróć i zacznij ponownie łgać!

przypominam sobie jak mówiłam  nie wszyscy chłopacy są tacy sami  mój jest zajebiście kochany    analizując to śmieje się ze swojej głupoty.

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

przypominam sobie jak mówiłam "nie wszyscy chłopacy są tacy sami, mój jest zajebiście kochany" - analizując to śmieje się ze swojej głupoty.

Kiedyś imię 'Damian' kojarzyło mi się z wyjątkową osobą  moim ideałem mężczyzny. Dziś nie popełniłabym drugi raz tego samego błędu i nie związałabym się z nim  mimo tego iż nadal go w sercu mam   nie zniosłabym drugi raz tego  że on poleciał do swojej przyjaciółki!       n e

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Kiedyś imię 'Damian' kojarzyło mi się z wyjątkową osobą, moim ideałem mężczyzny. Dziś nie popełniłabym drugi raz tego samego błędu i nie związałabym się z nim, mimo tego iż nadal go w sercu mam - nie zniosłabym drugi raz tego, że on poleciał do swojej przyjaciółki! ;( // n_e

Tymbark na dziś : Foch! :D

nieobliczana_egoistka dodano: 8 listopada 2011

Tymbark na dziś : Foch! :D

Brudna prawda o życiu w szerokich spodniach

gumisoxd dodano: 8 listopada 2011

Brudna prawda o życiu w szerokich spodniach

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć