głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika shabbily_x3

Mężczyźni kłamią i denerwują kobiety  ale nikt nie przytula tak jak oni ♥

tacozgubilabuty dodano: 30 lipca 2011

Mężczyźni kłamią i denerwują kobiety, ale nikt nie przytula tak jak oni ♥

 znowu rano weszłam na gadu równocześnie z Tobą. znowu na dzień dobry uderzył mnie Twój opis  o Niej

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

-znowu rano weszłam na gadu równocześnie z Tobą. znowu na dzień dobry uderzył mnie Twój opis, o Niej

Przychodzą takie momenty   kiedy nawet żaden wulgaryzm nie jest w stanie ich ująć .

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

Przychodzą takie momenty , kiedy nawet żaden wulgaryzm nie jest w stanie ich ująć .

Jednak nadchodzi moment  kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie  zrozumieć  że nie wszystko trwa wiecznie.

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

Jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie, zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie.

Leniwa idiotka  która myśli  że wszystko w życiu przyjdzie samo. Beszczelna  arogancka  wulgarna  ordynarna  uparta  nieznośna  rozkapryszona  pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało  wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam  że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?'

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

Leniwa idiotka, która myśli, że wszystko w życiu przyjdzie samo. Beszczelna, arogancka, wulgarna, ordynarna, uparta, nieznośna, rozkapryszona, pyskata gówniara. Rozpieszczony bachor do granic możliwości przesiąknięty egoizmem. Naprawdę zabolało, wiesz? To co wydawało się być przeszłością znowu uderzyło mnie w twarz. Gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje. To chciałeś usłyszeć?'

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi  by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat  zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

 to już koniec? chyba tak  chociaż można by ciągnąć tę historią dalej  bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków  a jej zielone oczy są pełne łez. dziwna ta twoja bajka niebajka  ale dobrze się jej słuchało.kim Ty właściwie jesteś ? kim ja jestem ? może Tobą  a Ty mną? a może obie jesteśmy księżniczkami?może ta bajka niebajka była naprawdę. więc opowiedziałaś to wszystko o sobie.po co ? może po to  żeby otrząsnąć się z tej historii  a może dlatego  że znów jest jesień  a ja mam zielone oczy i czekam...!

tacozgubilabuty dodano: 29 lipca 2011

-to już koniec?-chyba tak, chociaż można by ciągnąć tę historią dalej, bo ona wciąż ma masę kłopotów i smutków, a jej zielone oczy są pełne łez.-dziwna ta twoja bajka-niebajka, ale dobrze się jej słuchało.kim Ty właściwie jesteś ?-kim ja jestem ? może Tobą, a Ty mną? a może obie jesteśmy księżniczkami?może ta bajka-niebajka była naprawdę.-więc opowiedziałaś to wszystko o sobie.po co ?-może po to, żeby otrząsnąć się z tej historii, a może dlatego, że znów jest jesień, a ja mam zielone oczy i czekam...!

Dopiero późną nocą  przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce  umieramy z miłości...

niekochana16 dodano: 29 lipca 2011

Dopiero późną nocą, przy szczelnie zasłoniętych oknach gryziemy z bólu ręce, umieramy z miłości...

gdy spieprzy się związek mówisz ' ja już nie chce mieć chłopaka ' . i to nie dlatego  że się przejechałaś. że było ci źle  że masz złamane serce i boisz się  że to się powtórzy  tylko dlatego  że nie zapomnisz o Nim  o chłopaku  który był dla Ciebie wszystkim i pomimo wielu chwil nie należących do tych dobrych  wciąż będziesz miło wspominać Jego jak i cały ten związek.

niekochana16 dodano: 28 lipca 2011

gdy spieprzy się związek mówisz ' ja już nie chce mieć chłopaka ' . i to nie dlatego, że się przejechałaś. że było ci źle, że masz złamane serce i boisz się, że to się powtórzy, tylko dlatego, że nie zapomnisz o Nim, o chłopaku, który był dla Ciebie wszystkim i pomimo wielu chwil nie należących do tych dobrych, wciąż będziesz miło wspominać Jego jak i cały ten związek.

http:  www.youtube.com watch?v=ItKxVNUFKYI          ♥♥♥

niekochana16 dodano: 28 lipca 2011

Więc proszę Cię blisko bądź  kochaj mnie trwaj przy mnie  bo wokół wzburzone morze tylko Twoja dłoń. Stały ląd! :

niekochana16 dodano: 28 lipca 2011

Więc proszę Cię blisko bądź, kochaj mnie trwaj przy mnie, bo wokół wzburzone morze tylko Twoja dłoń. Stały ląd! :*

tam gdzie śpią marzenia i nadzieje

niekochana16 dodano: 28 lipca 2011

tam gdzie śpią marzenia i nadzieje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć