głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika separation

wszystko płynie  przyjdź zanim wszystko minie.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

wszystko płynie, przyjdź zanim wszystko minie.

jesteśmy młodzi  łapmy chwilę. pytasz po co? na pewno będzie spoko  raz się żyje.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

jesteśmy młodzi, łapmy chwilę. pytasz po co? na pewno będzie spoko, raz się żyje.

To nie koniec  to początek  wierz mi  będzie dobrze.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

To nie koniec, to początek, wierz mi- będzie dobrze.

Chcesz czy nie chcesz częścią mego życia jesteś  czego chcesz jeszcze? nic nie trwa wiecznie.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

Chcesz czy nie chcesz częścią mego życia jesteś, czego chcesz jeszcze? nic nie trwa wiecznie.

Temperament masz  wiesz czego chcesz i chyba nie potrafię powiedzieć  że nie chciałbym Ciebie mieć.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

Temperament masz, wiesz czego chcesz i chyba nie potrafię powiedzieć, że nie chciałbym Ciebie mieć.

Ale kiedy mówisz do mnie słońce traktuje to co nieco opacznie. Ty jesteś jednym  a ja drugim końcem  daleko nam do siebie strasznie.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

Ale kiedy mówisz do mnie słońce traktuje to co nieco opacznie. Ty jesteś jednym, a ja drugim końcem, daleko nam do siebie strasznie.

po kropli kropla daje upust goryczy.. jesteś obok mnie  czy nie? ciągle milczysz.

bujajsiie dodano: 18 września 2011

po kropli kropla daje upust goryczy.. jesteś obok mnie, czy nie? ciągle milczysz.

coś dla Ciebie znaczę  czy te gesty są na niby?

bujajsiie dodano: 18 września 2011

coś dla Ciebie znaczę, czy te gesty są na niby?

dlaczego się rodzimy? nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. niektórzy rodzą się z głupoty rodziców. alkohol  brak zabezpieczenia czy gwałt  spowodowały  że na świat przyszło niechciane dziecko. jest duże prawdopodobieństwo  że taka osoba nie będzie szczęśliwa i będzie żyło tylko po to  żeby umrzeć. czy takie życie ma sens ? niektórzy żyją  żeby dawać na świat nowe pokolenie. żeby się rozmnażać i dawać tym ludziom doświadczenie  które sami zdobyli. więc czym tak naprawdę jest życie ?   mojekuurwazycie

mojekuurwazycie dodano: 18 września 2011

dlaczego się rodzimy? nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. niektórzy rodzą się z głupoty rodziców. alkohol, brak zabezpieczenia czy gwałt, spowodowały, że na świat przyszło niechciane dziecko. jest duże prawdopodobieństwo, że taka osoba nie będzie szczęśliwa i będzie żyło tylko po to, żeby umrzeć. czy takie życie ma sens ? niektórzy żyją, żeby dawać na świat nowe pokolenie. żeby się rozmnażać i dawać tym ludziom doświadczenie, które sami zdobyli. więc czym tak naprawdę jest życie ? / mojekuurwazycie

znaczonymi kartami w chuja gra z nami życie  to setki rozdań  wygra z tobą jednym i tym samym trikiem.

fewshiision dodano: 17 września 2011

znaczonymi kartami w chuja gra z nami życie, to setki rozdań, wygra z tobą jednym i tym samym trikiem.

i tak łatwo jest mi dzisiaj zrezygnować ze mnie.

fewshiision dodano: 17 września 2011

i tak łatwo jest mi dzisiaj zrezygnować ze mnie.

chciałbym uciec stąd i zapomnieć o wszystkim  zapytaj mnie zanim spadnę na dno  zapytaj zamiast ciągle myśleć jak wszyscy  bo dziś czuję  że to nie to.

fewshiision dodano: 17 września 2011

chciałbym uciec stąd i zapomnieć o wszystkim, zapytaj mnie zanim spadnę na dno, zapytaj zamiast ciągle myśleć jak wszyscy, bo dziś czuję, że to nie to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć