 |
|
zwiążę Cię, porwę i zmuszę do miłości.♥
|
|
 |
|
szepnij mi do ucha, że jestem tą, na którą czekałeś .♥
|
|
 |
|
A jak mi napiszesz sms'a , żebym do Ciebie wpadła , to przyjdę wcześniej niż raport . < 3
|
|
 |
|
chciałabym aby wiedział, że choć tak krótką, to jednak najcudowniejszą definicją mego szczęścia jest właśnie jego imię. ♥
|
|
 |
|
Przepraszam, nie chciałam się w Tobie zakochać. Tak wyszło...
|
|
 |
|
Jakaś część Ciebie wciąż we mnie żyje.
|
|
 |
|
trzeba się z tym pogodzić i iść dalej. wypełnić czymś pustkę, pogodzić się ze stratą i iść dalej. tak, niestety to możliwe.
|
|
 |
|
`♥
- dlaczego masz tak dużo jego zdjęć ?
- są śliczne.
- i tylko dlatego ich nie usuniesz ?
- tylko? nie, nie tylko. jeszcze serce nie pozwala.
|
|
 |
|
`♥
Może ja jestem inna
Może inny jest twój świat
Lecz powiem szczerze
Że mi bardzo ciebie brak.
|
|
 |
|
jak ludzi, których łączyło wszystko, może zacząć wszystko dzielić?
|
|
 |
|
a teraz, zostań ze mną już na zawsze, czarując każdym ze słów spraw, że uwierzę nie tylko w siebie, ale i w Nas razem. daj mi tą pewność, że to Ty jesteś tym wszystkim, za czym na co dzień nieustannie tęsknię, o czym myślę nie tylko chwilę po przebudzeniu, ale również tuż przed snem. / endoftime.
|
|
 |
|
Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie. / "Zespoły napięć" - Wiśniewski.
|
|
|
|