głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika scyzorkowato

Nigdy nie żałuj tego co sprawiło u ciebie uśmiech .

choohe dodano: 7 maja 2012

Nigdy nie żałuj tego co sprawiło u ciebie uśmiech .

Proszę   naucz mnie mówić KOCHAM .

choohe dodano: 7 maja 2012

Proszę , naucz mnie mówić KOCHAM .

I poraz pierwszy nie wiem co dalej .   choohe

choohe dodano: 7 maja 2012

I poraz pierwszy nie wiem co dalej . | choohe

Samotność jest wtedy gdy otacza cie mnóstwo osób oprócz tej jednej .

choohe dodano: 6 maja 2012

Samotność jest wtedy gdy otacza cie mnóstwo osób oprócz tej jednej .

24 lutusia teksty choohe dodał komentarz: 24 lutusia do wpisu 5 maja 2012
   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 4 maja 2012
coraz ciężej jest ukryć uczucia . zamaskować to co kryje się w sercu gdzie nikt nie potrafi zajrzeć . gubisz się w codziennych czynnościach   nawet proste zaparzenie kawy sprawia trudności . nie możesz określić co tak naprawdę sprawia cierpienie odczuwane każdego dnia z podwojoną siłą . mimo   ze bardzo się starasz   życie już nie jest normalne . przerosło cię   zniszczyło wszystko w czym pokładałeś jakiekolwiek nadzieje .   choohe .

choohe dodano: 4 maja 2012

coraz ciężej jest ukryć uczucia . zamaskować to co kryje się w sercu gdzie nikt nie potrafi zajrzeć . gubisz się w codziennych czynnościach , nawet proste zaparzenie kawy sprawia trudności . nie możesz określić co tak naprawdę sprawia cierpienie odczuwane każdego dnia z podwojoną siłą . mimo , ze bardzo się starasz , życie już nie jest normalne . przerosło cię , zniszczyło wszystko w czym pokładałeś jakiekolwiek nadzieje . | choohe .

łzy na policzkach stały się niemal codziennością .   choohe .

choohe dodano: 4 maja 2012

łzy na policzkach stały się niemal codziennością . | choohe .

nie rezygnuj z czegoś co jeszcze niedawno miało dla ciebie tak wielką wartość   a dzisiaj wmawiasz sobie że już nie istnieje   że nie ma szans na dalsze istnienie .   choohe .

choohe dodano: 4 maja 2012

nie rezygnuj z czegoś co jeszcze niedawno miało dla ciebie tak wielką wartość , a dzisiaj wmawiasz sobie że już nie istnieje , że nie ma szans na dalsze istnienie . | choohe .

Już dawno powinnam się rozkładać i gnić  powinny już zostać ze mnie tylko kości  kurwa powinno mi się wtedy udać  ale nie  życie dobiło mnie ostatecznie  świadomością  że nawet śmierć nie jest dla mnie.

niecalkiemludzka dodano: 4 maja 2012

Już dawno powinnam się rozkładać i gnić, powinny już zostać ze mnie tylko kości, kurwa powinno mi się wtedy udać, ale nie, życie dobiło mnie ostatecznie, świadomością, że nawet śmierć nie jest dla mnie.

Tyle razy próbowałam zapomnieć  wytrzeć z mózgu wszystko co z Tobą związane  jak ściera się gumką krzywą linie w rysunku  ale nie da się  bo nie jesteś taki jak reszta  bo w moim świecie jesteś tatuażem.

niecalkiemludzka dodano: 4 maja 2012

Tyle razy próbowałam zapomnieć, wytrzeć z mózgu wszystko co z Tobą związane, jak ściera się gumką krzywą linie w rysunku, ale nie da się, bo nie jesteś taki jak reszta, bo w moim świecie jesteś tatuażem.

życie jest za krótkie  żeby zmarnować je przez jakiegoś skurwysyna w tak młodym wieku  kochana.

pierdolonadama dodano: 4 maja 2012

życie jest za krótkie, żeby zmarnować je przez jakiegoś skurwysyna w tak młodym wieku, kochana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć