głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika saysomething

cały zbudowany jestem z ran

mistrzhehe dodano: 1 kwietnia 2014

cały zbudowany jestem z ran

Mógłbyś mnie kochać. W moich oczach widzieć gwiazdy  we włosach iskrzące się promienie słońca  w uśmiechu prawdziwe diamenty. Byłabym tylko Twoim skarbem. Przytulałabym Cię bez powodu  całowała czule gdybyś tego potrzebował i uśmiechała się ładnie  gdybyś przechodził obok mnie z miłością wypisaną w oczach. Mógłbyś mnie kochać.

skeee dodano: 29 marca 2014

Mógłbyś mnie kochać. W moich oczach widzieć gwiazdy, we włosach iskrzące się promienie słońca, w uśmiechu prawdziwe diamenty. Byłabym tylko Twoim skarbem. Przytulałabym Cię bez powodu, całowała czule gdybyś tego potrzebował i uśmiechała się ładnie, gdybyś przechodził obok mnie z miłością wypisaną w oczach. Mógłbyś mnie kochać.

już nie grawitacja trzyma mnie  przy ziemi tylko on.

skeee dodano: 28 marca 2014

już nie grawitacja trzyma mnie przy ziemi tylko on.

ja też mam przecież serce  którego często nie chcesz

mistrzhehe dodano: 27 marca 2014

ja też mam przecież serce, którego często nie chcesz

zawsze chodziło o oddychanie przy mnie  nie mną.. ty oddychaj mną  dla ciebie wszystko dookoła jest większą trucizną niż ja

mistrzhehe dodano: 27 marca 2014

zawsze chodziło o oddychanie przy mnie, nie mną.. ty oddychaj mną, dla ciebie wszystko dookoła jest większą trucizną niż ja

i nazywam boga kłamcą  nic co ruszało sie w ten sposób albo znało moje imie nie mogło umrzeć

mistrzhehe dodano: 24 marca 2014

i nazywam boga kłamcą, nic co ruszało sie w ten sposób albo znało moje imie nie mogło umrzeć

kiedyś o świcie odkryłem  że jednak jest mi bliska. odsłaniałem jej twarz jakbym grał włosami w bierki  i zrozumiałem  że jest bezpieczna przy mnie. wtedy rano przyznała sie  że działam na nią jak narkotyk  ale widocznie ostatnio poszła na detoks

mistrzhehe dodano: 24 marca 2014

kiedyś o świcie odkryłem, że jednak jest mi bliska. odsłaniałem jej twarz jakbym grał włosami w bierki i zrozumiałem, że jest bezpieczna przy mnie. wtedy rano przyznała sie, że działam na nią jak narkotyk ale widocznie ostatnio poszła na detoks

Spytaj się człowieka  który nie ma rąk  jak to jest móc przytulić ukochaną osobę. Ślepca  jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowę  jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku  jak to jest móc biec przed siebie bez celu. Głuchego  jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego  jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego  jak to jest móc być najedzonym do syta. Sierotę jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie  jak to jest doceniać to  co się ma  jak to jest kochać swoje życie.

skeee dodano: 22 marca 2014

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę. Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu. Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta. Sierotę jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie, jak to jest doceniać to, co się ma, jak to jest kochać swoje życie.

To jakieś szaleństwo. Idę do łóżka  myśląc o nim  budzę się  myśląc o nim  myślę o nim przez cały dzień. Moje poczucie tęsknoty jest tak ogromne  że aż dosłownie  fizycznie bolesne.

skeee dodano: 22 marca 2014

To jakieś szaleństwo. Idę do łóżka, myśląc o nim, budzę się, myśląc o nim, myślę o nim przez cały dzień. Moje poczucie tęsknoty jest tak ogromne, że aż dosłownie, fizycznie bolesne.

stałem na gzymsie prosząc 'chryste zabij we mnie ból'

mistrzhehe dodano: 21 marca 2014

stałem na gzymsie prosząc 'chryste zabij we mnie ból'

Wybrałam bycie szczęśliwą.

skeee dodano: 21 marca 2014

Wybrałam bycie szczęśliwą.

chyba łzy mam w oczach  chociaż chyba nie mam łez

mistrzhehe dodano: 20 marca 2014

chyba łzy mam w oczach, chociaż chyba nie mam łez

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć