głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika saffy1

Find someone who makes you feel like the world is magic

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Find someone who makes you feel like the world is magic

Love is not about how much you say I love you but how much you show that it's true

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Love is not about how much you say I love you, but how much you show that it's true

Be with someone who is proud to have you

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Be with someone who is proud to have you

Chcę być dziewczyną która zmieniła wszystko. Dziewczyną która ma znaczenie. Dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Chcę być dziewczyną, która zmieniła wszystko. Dziewczyną, która ma znaczenie. Dziewczyną która dała Ci historię do opowiadania

Pewnego dnia ktoś przytuli Cię tak bardzo mocno że wszystko co w Tobie połamane wróci na swoje miejsce.

zozolandia dodano: 24 sierpnia 2016

Pewnego dnia ktoś przytuli Cię tak bardzo mocno, że wszystko, co w Tobie połamane, wróci na swoje miejsce.

https: www.instagram.com stylizacjeonline   moja druga pasja zapraszam

veriolla dodano: 10 luty 2016

https://www.instagram.com/stylizacjeonline/ - moja druga pasja, zapraszam ;-)

https: www.facebook.com Veriolla moblo 515711411908272 ?fref=ts   zapraszam raz   http: veriolla moblo.blogspot.com  zapraszam dwa   DUUUŻO WIĘCEJ MNIE

veriolla dodano: 29 grudnia 2015

https://www.facebook.com/Veriolla-moblo-515711411908272/?fref=ts - zapraszam, raz ;) http://veriolla-moblo.blogspot.com/ - zapraszam, dwa ;) DUUUŻO WIĘCEJ MNIE ;)

https: www.facebook.com pages Veriolla moblo 515711411908272  jeśli ktoś ma ochotę jeszcze pamięta tutaj piszę prawie codziennie :

veriolla dodano: 19 listopada 2015

https://www.facebook.com/pages/Veriolla-moblo/515711411908272 - jeśli ktoś ma ochotę, jeszcze pamięta, tutaj piszę prawie codziennie :)

 Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu a może nawet właśnie przez to trzeba codziennie dorzucać do pieca żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie robić drobne niespodzianki dawać znak że się kocha. Wszyscy mężczyźni którzy budzą się rano powinni pamiętać o tym że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić czy w piecu się jeszcze pali tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów to może być drobiazg SMS. Ale ognia trzeba pilnować to jest rzecz najważniejsza.

nie_do_kupienia dodano: 28 września 2015

"Przez te wszystkie lata w związku nauczyłem się jednej ważnej rzeczy. Mimo upływu czasu, a może nawet właśnie przez to, trzeba codziennie dorzucać do pieca, żeby się żarzyło. Myśleć o tej drugiej osobie, robić drobne niespodzianki, dawać znak, że się kocha. Wszyscy mężczyźni, którzy budzą się rano, powinni pamiętać o tym, że tak jak idzie się do piwnicy sprawdzić, czy w piecu się jeszcze pali, tak samo trzeba podtrzymywać temperaturę między dwiema osobami. Myśleć, kombinować. I nie chodzi o przynoszenie kwiatów, to może być drobiazg, SMS. Ale ognia trzeba pilnować, to jest rzecz najważniejsza."

 Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym że lubię kakao tak najbardziej przed snem że lubię tulipany kwiaty ściany o smaku cappuccino marzenia i ogrody. Mogę Ci napisać jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać to sobie je wyobrażę jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem a kiedy krzyczę  pie dolę to i gó no to tak naprawdę tylko złość która mija za moment. Bo wszystko przecież mija prócz miłości prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć że niektóre filmy to masochizm że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta że rozgotowałam ziemniaki bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I że czekam więc wróć już do mnie

nie_do_kupienia dodano: 28 września 2015

"Mogę Ci dzisiaj napisać o wszystkim. O tym, że lubię kakao, tak najbardziej przed snem, że lubię tulipany, kwiaty, ściany o smaku cappuccino, marzenia i ogrody. Mogę Ci napisać, jakie mam dzisiaj chmury i chociaż nieba nie widać, to sobie je wyobrażę, jest piękne. Mogę Ci dzisiaj opisać muzykę, jakiej słucham. Słów rozwrażliwienie się na cały świat. A kiedy piosenka opada na poduszkę, to ja też opadam. Sennie. Mogę Ci dzisiaj powiedzieć, że kiedy się denerwuję to marszczę brwi tak słodko i sprośnie zarazem, a kiedy krzyczę ,,pie*dolę to i gó*no" to tak naprawdę tylko złość, która mija za moment. Bo wszystko przecież mija, prócz miłości, prawda? Mogę Ci dziś opowiedzieć, że niektóre filmy to masochizm, że najbardziej na świecie smakują mi Twoje usta, że rozgotowałam ziemniaki, bo myślę o Tobie sto razy na sekundę. I że czekam, więc wróć już do mnie"

 Dla mężczyzny ważne by Kobieta nie tylko patrzyła na niego ale żeby go widziała. Ważne by Kobieta za coś go podziwiała szanowała widziała w nim coś co go odróżnia od innych co jej się w nim podoba. Cudownie majsterkuje ciekawie opowiada historie dobrze wykonuje swoją pracę. Jest Gentlemanem. I wie że jest z niego dumna. Również Kobieta musi wiedzieć że bez względu na to czy przytyje te trzy kilo czy nie to nie jest ważne bo liczy się Ona jako osoba. Jej wyjątkowość intelekt dusza. Czy nie jest tak że codziennie rano budzimy się i wybieramy siebie nawzajem?

nie_do_kupienia dodano: 28 września 2015

"Dla mężczyzny ważne, by Kobieta nie tylko patrzyła na niego, ale żeby go widziała. Ważne, by Kobieta za coś go podziwiała, szanowała, widziała w nim coś, co go odróżnia od innych, co jej się w nim podoba. Cudownie majsterkuje, ciekawie opowiada historie, dobrze wykonuje swoją pracę. Jest Gentlemanem. I wie, że jest z niego dumna. Również Kobieta musi wiedzieć, że bez względu na to, czy przytyje te trzy kilo czy nie, to nie jest ważne, bo liczy się Ona jako osoba. Jej wyjątkowość, intelekt, dusza. Czy nie jest tak, że codziennie rano budzimy się i wybieramy siebie nawzajem?"

 Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc chciałby zrobić dla niej wszystko a tak naprawdę do pełni szczęścia wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi.   P!nk  Try

nie_do_kupienia dodano: 28 września 2015

"Czasami mężczyzna chciałby Kobietę zabrać na księżyc, chciałby zrobić dla niej wszystko, a tak naprawdę do pełni szczęścia, wystarczy aby stanął z nią mocno na ziemi." "P!nk - Try"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV