głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika rybson7991

kiedy się spytał  czy go kocham  spuściłam głowę  nie odpowiedziałam nic . wiedziałam  że jeśli mu powiem prawdę  będzie cierpiał . kocham innego  ale nie chcę go zranić . jest za wrażliwy .

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

kiedy się spytał, czy go kocham, spuściłam głowę, nie odpowiedziałam nic . wiedziałam, że jeśli mu powiem prawdę, będzie cierpiał . kocham innego, ale nie chcę go zranić . jest za wrażliwy .
Autor cytatu: ansomia

Tamci mogą mnie co najwyżej zabić. Ty możesz mnie zostawić  to gorsze niż śmierć.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

Tamci mogą mnie co najwyżej zabić. Ty możesz mnie zostawić, to gorsze niż śmierć.

♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: do wpisu 2 września 2012
Ich już nie ma. ♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: Ich już nie ma. ♥ do wpisu 2 września 2012
Umiesz docenić?    Po stracie to nie sztuka.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

Umiesz docenić? Po stracie to nie sztuka.

Świeczki na torcie  spadająca gwiazda  czterolistna koniczyna  te same  cyfry w godzinie  rzęsa na policzku   i zawsze to samo życzenie  bo może  akurat się spełni.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

Świeczki na torcie, spadająca gwiazda, czterolistna koniczyna, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku - i zawsze to samo życzenie, bo może akurat się spełni.

  Teraz nie jest ważne  co stanie się ze mną.   O czym będę marzył  wiem jedno na pewno. Odeszły wraz z Tobą wszystkie me nadzieje.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

" Teraz nie jest ważne, co stanie się ze mną. O czym będę marzył, wiem jedno na pewno. Odeszły wraz z Tobą wszystkie me nadzieje. "

Ta szydercza pustka. Brak jakichkolwiek koncepcji na najbliższe sekundy. Na jutro. Na resztę życia.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

Ta szydercza pustka. Brak jakichkolwiek koncepcji na najbliższe sekundy. Na jutro. Na resztę życia.

Dobre. ♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: Dobre. ♥ do wpisu 2 września 2012
Świetne. ♥ teksty maluutkax33 dodał komentarz: Świetne. ♥ do wpisu 2 września 2012
A też Ci się nudzi ?     teksty maluutkax33 dodał komentarz: A też Ci się nudzi ? ; ) do wpisu 2 września 2012
NIE ŻYĆ  NIE MYŚLEĆ. NIE BYĆ  NIE ISTNIEĆ. NA CHWILĘ SIĘ ZGUBIĆ.  A KIEDY BĘDZIE PO WSZYSTKIM WTEDY WRÓCIĆ.

maluutkax33 dodano: 2 września 2012

NIE ŻYĆ, NIE MYŚLEĆ. NIE BYĆ, NIE ISTNIEĆ. NA CHWILĘ SIĘ ZGUBIĆ. A KIEDY BĘDZIE PO WSZYSTKIM WTEDY WRÓCIĆ.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć